وقتی که می آید به مینه سوتا کسب و کار در حال اجرا آن را در مقابل

Category: کیمیا | No comments

وجود 33 زن افسران اجرایی در فهرست فورچون 500. که تنها 6.6 درصد.

C-suite است که در عرصه ارشد افسران مشابه مردسالار در کسب و کار ورزش است. یک تعداد انگشت شماری از 123 “چهار بزرگ” نرم افزار فرانشیز ورزشی متعلق به زنان است. تنها حدود 40 درصد از زنان NCAA تیم باید زن سر مربیان است. تیم های مردان? فراموش نکنید در مورد آن. رئیس جمهور اجرایی مدیران و صاحبان ؟ بیش از احتمال زیاد فرد در نقطه بالا است.

مگر اینکه شما در حال صحبت کردن در مورد کسب و کار در حال اجرا در مینه سوتا — مسابقه, مدیران, مدیران, مربیان سر خرده فروشی صاحبان غیر انتفاعی بنیان گذاران. استثنایی تعدادی از زنان در موقعیت های رهبری هستند. خجالتی از نیمی اما بیش از 6.6 % برای اطمینان حاصل کنید.

این است که چرا ؟ این است که آن فرهنگ در حال اجرا ؟ یا چیزی در مورد مینه سوتا است که بسیاری از زنان را به شدت و به C-suite? می تواند این عوامل را تقویت رهبری زنان در بخش های دیگر?

غذای آماده و پس از صحبت با چند تن از رهبران در صنعت در حال اجرا است چقدر دیگر این لیست واقعا است. مشترک به تمام زنان آغاز شده به عنوان دونده. مشارکت در ورزش از هر نوع که فقط پشت آموزش و پرورش در توانایی آن برای ایجاد مهارت های رهبری. تقریبا تمام زنان مدیران اجرائی شرکت در ورزش. آن را به عنوان اتفاق می افتد, مینه سوتا بود و یک چشمه در حال اجرا در دهه 1960 یک جامعه است که در آن تقریبا همه مرد. امروز محصول سپر از رهبران زن استقبال شد به در حال اجرا در جهان حتی قبل از عنوان IX.

“وجود دارد یک دسته واقعا بچه ها خوب بودند که ترس از مشاوره ما” گفت: Pat Goodwin, بنیانگذار, مینه سوتا, اولین نرم افزار آموزش گروه مینه سوتا فاصله نخبگان. “آنها فقط خوشحالی ما شد که علاقه مند به این ورزش است. حمایتی نر در حال اجرا در جامعه کمک کرد تا زنان را به رهبری.”

گودوین روابط عمومی متخصص پیوست همه-تخته نر از شهرهای دوقلو مسابقه دو ماراتون شد و سپس معاون رئیس جمهور و در سال 1992 اولین زن رئیس جمهور از سازمان است.

او اعتبار سوتا برابری طلب فرهنگ برای ردیابی سریع ورزش زنان به خصوص در حال اجرا است. ایوان و Bonne بل همه نژادها زنان و شفق زنان در حال اجرا در باشگاه است که رونق در 1980s و ’90s گودوین گفت: کمک به زنان احساس راحتی “وجود دارد خارج وجود دارد در ما کوتاه.” مشروع است.

 

“در حال اجرا نیست به عنوان جنسیتی به ورزش های دیگر. دونده را که تجربه برابری با آنها را به دنیای واقعی. زمانی که من به دنبال مربیگری به عنوان یک حرفه جنسيت هرگز یک موضوع است.”

سارا هاپکینز Gophers زنان کشور عبور مربی

 

در سال 2000 ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست اعلام کرد بودجه برای آموزش های حرفه ای قرار گرفتند.

“من فکر می کردم ما یک مرکز از راه دور در حال اجرا; ما باید انجام, این, اینجا,” گودوین گفت. “من می خواهم موفق کسب و کار خود من بود و بسیاری از اتصالات. و من نمی بینم کسی دیگری پله بالا است.”

او مونتاژ یک مربی و یک هیئت مدیره و تاسیس تیم مینه سوتا, ایالات متحده آمریکا در سال 2001. این گروه به تازگی تغییر نام آن به مینه سوتا فاصله نخبگان. بر خلاف سایر نر گروه آموزش در مینه سوتا گروه همیشه شده است نیمی از مردان نیمی از زنان است.

