تهمت نمی مراقبت برای دکتر Fauci یا Coronavirus علم مگر اینکه آنها با او به توافق برسند

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Trump Doesn’t Care for Dr. Fauci or Coronavirus Science Unless They Agree With Him

عکس: الکس ونگ (گتی ایماژ)

Dr. Anthony Fauci یک دکتر است. او همچنین مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. او اشاره کرد: چندین بار است که به عنوان یک پزشک و بهداشت عمومی رسمی او مرد علم و مانند او مراقبت می کند اگر حقایق را به او منجر به نتیجه گیری است که دموکرات یا جمهوری خواه; او تنها رفتن به جایی که علم او را طول می کشد.

تبلیغات

شما می توانید حدس بزنید که چه کسی بدش می آید که جواب بده ؟ اگر شما حدس زده نارنجی گه لکه در قالب انسان پس از آن شما می شود ،

روز سه شنبه دکتر Fauci شهادت قبل از سنا کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی که در آن او اشاره کرد که بازگشایی متحده بیش از حد به زودی می تواند عواقب وخیم است. که بنا به گزارش ترین شهادتها شهادت از تنها صادقانه صدا در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در طول این جهانی و همه گیر.

تبلیغات

روز چهارشنبه رئیس جمهور از مردم که نمی توانید صبر کنید به تجمع که دکتر Fauci نظرات “نه قابل قبول پاسخ” CNBC گزارش.

رئیس جمهور به خبرنگاران گفت که او “شگفت زده” توسط Fauci پاسخ آن در طول جلسه و در حالی که او نمی “تنها از آن پاسخ خاص از Fauci که او در بر داشت غیر قابل قبول” او مرجع Fauci را شهادت در مورد بازگشایی مدارس در پاییز.

رئیس جمهور نمی دهد در مورد علم مگر اینکه علم موافق با او. و در مورد علم این است که با تکیه سوی دیگر نتیجه رئیس جمهور انتظار دارد که هر کس در حال خواندن داده ها به دروغ به نفع خود.

دکتر Fauci می کند نه, و به نوبه خود او را تبدیل به یک گنجینه ملی است که باید از آن محافظت شود اما چیزی به من می گوید که دکتر Fauci خسته است از این اراجیف. شما می توانید تصور کنید که دکتر که مشغول به کار با چندین دولت تنها باید به مقابله با این گروه ممتاز تشکرها?

تبلیغات

در طول شهادت دکتر Fauci اضافه شده است که او نمی داند که وجود خواهد داشت یک واکسن موثر و او شک دارد که اگر آنها پیدا کردن یک درمان مناسب آن خواهد بود آماده برای رفتن با سقوط زمانی که بچه ها در حال انتظار به سر بازگشت به مدرسه.

“در این مورد که ایده داشتن درمان های در دسترس و یا واکسن به منظور تسهیل در هنگام ورود دوباره از دانش آموزان به سقوط مدت خواهد بود چیزی است که می تواند یک بیت از یک پل خیلی دور” او گفت:, CNBC گزارش.

تبلیغات

وی افزود: “ما فقط باید برای دیدن یک گام به گام پایه ای که ما را به دوره ای از زمان با سقوط در مورد بازگشایی مدارس, دقیقا همان جایی که ما را در پویایی از شیوع بیماری است.”

دکتر Fauci همچنین اشاره کرد که ما می تواند در برخورد با حتی بیشتر از “درد و رنج و مرگ” و ادعا کرد که بازگشایی بیش از حد به زودی “را تقریبا روشن کردن ساعت به عقب به جای رفتن به جلو است.”

تبلیغات

پرسید: اگر او با موافقت دکتر Fauci نگرانی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “او می خواهد به بازی همه طرف معادله است. من پاسخ خود را در واقع.” با تعجب مغلوب ساختن پیشی جستن بدان معنی است که او شگفت زده شد که دکتر Fauci همچنان به استفاده از داده ها را به منظور جلب نتیجه گیری زمانی که او فقط می تواند از رئیس جمهور چه باید بگویم.

مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: “تنها چیزی که قابل قبول خواهد بود همانطور که گفتم خواهد بود و اساتید و معلمان و غیره بیش از یک سن خاص,” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “از آنجا که این یک بیماری است که حملات سن و این حملات سلامت است.”

تبلیغات

دانش آموزان و کودکان خردسال رئیس جمهور افزود: در حال آماری به مراتب کمتر در معرض این بیماری است. رئیس جمهور و متمرد گروه دروغگو (جمهوری خواهان) همچنان به فشار این ایده بود که یکی دیگر از اسطوره که دکتر Fauci رد در شهادت او.

“من فکر می کنم ما بهتر است مراقب باشید که ما نمی cavalier در تفکر است که کودکان به طور کامل ایمنی بدن به اثرات زیان بار” از COVID-19, او گفت:. و او اشاره کرد که این بیماری است که حتی پزشکان به طور کامل درک و در حالی که آمار نشان داده است که کودکان به نظر نمی رسد که تحت تاثیر coronavirus به عنوان گروه های دیگر شده و به چشم انداز مثبت در “بسیار عجیب و غریب التهابی سندرم” شبیه به بيماری کاوازاکی در کودکان, CNN یادداشت ها.

تبلیغات

در کوتاه رئیس جمهور است و نه دانشمند است و نه یک مرد از شخصیت اخلاقی و یا حتی از راه دور مناسب و معقول ارزش. او نمی دهد در مورد خانواده خود و یا سلامت خود را به عنوان طولانی به عنوان اقتصاد می تواند تکیه به عقب نشسته. دکتر Fauci است که همیشه رفتن به استفاده از داده ها به حقیقت را بگویید و تهمت دروغگو است. در برخی از نقطه شما می خواهم که به انتظار دکتر Fauci خواهد خسته از برخورد با مغلوب ساختن پیشی جستن مزخرف.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>