مغلوب ساختن پیشی جستن به مالیات شرکت های تولیدی در خارج از US; اپل هند طرح ممکن است ضربه

واشنگتن: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که با کف دست زدن جدید مالیات بر شرکت های آمریکایی مانند اپل برای منصرف کردن آنها از حرکت خود را به پایگاه تولید از چین به کشورهایی مانند هند و ایرلند به جای ما میان COVID-19 بیماری همه گیر.

در یک مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که مالیات بود و انگیزه ای برای شرکت ها برای بازگشت به پایگاه تولید به ما.

“اپل گفت: در حال حاضر آنها در حال رفتن به رفتن به هند است. آنها در حال رفتن به انجام برخی از تولید در هند به دور از چین” او پرسید.

“آیا شما می دانید ما به اپل کمی استراحت زیرا آنها در حال رقابت با یک شرکت است که بخشی از یک معامله تجاری است که ما ساخته شده است. پس از آن کمی ناعادلانه به اپل اما ما اجازه می دهد این دیگر. شما می دانم که اگر ما می خواستیم به قرار داده تا خود ما مرز مانند دیگر کشورها را به ما اپل را از ساخت 100 درصد از محصول خود را در ایالات متحده است. که راه آن کار می کنند,” او گفت:.

با توجه به New York Post اپل به دنبال تغییر بخش قابل توجهی از تولید خود را به هند از چین است.

تامین خطوط بسیاری از شرکت های فن آوری تولید در چین مختل شد و پس از کشنده شیوع کروناویروس در چین در شهر ووهان.

“این شرکت ها باید برای گرفتن توپ از آنجا که آنها در حال رفتن نه تنها به چین است. شما نگاه کنید که در آن آنها در حال رفتن. آنها در حال رفتن به هند و آنها در حال رفتن به ایرلند و آنها در حال رفتن در همه جا آنها را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه.

“پس شما فکر نمی کنم شما نیاز به انجام هر چیزی در نظر مشوق” او پرسید.

“من باید آن را انجام دهد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“یک انگیزه رک و پوست کنده است که به اتهام مالیاتی برای آنها زمانی که آنها را با محصولات خارج است. ما لازم نیست برای انجام این کار بسیار برای آنها. آنها را مجبور به انجام آن را برای ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد به تولید بازگشت به ایالات متحده.

“و در حال حاضر آنها در حال مبارزه است. این احمق زنجیره تامین است که در سراسر جهان, ما یک زنجیره تامین که در آن آنها ساخته شده در تمام نقاط مختلف جهان و یک قطعه کوچک از جهان بد می رود و همه چیز را خراب کرد. به من گفت: ما باید زنجیره تامین. ما باید همه آنها را در ایالات متحده است. ما باید از این شرکت به آن را انجام دهد. و اگر ما نمی توانیم فراموش اپل, چین, Coronavirus Coronavirus شیوع کروناویروس همه گیر COVID-19 هند تولید NewsTracker مالیاتی, ما, که,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور مداوم تهدید به افزایش تعرفه های مصرفی خود را در طول جریان جنگ تجاری با چین است.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de