محرک و یا زرنگی از دست ؟ Rs 6L کرور است, بسته بندی, تومان 24k کرور کیک

Category: کیمیا | No comments

چنای: در حالی که اولین tranche از بسته محرک اقتصادی اعلام کرد روز چهارشنبه توسط وزیر دارایی Nirmala Sitharaman برای MSMEs, NBFCs و دیگران به این تصور از یک تومان 6-لاخ کرور تیتر بسته واقعی هزینه های منتقله توسط دولت در FY21 خواهد بود فقط 24,000 تومان کرور.

صورتحساب به عنوان اولین tranche از تومان 20-لاخ کرور بسته, واقعی, ضربه به دولت کوچک است در مقایسه با تیتر اعداد با توجه به Emkay جهانی خدمات مالی.

“تیتر اطلاعیه اضافه شده به Rs 6 لاخ کرور از بسته اما واقعی سال مالی ضربه احساس توسط دولت باید تنها 24,000 تومان کرور روپیه یا 0.12 درصد از تولید ناخالص داخلی در FY21. هزینه های واقعی به دولت خواهد بود و متوجه شدم تنها در طول سال های آینده در تضمین داده” می یابد Sunil Thirumalai رئیس تحقیقات Emkay جهانی.

یکی از بزرگترین تیتر اعداد بود و به صورت خودکار بسته وام از تا تومان 3 لاخ کرور برای MSMEs به طور کامل تضمین شده توسط دولت چهار سال تصدی و یک مهلت قانونی برای 12 ماه. وجود دارد باید به صفر مالی آمار در این سال در این حساب و واقعی تاثیر مالی شناخته خواهد شد و تنها در طول چند سال آینده وقتی که وام می آیند تا برای بازپرداخت و تضمین استناد بر وقایع به طور پیش فرض.

از دیگر اقدامات در سهام تزریق به MSMEs نیاز به تماشای برای جذب با توجه به فقیر اجرای چنین طرح های در گذشته است. نقدینگی ویندوز برای NBFCs–30000 تومان کرور روپیه به طور کامل تضمین شده و 45 ، 000 تومان کرور روپیه تضمین شده تا 20 درصد–2 درصد از کل استقراض از NBFC/HFC/MFI بخش.

از آن خواهد شد بسیار مهم برای دیدن اجرای آن به عنوان به چه مقدار توزیع خواهد شد در سراسر بسیاری از متقاضیان برای بودجه. این است که در علاوه بر این به RBI نقدینگی پنجره برای NBFCs/MFIs تومان 50,000 کرور اعلام کرد قبل از آن که پاسخ از بانک ها خاموش شد.

نقدینگی اقدامات برای discoms انجام شده 90,000 تومان کرور روپیه تیتر شماره. اما تاثیر مالی خواهد بود nil گفت: Thirumalai. به عنوان در برابر 94,000 تومان کرور روپیه بدهکار توسط Discoms به Gencos و Transcos دولتی PFC و ضبط خواهد به من قرض بدهید 90,000 تومان کرور روپیه به Discoms به پرداخت این حق عضویت.

وام خواهد بود امن در برابر مطالبات و تضمین های مربوطه دولت. اما پس از آن می آید با سواران اضافی و شرایط آن دیده می شود چه مقدار از این خواهد بود که در واقع پرداخت. با توجه به کافی capitalisation سطح PFC/REC, تاثیر مالی باید ناچیز می یابد به گزارش.

بیشتر این کاهش در EPFO سهم از 12 درصد به 10 درصد انجام یک تیتر از 6,800 تومان کرور روپیه اما مالی آمار صفر است. آن است که یک نیشگون گرفتن و کشیدن از قوانین است که اجازه می دهد تا شرکت ها/کارکنان را به صرفه جویی در کمتر برای آینده به طوری که آنها می تواند صرف بیشتر از امروز.

علاوه بر این وزیر دارایی نیز اعلام کرد چند غیر پولی اقداماتی مانند تصمیم برای حفظ رقابت خارجی از تمام دولت مناقصات حجم کمتر از 200 تومان کرور روپیه و شش ماه دیگر تمدید ارائه شده برای تمام پروژه های کالا و خدمات قرارداد.

دولت در واقع موجب صرفه جویی در پول نقد به اندازه این نقاط عطف پروژه به تاخیر افتاد.

در واکنش به محرک روز چهارشنبه وزیر دارایی سابق P. چیدمبرم گفته بود: “چنین اقداماتی نمی مقدار به اقدامات مالی و پشتیبانی در هیچ کجای جهان هستند آنها گنجانده شده و یا شمارش در یک بسته محرک مالی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>