این Tekashi 6ix9ine ما نیاز: رییس متحده واکسن رسمی ریک روشن به آن همه


Dr. Richard Bright, former director of the Biomedical Advanced Research and Development Authority, testifies during a House Energy and Commerce Subcommittee on Health hearing to discuss protecting scientific integrity in response to the coronavirus outbreak on Thursday, May 14, 2020. in Washington, DC.

دکتر ریچارد روشن مدیر سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار شهادت در یک خانه انرژی و تجارت فرعی در سلامت شنوایی به بحث در مورد حفاظت از علمی و صداقت در پاسخ به شیوع کروناویروس در روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است. در واشنگتن, DC.
عکس: گرگ نش (گتی ایماژ)

سابق آمریکا واکسن رسمی ریک روشن راه می رفت به کنگره پنج شنبه و خواست یک کیسه بزرگ از Flamin’ داغ Cheetos, یک Nehi انگور شیرین و یک بسته سیگار مارلبورو چراغ 100s و اقدام به رها کردن همه چیز را او می دانست که در مورد چگونگی گاییدن, پیچ آمریکایی ها هستند و اگر آنها در حال انتظار برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای صرفه جویی در آنها را از coronavirus.

تبلیغات

و او نه تنها متوقف کردن وجود دارد روشن است; همچنین ادعا کرد به دلیل بی کفایتی و عدم گوش دادن به افرادی که مطالعه این گه بسیاری از زندگی از دست داده بودند و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مقصر است.

اگر شما نا آشنا با روشن او برداشته شد از مقام های ارشد در وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) به عنوان مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا) در ماه گذشته برای امتناع از فشار ساختگی مواد مخدر مانند هیدروکسی کلروکین برای درمان coronavirus که تهمت بود در زمانی که او در تلاش برای متقاعد کردن مردم برای گرفتن عکس از سفید کننده. روشن به نام انتقال خوب نگاه کنید که چگونه همه چیز کار می کنند در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که در آن مجازات برای سرپیچی از فرمان هنجار است.

تبلیغات

از واشنگتن پست:

روشن و اتهام او reassigned به کمتر پست و قفل شده است و از حساب ایمیل خود به عنوان مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت پس از هل دادن در برابر برنامه های دولت برای سرمایه گذاری در اثبات نشده covid-19 درمان مانند ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین. درمانی که تهمت تبلیغ تا حد زیادی رها شده توسط دولت به عنوان آزمایشات نشان داد پس از آن می تواند باعث مشکلات قلبی و سایر عوارض جانبی در covid-19 بيمار.

روشن همچنین رفت و بیشتر نقاشی یک تصویر تلخ از دولت ایالات متحده توانایی رفتن به جلو برای مدیریت موج دوم ویروس اگر یکی همزمان با کشور در زمستان فصل آنفولانزا.

روشن گفت: هنوز هم وجود دارد “هیچ طرح جامع” برای ارزیابی نیاز و توزیع ماسک تست سواب و دیگر تجهیزات پزشکی. روشن همچنین گفت که دولت انجام شد زیانی به آمریکایی ها با بازی کردن این امکان است که آن می تواند سال به منظور توسعه یک واکسن است که می تواند آماده برای توزیع جرم.

ایالات متحده چهره “تاریکترین زمستان در تاریخ معاصر” اگر آن را توسعه بیشتر هماهنگ ملی پاسخ گفت. “ما پنجره ای از فرصت ها بسته است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را معمول چیزی که او می کند هنگامی که او را مورد حمله قرار بگیرند. او به توییتر به عمل مانند او نمی داند که مرد.

“من نمی دانم این به اصطلاح خلاف کاران ریک روشن” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پنج شنبه صبح ارسال یادداشت. “هرگز او را ملاقات نمود و یا حتی شنیده می شود اما برای من او یک کارمند ناراضی نیست دوست یا مورد احترام مردم من به صحبت کرد و که با نگرش دیگر باید کار را برای دولت ما!”

