تگزاس شروع به باز کردن کسب و کار ممکن است 1. در حال حاضر آنها به طور متوسط از 1 ، 000 مورد جدید از COVID-19 روز

Category: کیمیا | No comments


Salon owner and stylist Kari Kinney works with customer Sadie Frazier during a styling appointment at Shampoo Salon on May 8, 2020, in Fort Worth, Texas. Texas Governor Greg Abbott announced hair salons, barbershops and tanning salons were allowed to open on Friday amid the coronavirus (COVID-19) pandemic.

صاحب سالن زیبایی و سبک کاری Kinney با این نسخهها کار با مشتری, Sadie فریزر در طول یک ظاهر طراحی شده انتصاب در شامپو سالن در 8 مه سال 2020 در فورت ورث ، فرماندار تگزاس گرگ ابوت اعلام کرد مو سالن آرایشگاه ها و سالن های برنزه اجازه داده شد برای باز کردن در روز جمعه در میان coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر.
عکس: تام پنینگتون (گتی ایماژ)

اگر شما می خواهید بدانید که چگونه نرم-باز این کشور در طول یک جهانی همه گیر در حال رفتن به نگاه هیچ بیشتر از بزرگ ایالت تگزاس است.

تبلیغات

در مارس 1, تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت (R) مجاز برخی از کسب و کار به بازگشایی و پس از آن تگزاس است تا به حال تنها دو روز که در آن آنها نمی رسیدن 1,000 جدید کروناویروس موارد—مارس 4 و ممکن است 7—و پنج روز متوالی حداقل 1000 جدید موارد تپه گزارش.

“با توجه به داده ها از تگزاس وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی 1,179 مورد جدید گزارش شده در جمعه آوردن تعداد موارد تایید شده در حالت ستاره تنها به 41,048,” تپه گزارش.

تبلیغات

و این همان چیزی است که دکتر Anthony Fauci های تام بردی از بیماری های عفونی پزشکان هشدار داد در حالی که ظاهر می شود قبل از اینکه کمیته بهداشت مجلس سنا. در طول شهادت دکتر Fauci اشاره کرد که بازگشایی بیش از حد به زودی می تواند منجر به “نیازی درد و رنج و مرگ است.”

“عواقب می تواند واقعا جدی” Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: کمیتهتپه گزارش.

تگزاس, بودن, سراخ کون, دولت است که حتی نمی سعی کنید برای رسیدن به کاخ سفید معیار از انتظار تا زمانی که آنها تا به حال حداقل “یک 14 روز متوالی کاهش روزانه جدید COVID-19 موارد قبل از شروع به بازگشایی” تپه گزارش.

همچنین در روز سه شنبه همان روز که 1,179 مورد جدید گزارش شده تگزاس دادستان کل کن پکستون (R) هشدار داده شهرستانها به اجرای خود coronavirus دستورالعمل برای حفاظت از شهروندان به این دلیل که دولت سخن گفته بود.

تبلیغات

“متاسفانه چند تگزاس استان ها و شهرستانها به نظر می رسد به اشتباه توصیه با الزامات و باید به شدت بیش از حد دولت قانون برای تحمیل اراده خود بر خصوصی شهروندان و کسب و کار. این نامه به دنبال جلوگیری از هر گونه سردرگمی عمومی به عنوان ما بازگشایی دولت” پکستون گفت: در بیانیه ای دراین تپه ، “من اعتماد که مقامات محلی به سرعت عمل خواهد کرد برای اصلاح هر گونه سفارشات که غیرقانونی در تضاد با قانون تگزاس و فرماندار ابوت اجرایی سفارشات.”

به عنوان آن می ایستد بیش از 1100 اهالی تگزاس فوت کرده اند از ویروس, اما چرا که متوقف کردن, سراخ کون, از کون—و کل ایالت تگزاس یک تشکر شده است.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>