“من احساس به شدت در مورد آن است. ما مدل که ترکیب جنسیتی در هیئت مدیره ما هم” گودوین گفت.

در تمام فواصل کوتاه از ماراتن 60 درصد از finishers زنان هستند. مری اندرسون بنیانگذار اندرسون نژاد مدیریت می یابد که آمار گفتن.

“افزایش زنان در نقش رهبری رانده است افزایش مشارکت. بیشتر زن دونده منجر به زنان بیشتر مدیران — آن را یک پیشرفت طبیعی.”

که اندرسون خود داستان: یک حسابدار با در حال اجرا یک عادت است. هنگامی که او در حال اجرا یک مسابقه او داوطلبانه. او پرورش او مدیریت شرکت از طرف فرفره در سال 1996 به کسب و کار تمام وقت در سال 2007.

از سمت راست تفنگ (در حال اجرا بوم از اواخر 1970s) مینه سوتا بود که در خط مقدم از زنان در حال اجرا است. اندرسون با اشاره مینه سوتا ساخته شده محصولات از جمله به عنوان اولین همه زنان ماراتن در کشور, المپیک جنیس Klecker و Melpomene موسسه سلامت زنان تحقیقات که تنها مرکز در نوع خود در کشور است. جودی Lutter یک دونده و پژوهشگر نگه داشته شدن تماس از زنان بودند که برای اولین بار آموزش به طور جدی درخواست در مورد قاعدگی, چرخه, پوکی استخوان, تغذیه دوران بارداری. در پاسخ او تاسیس Melpomene در سال 1982.

مثبت و حمایتی

ویرجینیا Brophy Achman است که احتمالا بالاترین مشخصات زن در مینه سوتا در حال اجرا biz. بیش از 20 سال گذشته با شهرهای دوقلو در حرکت او شده است یک داوطلب عضو هیئت مدیره, نژاد, مدیر, و در حال حاضر مدیر اجرایی. او دیده می شود سازمان رشد از یک مسابقه تک به سلامتی-و-تندرستی سازمان با یک سال دور تخته سنگ از مسابقات و برنامه های جامعه.

Brophy Achman نیز خدمت کرده است با ملی در حال اجرا سازمانها و محلی سازمان های غیر انتفاعی. او یک استاد داوطلب networker همکار — ویژگی های رهبری اغلب نسبت به زنان است.

“مردم مانند پت [گودوین] هموار راه را برای دیگر زنان در این صنعت” Brophy Achman گفت. “ما ورزش است منحصر به فرد حمایتی به جای رقابتی است. این همه در مورد کمک به یکدیگر بدون در نظر گرفتن جنسیت.”

سارا هاپکینز است که جوان 37. و او را در فضای 30 ثانیه او reeled چگونه در حال رشد در مینه سوتا به او کمک کرد تا جایی که او سر زنان متقابل مربی در دانشگاه مینه سوتا دستیار در مسیر. به طور خلاصه: یک ایالت مترقی ذهن-مجموعه; پذیرش زنان در نقش رهبری; سه فورچون 500 اجرائی; بهداشت ، ctq; و شش در حال اجرا فروشگاه تخصصی که دو شوهر-همسر عملیات.

“دیدن زنان در آن نقش” هاپکینز گفته بود: “ریشه دوانده — مطمئن, چرا نمی توانم که این کار ؟ قادر به دیدن پت و ویرجینیا شده است یک مزیت بزرگ برای من است.”

هاپکینز مانند بسیاری از دختران دبیرستانی زد با پسران است. در مسابقات جاده بودند پراکنده با مردان است.

“در حال اجرا نیست به عنوان جنسیتی به ورزش های دیگر” هاپکینز گفت. “دونده را که تجربه برابری با آنها را به دنیای واقعی. زمانی که من به دنبال مربیگری به عنوان یک حرفه جنسيت هرگز یک موضوع است.”

جز در راه مثبت. هاپکینز گفته او اولین مربی زن در بسیاری از ورزشکاران داشته اند. او اجازه می دهد تا آنها را به او گاهی اوقات پر هرج و مرج زندگی به عنوان یک مادر به آنها را نشان می دهد ممکن است.

