Walz باعث می شود Worthington قاضی اولین دادگاه عالی ایالت انتخاب

Category: کیمیا | No comments

رژیم صهیونیستی. تیم Walz روز جمعه رفت و در خارج از مترو حقوقی جامعه را Worthington قاضی اول دولت دیوان عالی کشور منصوب.

اشراف شهرستان قاضی دادگاه منطقه گوردون مور پیشین بالا دادستان در جنوب غربی ایالت مینه سوتا جامعه خواهد شد به احتمال زیاد تنها دیوان عالی کشور انتخاب Walz اول مدت است. او را جایگزین بازنشستگی عدالت دیوید Lillehaug خواهد شد که در ژوئیه 31.

Lillehaug سابق آمریکا وکیل منصوب به دیوان عالی کشور در سال 2013 اعلام کرد قصد دارد بازنشسته سال گذشته پس از یک بیماری پارکینسون تشخیص است.

خواسته در مورد جایگزینی یک مرد سفید فقیه با استاندار گفت: انتخاب مور تزریق تنوع جغرافیایی در دیوان عالی کشور است.

“من فکر می کنم این سوال در تنوع در دادگاه است که همیشه وجود دارد و نقش به تصمیم ما اما نه در آن کل” Walz به خبرنگاران گفت:. “این بود که حق انتخاب و احساس می کنم اعتماد به نفس است که قاضی مور به ارمغان می آورد که چشم انداز منحصر به فرد و در این مورد آن است که یک چشم انداز از زندگی در بیشتر ایالت مینه سوتا برای آخرین ربع قرن.”

مور 57 رشد در روچستر و زندگی در نورثفیلد و منکیتو قبل از جابجایی به Worthington به منظور بالا بردن یک خانواده در سال 1995.

مصاحبه برای این پست انجام شد در این بهار توسط یک پانل ساخته شده از اعضای کمیسیون قضایی انتخاب و کلید Walz کارکنان دولت از جمله دولت رئیس گنجاندن افسر.

قبل از تبدیل شدن به اشراف شهرستان وکیل مور به عنوان دستیار ویژه و معاون دادستان کل تحت دادستان کل جست و خیز هامفری و یک دانشیار و معاون دادستان شهرستان در وورتهینگتون حقوقی ملترس چوپان & فون Holtum.

مور اظهارات پس از منصوب جمعه درو به شدت در تجربه خود را در جنوب غربی ایالت مینه سوتا. او اذعان کرد که جامعه روستایی “است رک و پوست کنده به حال برخی از مشکل به تازگی” اما افزود: “ما می رود و ما این را حل کند و ما فراتر از این است.”

“این Worthington, داستان است که واقعا یک عالم صغیر بزرگتر داستان است که دولت ما تحت” مور گفت. “تحول Worthington بیش از 25 سال گذشته شده است فوق العاده است. ما یکی از متنوع ترین جوامع در دولت است و ما غرور خودمان را در آن است.”

مور شد برداشت از یک میدان از چهار فینالیست که همچنین شامل دادگاه تجدید نظر قضات دایان Bratvold و جفری برایان و معاون دادستان کل جان کلر.

این است که در حال توسعه داستان. در ارتباط باشید به startribune.com برای به روز رسانی.

 

توییتر: @smontemayor

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>