تبلیغات

همه ما در حال حاضر می دانیم که وقتی تهمت می گوید که او نمی داند کسی او احتمالا تا به حال آنها را به دریا یک لاگو برای برخی دشوار مغلوب ساختن پیشی جستن استیک slathered در سس گوجه فرنگی. چه تکان دهنده بود این بود که HHS نیز به صورت روشن در شهادت او انتشار یک بیانیه پرسیدن چرا روشن “هنوز نشان داده شده تا برای کار” و “خود را با استفاده از مالیات دهندگان بودجه پزشکی را به کار حزبی وکلای مدافع است.” روشن شده است در مرخصی پزشکی خود را پس از انتقال.

پیتر ناوارو, مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور برای تجارت و تولید و حیاتی بود روشن و ادعا کرد او را رها ماموریت خود را.

تبلیغات

“من او را نه فقط به عنوان یک کارمند ناراضی اما به عنوان یک فراری در جنگ در چین به ویروس” ناوارو گفت: پست. “این سخت ترین چیزی که به می گویند اما در اینجا چیزی است که من معنی: او خواسته بود به حرکت به NIH به زمینه کلی برای یک میلیارد دلار تست تلاش برای حفاظت و دفاع از مردم آمریکا و او حاضر است که انتساب به طوری که او می تواند چسبیده به خود ، او ترک پست خود و او پسر من همیشه می خواهم برای به اشتراک گذاشتن یک سنگر با.”

مایک بون “مالک مشترک از اعتبار Ameritech این کشور در آخرین خط کامل پزشکی ماسک تولید کننده” نیز صحبت کرد و به کنگره پنج شنبه و اشاره کرد که چگونه او ارائه شده برای افزایش N95 ماسک, تولید در ماه ژانویه بود و تا حد زیادی نادیده گرفته شده است. بون گفت که تا به حال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به گوش او می تواند تولید کرده ایم برخی از 7 میلیون ماسک در حال حاضر. زمانی که فشار جمهوریخواهان به همین دلیل او نه تنها جلو حرکت که با طرح بون توضیح داد که بدون یک قرارداد حداقل یک سال او می تواند پیدا کردم خودش استخدام کارکنان اضافی تنها آنها را به آتش کشیدند ماه بعد.

تبلیغات

“بون گفت که او را از طریق رفت که پس از حکومت کوتاه انتظار می رود قرارداد در سال 2009 در طول همه گیر H1N1 و آن را تقریبا ورشکست کسب و کار” ارسال گزارش.

بون همچنین اشاره کرد که او یک جمهوری خواه رای داده و برای مغلوب ساختن پیشی جستن و بیمار توسط راه جمهوری خواهان تحت درمان بود روشن خود را در طول بازجویی.

تبلیغات

“من تماشا کرده ام همه از این در حالی که کمی پیش. آن را مانند به نظر می رسید هر کسی که در حال ضرب و شتم دکتر روشن یک جمهوری خواه بود و هر کس که از او یک دموکرات است. من یک جمهوری خواه من رای برای رئیس جمهور تهمت و من تحسین دکتر روشن” بون افزود: “من نمی دانم آنچه که او انجام داد در تمام فعالیت های دیگر, اما من فکر می کنم آنچه که او گفت: بسیاری از حس و اعتقاد من او” ارسال گزارش.

پرسید: بعد از آن اگر او ناراحت شد توسط دولت به کار گرفته و یا سنن و در بسیاری از موارد این بیماری همه گیر از جمله مجدد روشن بون گفت که او تا به حال بوده است.

تبلیغات

“من مادام العمر جمهوری خواه و من از خجالت چه شده است که به کار گرفته شده,” بون گفت. “مثل ریک روشن گفت: آن را به دانشمندان ما نیاز به گوش دادن به و ما نه.”

این است که در آن هر دو روشن و بون آن را اشتباه به عنوان برگ برنده هیچ مشکل گوش دادن به دانشمندان به عنوان طولانی به عنوان آنها پا شرکت کراوات. ای بابا شما دیده مغلوب ساختن پیشی جستن روابط ؟ کسانی که چربی و نمک هستند به اندازه کافی بزرگ بود “یک خط” و مانند…خوب پا شرکت تپل کراوات! این است که بهتر است ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر