تامیل نادو در فراز به مقام دوم در تاج موارد مثبت

Category: کیمیا | No comments

Salem/Chennai: تامیل نادو leapfrogged گجرات و دهلی نو به مقام دوم از نظر تعداد coronavirus موارد مثبت در روز جمعه با 9,674 موارد حتی به مقامات بهداشت عمومی تایید دو بیشتر مرگ و میر در نظر گرفتن تلفات به 66.

دولت را مورد بارگذاری شده است افزایش حداقل 440 هر روز برای آخرین بار 11 روز با متوسط نرخ رشد 9 درصد در هر روز است. رو به رشد است و تا حد زیادی شده است با توجه به گسترش سریع این ویروس در چنای که حساب برای 5,625 موارد به دنبال دور پشت توسط Thiruvalluvar با 510.

در حالی که تعداد بیماران در بر داشت مثبت برای Covid-19 روز پنج شنبه بود با ریزش در 447 چنای به تنهایی به خود اختصاص 363 از آخرین موارد است.

تامیل نادو وزیر بهداشت, C. Vijayabaskar در زمان رضایت در این واقعیت است که در هر روز بروز جدید موارد مثبت بود و برای اولین بار در ده روز کاهش یافته و به زیر 500-خوانده شده را علامت.

وزیر بهداشت به خبرنگاران گفت که دولت بوده و تهاجمی در آن تست: شنبه شب تعداد نمونه های آزمایش در سراسر تامیل نادو تا تاریخ عبور کرده سه لاخ علامت بالاترین در کشور است.

افزوده است که در تامیل نادو بود “اقدام و در راه راست” در مدیریت و حاوی این ویروس گفت: دولت deputed 400-عضو تیم قوی از متخصصین برای تست تمام کسانی که بازگشت به تامیل نادو از کشورهای دیگر و خارج از کشور در قطار ویژه/پرواز.

او گفت: ورود 1,076 نفر از بمبئی در مناطق مختلف تامیل نادو است منجر به برخی از افزایش موارد مثبت امروز. مثلا سیوگنگا منطقه بود نه تنها یک مورد در آخرین 23 روز اما شمارش یک امروز در حالی که تیرونلولی گزارش 13 تازه Covid-19 موارد است.

در سیلم موهان Kumaramanglam بیمارستان دولتی از 35 Covid-19 بيمار تحت درمان 33 نفر شده اند درمان و مرخص تا تاریخ. تنها سه نفر دیگر از جمله دو نفر از سالم منطقه و یکی از دهرمپوری منطقه همچنان تحت درمان وجود دارد.

تا آنجا که تامیل نادو نگران بود Dr Vijayabaskar گفت: “ما اقدام به راه راست.” ارشد که رسمی دکتر Sowmya Swaminathan که به شرکت در کنفرانس ویدئویی با وزیر Edappadi K Palaniswami و ICMR مقامات روز پنجشنبه به تمجید تامیل نادو رویکرد در کاهش Covid-19 بحران رفتن بر روی عنوان هر, که/ICMR هنجارهای وزیر بهداشت گفت.

Dr Swaminathan حمایت تامیل نادو تست برنامه موثر خط از درمان با توجه به Covid-19 بيمار در دولت و پایین ترین نرخ مرگ و میر 0.67 درصد است.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>