دهلی نو: پس از یک وزیر در غرب بنگال دولت باعث یک ردیف متهم وزارت امور خارجی (MEA) از تبعیض علیه غرب بنگال و سازماندهی هر گونه بازگشت پرواز از اتباع هند از خارج از کشور به وزارت امور خارجه در Vande بهارات ماموریت MEA سخنگوی Anurag Srivastava توییتی در اواخر جمعه شب که “MEA نمی تبعیض بین متحده” و “Vande بهارات ماموریت است که برای همه رشته سرخپوستان از جمله کسانی که از غرب بنگال”.

MEA گفت: “با کمال میل تسهیل پرواز به کلکته اگر West Bengal دولت خواهد “تایید ترتیبات برای دریافت و قرنطینه”. MEA همچنین گفت: “همچنین کمک در بازگشت از WB ساکنان از طریق مرزهای زمینی با همسایگان” و اضافه کرد که آن را “امیدوار به دریافت پاسخ اولیه در ماده”.

این اختلاف باعث شد پس از بنگال غربی بالاتر و مدرسه وزیر آموزش و پرورش Partha Chatterjee توییتی عصبانیت “است MEA درخواست ما به این باور است که وجود دارد مردم به اندازه کافی از گرجستان به گجرات اما هیچ کدام می خواهید برای آمدن به کلکته ? نیز وجود دارد که مردم به اندازه کافی برای بازگشت به Bihar از قرقیزستان اما نه به اندازه کافی برای بازگرداندن به بنگال?? جلوگیری از این بی عدالتی !!!” آقای Chatterjee نیز دبیر حاکم Trinamool کنگره در دولت است.

MEA سخنگوی Anurag Srivastava پس از آن, توییتی از اواخر روز پنج شنبه شب “MEA نمی تبعیض بین متحده است. GOI را Vande بهارات ماموریت است که برای همه رشته سرخپوستان از جمله کسانی که از غرب بنگال. بیش از 3700 از آنها ثبت نام کرده اند برای بازگشت از نقاط مختلف جهان است. با کمال میل تسهیل پرواز به کلکته اگر دولت را تایید ترتیبات برای دریافت و قرنطینه. نیز کمک خواهد کرد که در بازگشت از WB ساکنان از طریق مرزهای زمینی با کشورهای همسایه است. ما امیدواریم که برای دریافت یک پاسخ اولیه بر روی این موضوع است.”

حدود 32,000 اتباع هند از مجموع 31 کشور از جمله اضافی 18 کشور خواهد بود عودت و برگشت به هند از آوریل 16 تا 22 از طریق 149 پرواز در فاز دوم Vande بهارات ماموریت نسبت به انجام مرحله اول که در آن سرخپوستان در حال عودت از 12 کشور از مارس 7 به 15.

تا کنون 12,000 سرخپوستان بوده است عودت در جریان مرحله اول. MEA گفته بود در اوایل روز پنج شنبه که “Vande بهارات ماموریت بزرگترین و پیچیده ترین ورزش تا کنون انجام شده توسط دولت برای بازگشت از ما اتباع رشته در خارج از کشور”.

اضافی 18 کشور تحت پوشش مرحله دوم شامل اندونزی, تایلند, استرالیا, ایتالیا, فرانسه, آلمان, ایرلند, کانادا, ژاپن, نیجریه, قزاقستان, اوکراین, Krgyzstan بلاروس گرجستان و تاجیکستان و ارمنستان. منابع گفت که حدود 32,000 اتباع هند به شمار می رود عودت در فاز دوم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de