تست سوخت مینه سوتا COVID-19 مورد افزایش; 808 موارد جدید, 20 جدید مرگ و میر

تست برای COVID-19 افزایش یافته است در مینه سوتا در هفته گذشته با 134,669 تست های تشخیصی گزارش توسط دولت, مقامات بهداشت و درمان و تعدادی از موارد بیماری های عفونی را افزایش حق همراه با آن است.

مینه سوتا وزارت بهداشت در روز جمعه گزارش داد یکی دیگر از 808 آزمایشگاه-تایید COVID-19 موارد در دولت آوردن مجموع در این بیماری همه گیر به 14,240. دولت همچنین گزارش داد یکی دیگر از 20 مرگ و میر در آوردن تلفات به 683.

دولت گزارش 498 COVID-19 نفر در بیمارستان مراقبت در روز جمعه از جمله 200 نیاز به مراقبت های ویژه.

COVID-19 ناشی از یک رمان coronavirus اما به عنوان بسیاری از 80 درصد از افراد مبتلا به عفونت رنج می برند فقط علائم خفیف. تا کنون 9,503 Minnesotans بهبود از خود آزمایشگاه-تایید موارد دیگر مورد نیاز برای منزوی کردن خود برای جلوگیری از گسترش ویروس.

مشکل با چنین نرخ بالای خفیف یا بدون علامت موارد است که آن را اجازه می دهد تا برای سریع گسترش ویروس است که در حال حاضر تایید شده است در همه آنها به جز سه شهرستان در مینه سوتا است.

“این واقعا یک خفا ویروس” دکتر اموزش Lynfield اپیدمیولوژی دولت گفت: در جلسه رسانه در روز پنج شنبه.

مدل سازی پیش بینی پیش بینی نرخ شتاب از عفونت به عنوان مینه سوتا آغاز می شود به جلو و عقب در آن اجتماعی فاصله محدودیت از جمله رژیم صهیونیستی است. تیم Walz تصمیم به اجازه می دهد یک ایالت اقامت در خانه سفارش به پایان می رسد در روز دوشنبه.

خرده فروشان اجازه خواهد داشت به بازگشایی در روز شنبه و تجمع بیش از 10 نفر مجاز خواهد بود. میله, رستوران ها و سالن مو و سایر خدمات کسب و کار بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که حداقل 1 ژوئن هر فرماندار جدید همه گیر پاسخ استراتژی است.

وزارت بهداشت پیش بینی داشتن 460 تماس محققان در کارکنان تا پایان این هفته به مصاحبه با افراد آلوده و شناسایی دیگران آنها ممکن است در معرض ویروس.

محققان همچنان به استفاده از فدرال آستانه که از افراد در معرض خطر متوسط برای عفونت اگر آنها صرف 15 دقیقه در ظرف شش پا از کسی که حامل ویروس گفت: کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی مدیر. اما دولت مصاحبه می خواست به استفاده از قضاوت خود را.

“اگر کسی با COVID سرفه در صورت خود را و سپس 15 دقیقه مهم نیست,” او گفت:.

محققان در اصل خواسته تنها در مورد اطلاعات تماس افراد آلوده پس از آنها تجربه اول خود را COVID-19 علائم تنفسی. در حال حاضر آنها بخواهید در مورد مخابرات 48 ساعت قبل از شروع علائم به دلیل شواهدی که مردم عفونی قبل از آنها می دانند که آنها بیمار هستند.

“همانطور که ما همچنان به یادگیری در مورد COVID رویکرد ما به مورد تحقیقات در حال تحول” Ehresmann گفت.

COVID-19 همچنان به شدیدترین در افراد مسن و ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت. در میان تمام مرگ و میر بیش از 98 درصد مربوط به افرادی که مسن تر بودند و یا در حال اساسی شرایط بهداشتی. مرگ و میر گزارش شده در روز پنج شنبه شامل کسی که در 30s و محدوده سنی با چنین مشکلات سلامتی اضافی. ساکنان طولانی مدت مراقبت از امکانات ساخته شده 554 از همه COVID-19 مرگ و میر تا کنون.

توییتر: @stribjo

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net