وجود دارد هیچ Summer, فیلم, بنابراین این بازی به جای

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled There Are No Summer Movies, So Play These Games Instead

تصویر: Marvel Entertainment

ماه مارس به طور معمول سیگنال ابتدای تابستان فیلم فصل است. در این سال راه اندازی شد به طور کامل از پتانسیل bangers از سریع و خشمگین 9 به بیوه سیاه. با توجه به این که بسیاری از از فیلم های مجموعه ای منتشر خواهد شد در این تابستان شده است به تعویق افتاد یا زمستان و یا در سال آیندهتابستان است که به دنبال بسیار خالی است.

تبلیغات

مترس هر چند. اگر شما به خودتان پیدا کنید ولع مصرف برخی از فصل تابستان منظره رو به شما. در اینجا برخی از بازی ها به شما از طریق خشکی.

انتخاب قطعی و بدیهی در اینجا: Unchartered سری

Illustration for article titled There Are No Summer Movies, So Play These Games Instead

تصویر: سونی

تبلیغات

اگر شما به دنبال برای تابستان سنتی فیلمهای تجربه نگاه هیچ بیشتر از Uncharted series. این بازی به دنبال گنج شکارچی ناتان دریک مربی خود سالی و دوباره خاموش-دوباره عشق علاقه النا آنها به عنوان سرمایه گذاری به دور مناطق و جستجوی آثار باستانی و شهرستانها از دست داده. بازی آغاز شد که اساسا نه — ایندیانا جونز اما رشد خود را با تمرکز بر روابط میان فردی بین کاراکتر مجاز آن به منظور توسعه یک هویت منحصر به فرد خود را دارد.

این بازی به رخ کشیدن برخی از به یاد ماندنی ترین مجموعه قطعات در همه بازی. از تیراندازی راه خود را از سوزاندن عمارت به پوسته پوسته شدن یک قطار که از خط خارج کردن یک صخره به یک موتور سیکلت تعقیب است که می ایستد به عنوان یکی از قابل توجه ترین مجموعه تکه های این نسل کنسول های بازی هستند مربا بسته بندی شده با نوع عینک است که تنها بهترین فیلم های پرفروش تابستان ارائه.

هر دو ناشناخته, مجموعه, که ویژگی های سه بازی اول در این سری و بازی Uncharted 4: A thief’s End 20 دلار در پلی استیشن,فروشگاه به این معنی که شما می توانید تجربه برخی از قابل توجه ترین ماجراهای در تمام بازی را بدون شکستن بانک.

برای کسانی که نیاز خود را مارول ثابت: مارول مرد عنکبوتی

Illustration for article titled There Are No Summer Movies, So Play These Games Instead

گرافیک: سونی

تبلیغات

مارول مرد عنکبوتی بر روی پلی استیشن 4 است مسلما بزرگترین ابرقهرمان بازی های ویدئویی در تمام دوران است. آن را قطعا یک front-دونده برای یکی از بهترین بازی های این نسل کنسول. بازی به شرح زیر کاملا اصلی داستان است و بر اساس شرایط خاص هر فیلم و یا کتاب های کمیک arc. این اجازه می دهد تا توسعه دهنده بازی از Insomniac به سادگی یک کار کاملا منحصر به فرد در این عنکبوت-آیه یکی که احساس می کند کاملا جدید و در عین حال مجزا آشنا.

مبارزه با یک آکروباتیک هیجان نوسانی از طریق زیبایی رندر شهر نیویورک است که شادی و تنظیم قطعات این چیزی که رفتن سخت است. به طور جدی این بازی قوی شروع می شود و هرگز اجازه می دهد تا. پر از طنز و احساسات و اقدام آکروباتیک به webhead شناخته شده است, اگر شما به دنبال یک ابرقهرمان ثابت شما واقعا نمی توانید انجام دهید بسیار بهتر از این.

تبلیغات

که دلار تئاتر اعتیاد به مواد مخدره: Grand Theft Auto V

Illustration for article titled There Are No Summer Movies, So Play These Games Instead

گرافیک: Rockstar Games

تبلیغات

ما در یک, آه, جالب زمان در حال حاضر و هیچ کس را سرزنش شما برای عدم تمایل به صرف سکه خود را. خوشبختانه اگر شما یک PC Grand Theft Auto V رایگان است در این بازی حماسی فروشگاه. مقدار محتوا بر روی عرشه در اینجا بین GTA آنلاین و پایه داستان بازی حالت یک جهنم از یک معامله. اگر شما mained GTA آنلاین بدون دادن حالت داستان یک نگاه, آن را چک کنید.

داستان این بازی است که اساسا فقط راک استار انجام بهترین خود را مایکل مان برداشت اما این لعنتی خیلی خوب برداشت. شما لوکیشن و کشش فوق العاده بیش از حد بالا heists. در حالی که نوشتن می تواند یک کمی بیش از حد سعی کنید سخت در زمان برخی از لحظات Rockstar می کشد خاموش هنوز هم قابل توجه و هفت سال بعد. اگر شما می خواهید برای ایجاد خود را در ماجراهای خود را با homies, GTA آنلاین شما فراهم می کند با آرایه ای موثر از ابزارها برای انجام درست آن.

تبلیغات

برای کسانی که واقعا Bummed در مورد سریع 9: Just Cause 4

Illustration for article titled There Are No Summer Movies, So Play These Games Instead

گرافیک: Square-Enix

تبلیغات

از آنجایی که من یک کوچولو 8 ساله از, سریع , فیلم, شده است به یک جزء اصلی از تابستان فیلم فصل است. چه آغاز شده به عنوان یک داستان در مورد مردمی مسابقه به صورت ورقه صورتی و سرقت دی وی دی به تکامل یک داستان در مورد مردمی رانندگی ماشین از هواپیما و هجوم همه قوانین شناخته شده فیزیک است. فیزیک مبتنی بر ضرب وشتم ساخته شده است سریع سری یکی از مورد علاقه های من همه. این هم که چرا فقط به علت سری شده است یکی از B-ردیف favs برای دهه گذشته است.

آخرین ورود در سری بازی Just Cause 4 ارائه خواهد شد یک سطح مشابه از لرزش. این فقط به علت بازی شما بازی به عنوان ریکو رودریگز یک عمل برای یک گروه تنها به عنوان شناخته شده “آژانس است.” داستان شما انداختن به برخی از عجیب و غریب محلی برای آزادی این افراد از یک دیکتاتور توسط باد به معنای واقعی کلمه همه چیز را.

تبلیغات

که بله می دانم بسیار دقیق تصویر از ایالات متحده مداخله نظامی.

داستان صادقانه ثانویه به گیم پلی که شامل استفاده از یک دست و پنجه نرم قلاب wingsuit و مناجات از gadgets برای از بین بردن همه چیز را در مسیر شما. این بازی است که به معنای واقعی کلمه یک زمین بازی از تخریب و تنها چیزی که واقعا محدود کردن شما است که تصورات خود را.

تبلیغات

می خواهید به ضمیمه یک دسته از بالن و بوستر راکت به یک تانکر نفت و تبدیل آن به یک شناور بمب ؟ آن را انجام دهد.

می خواهید به استفاده از قلاب قلاب خود را به skyjack هواپیما از هوا? چرا که نه.

می خواهید برای تسلیحاتی این لعنتی آب و هوا ؟ مطمئن شوید که سگ به دنبال آن بروید.

اگر شما به دنبال برای یک تجربه قرار می دهد که حق بیمه در کشش فیزیک به خود شناخته شده محدودیت فقط چون سری است برای شما.

تبلیغات

شما ممکن است قادر به رفتن به سینما در تابستان امسال اما این بدان معنا نیست که شما باید محروم از عینک است که یک جزء اصلی از این فصل است. اگر وجود دارد هر گونه بازی ها شما نشان می دهد که می تواند پر کردن تابستان فیلم خالی, اجازه دهید من در نظر دانم!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>