“آن را نمی توان آنها را سریع تر اما هنگامی که آنها را در دنیای واقعی آنها را می دانیم که آنها می توانید انجام این کار به عنوان یک مادر با دو بچه های کوچک,” او اضافه شده است.

اگر-او-می-دیدن-این-او-می-تواند-آن پیام مندرج در دختران در اجرای ماموریت. مریم یورن فکر کردم اگر او حرف (پررنگ و اعتماد به نفس یک رهبر) او بهتر راه رفتن در آن. در سال 2011 او تاسیس دختران در اجرا دوقلو شهرستانها محلی فصل ملی سازمان با هدف دختران نمرات سه طریق هشت. نقش یک جهش از کار خود را در بهداشت عمومی و سیاست های غیر انتفاعی, مدیر اجرایی, اما پیدا کردن مدل های نقش مشاوران در شهرهای دوقلو — که بخش آسان.

“این یک جیب سیاست مترقی با شرکت های بزرگ بین المللی و زنان در رهبری” یورن گفت. دیگر ویژگی های چشم انداز است که در ایالت مینه سوتا را در حال اجرا کسب و کاری دوستانه? “وجود دارد امن و زیبا مکان برای اجرا و ما تا به حال بسیاری از زنان دونده در تمام سطوح مانند کری Tollefson [Tollefson است GOTR مربی].”

 

“وجود دارد یک دسته واقعا بچه ها خوب بودند که ترس از مشاوره ما. آنها فقط خوشحالی ما شد که علاقه مند به این ورزش است. حمایتی نر در حال اجرا در جامعه کمک کرد تا زنان را به رهبری.”

پت Goodwin, مینه سوتا, فاصله نخبگان موسس

 

تنظیم تن

در حال اجرا در سال 1960 یک عمل شورش تمرین های غیر متعارف رایگان متفکران. دولت به عنوان اولین سازمان در حال اجرا مینه سوتا راه دور در حال اجرا انجمن مجموعه ای از تن برای برابری طلب فرهنگ است. بر روی کاغذ MDRA تاسیس شد توسط پت Lanin در سال 1961 اما Lanin سریع به می گویند همسرش امیلی زد نشان می دهد. او کارگردانی هاپکینز تمشک اجرا آغاز شد که در سال 1964 و کنار هم قرار دادن این سازمان magazine.

“در مینه سوتا بودند همیشه درگیر در حال اجرا است. آنها همسران و یا دبیران آنها واقعی مردم” گفت: سارا McInerney که همراه با رئیس جمهور راشل کریستنسن در حال حاضر سر تا MDRA.

زمانی که Christensen, 61, رفت و به, کالج, زنان گزینه های حرفه ای بودند معلم یا پرستار است. او 26 سال به عنوان مدیر مزایای کارکنان برای کلیسای انجیلی لوتری در امریکا به رقابت پرداختند و در 27 ماراتن و چند ورزش های سه گانه شد مبتلا به لوسمی ترک شغل خود را و شروع به یک شخصی آموزش کسب و کار. تبدیل شدن به رئیس جمهور از MDRA تقریبا یک مسئولیت است.

“در سال 1961 زنان نبودند که انجام,” او گفت:. “در حال حاضر آنها هستند. من احساس داشتن یک رئیس جمهور زن مهم بود.”

McInerney شتافت سنومبلس و موتور سیکلت در دبیرستان در Duluth, سازمان, motocross, گروه شتافت که در سطح بین المللی تبدیل شد و یک موتور سیکلت داور (تنها زن در آن موقعیت در ایالات متحده).

“خانواده من نمی پایبند به نقش های جنسیتی” او گفت:.

او در بر داشت یک نوع مشابه بی پیرایه برابری طلب نگرش در MDRA. “هیئت مدیره به من پرداخت می شود در حالی که من در مرخصی زایمان. آن بود و نه حتی بحث” McInerney گفت. “آنها بسیار مترقی است.”

این که آیا آن چیزی است که در مینه سوتا آب و یا به دلیل در حال اجرا است به عنوان ورزشی بروید جنسیتی برابر وجود دارد تعدادی از رهبران زن در کسب و کار در حال اجرا است. از این مدیران تجربه در حال اجرا است کامل آموزش رهبری برای تمام زمینه ها.

سارا بارکر یک نویسنده مستقل است. او زندگی در سنت پل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>