ما پرده 18-طرح نقطه به نقطه نگه دارید و چین مسئول شیوع کروناویروس

Category: کیمیا | No comments

واشنگتن: یک سناتور آمریکایی به پرده برداری از 18 طرح از جمله تقویت روابط نظامی با هند برای نگه داشتن دولت چین مسئول آن “دروغ و فریب و پوشش یو پی اس” است که در نهایت منجر به جهانی COVID-19 بیماری همه گیر.

برجسته پیشنهادات در حال حرکت زنجیره تولید از چین و تعمیق نظامی-استراتژیک در روابط با هند و ویتنام و تایوان است.

“دولت چین بدتر تحت پوشش و فعال جهانی و همه گیر است که باعث بدبختی برای بسیاری از آمریکایی ها. این رژیم همان است که قفل کردن شهروندان خود در اردوگاه های کار دزد امریکا, فناوری و مشاغل و تهدید حاکمیت متحدان ما” گفت: سناتور تام Tillis ارائه خود را دقیق و 18 نقطه طرح در روز پنج شنبه.

“این یک اصلی است تا به ایالات متحده و بقیه جهان. من برنامه عمل برگزار خواهد شد دولت چین پاسخگو برای دروغ گفتن در مورد COVID-19; اعلام دولت چین در حالی که حفاظت از اقتصاد امریکا, بهداشت عمومی و امنیت ملی,” او گفت:.

این طرح به دنبال ایجاد یک اقیانوس آرام بازدارندگی ابتکار و بلافاصله تصویب نظامی را درخواست 20 میلیارد تومان در بودجه. همچنین خواستار تعمیق روابط نظامی با متحدان منطقه ای و گسترش فروش تجهیزات به هند و تایوان و ویتنام است.

تشویق ژاپن برای بازسازی ارتش خود را و پیشنهاد ژاپن و کره جنوبی فروش از حمله نظامی و تجهیزات آن گفت.

“حرکت تولید به آمریکا از چین و به تدریج از بین بردن زنجیره تامین ما وابستگی به چین است. جلوگیری از چین از سرقت تکنولوژی و ارائه مشوق به شرکت های آمریکایی برای به دست آوردن فن آوری ما مزیت است. تقویت امنیت سایبری در برابر چین هک و خرابکاری” این طرح اعلام کرد.

“جلوگیری از پول مالیات دهندگان آمریکایی از استفاده توسط دولت چین به پرداخت بدهی خود را. اجرای ما ممنوعیت (چینی تکنولوژی شرکت Huawei و هماهنگی با متحدان ما برای پیاده سازی شبیه ممنوعیت” به آن اضافه شده است.

این طرح به دنبال جبران از دولت چین و اعمال تحریم برای دروغ گفتن در مورد ویروس. آن را بیشتر گفت: چین باید تحریم های خود را برای فجيع حقوق بشر.

سناتور Tillis’ طرح خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور رسمی درخواست کمیته بین المللی المپیک به برداشت المپیک زمستانی 2022 از پکن است.

“جلوگیری از چین تبلیغات انتخاباتی در داخل ایالات متحده است. درمان دولت چین-اجرای رسانه ها به عنوان تبلیغات پروکسی است که آنها” این طرح اعلام کرد.

اصرار دولت به بررسی دولت چین را پوشش گسترش COVID-19 طرح همچنین به دنبال بررسی امریکا تکیه بر چین زنجیره تامین و تهدید به امنیت عمومی و امنیت ملی است.

“اطمینان از استقلال که از طریق تحقیقات و اصلاحات است. افشا و مقابله با چین درنده دام بدهی دیپلماسی با هدف قرار دادن کشورهای در حال توسعه. افزایش هوش های بالقوه بیماری های همه گیر و منجر به ایجاد یک ناظر سازمان برای نظارت بر دولت های خارجی’ دست زدن به ویروس مرگبار,” Tillis گفت: در پیشنهادات خود را.

Coronavirus که برای اولین بار پدید آمده در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر گذشته به کشته شدن بیش از 3,00,000 مردم با 4.3 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان است. بیش از یک چهارم از همه تایید COVID-19 موارد از ما.

شده است وجود دارد افزایش فشار بر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در چند هفته گذشته به اقدام علیه چین به عنوان قانونگذاران و افکار سازان احساس می کنید که COVID-19 سراسر جهان از ووهان به دلیل چینی انفعال.

در همین حال سناتور جان Barrasso در یک سخنرانی در مجلس سنا طبقه در پنجشنبه برجسته نیاز برای به روز رسانی نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند (FISA) قانون که در انتظار قرار داده شد با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این ویروس می تواند موجود بوده اند شده است دولت چین را بی پروا پوشش. چین می دانستند خطر ماه قبل از بقیه جهان و در عین حال چینی رهبران کمونیست نابود کلید شواهد آنها گزارش نشده تعداد coronavirus موارد و آنها را گمراه جهان در مورد آن کشنده, گسترش سریع,” او گفت:.

تصریح می کند که این ویروس باید موجود بوده اند در ووهان او گفت: ده ها و ده ها هزار نفر از آمریکایی ها و صدها نفر از هزاران نفر از مردم در سراسر جهان کشته شده اند, به عنوان یک نتیجه از چین را شکست.

Barrasso گفت: ما باید تشویق شرکت های خود را برای ایجاد امریکایی و غربی زنجیره تامین. “به این ترتیب خط مقدم ما کارگران چه باید آنها را در زمان بحران” او گفت:.

“نه نه تا کنون ما خواهد بود به طور انحصاری منابع برای بحرانی مواد مخدر از چین است. ما باید تنوع بخشیدن به عرضه و آن را به عنوان بسیاری از ما زنجیره تامین به عنوان ممکن است,” او اضافه شده است.

کنگره Troy Balderson معرفی دو مجلس مقننه قانون با کنگره داگ کالینز و سناتور لیندزی گراهام که چین مسئول فریبنده اقدامات صورت گرفته توسط رهبران آن که منجر به گسترش و پس از آن جهانی و همه گیر.

این COVID-19 پاسخگویی به قانون مجوز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعمال تحریم در چین اگر نتواند به همکاری با یک تحقیق کامل به رهبری آمریکا یا متحدان آن به حوادث که منجر به COVID-19 شیوع.

“تعداد Ohioan زندگی دلیلی ادعا کرد که با این بیماری همه گیر شده است می تواند به طور قابل توجهی کاهش می یابد حال چین گرفته شده و اقدامات مناسب برای کنترل این ویروس گسترش و افشای شدت آن گفت:” Balderson.

“ایالات متحده نمی تواند دنبال راه های دیگر زمانی که چین خیلی بی پروا در معرض خطر سلامت در جهان و اقتصاد جهانی است. چین و حزب کمونیست رهبری باید پاسخگو باشند” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>