چرا شغلی مینه سوتا در اولین کنگره برش کوتاه است ؟

Category: کیمیا | No comments

مربوط به پوشش

گوش دادن و به اشتراک پادکست ما: از طریق اپل پادکست | Spotify | Stitcher

Coya Knutson بود پیشگامانه سیاستمدار و در عین حال کتاب های تاریخ هرگز او ساخته شده یک نام خانگی در مینه سوتا است.

Knutson شد دولت ایالات متحده برای اولین بار کنگره در سال 1955 برگزاری صندلی برای چهار سال قبل از یک رسوایی مختل مسیر حرفه ای او.

به عنوان یک نماینده مینه سوتا در نهم منطقه دموکراتیک کشاورز کارگری عضو حزب بود و کلام در شروع فدرال کمک های مالی دانشجویی برنامه و دفاع از مزارع خانوادگی. اما مینه سوتا نمی خواهد قرار داده و زن دیگری در کنگره تا بتی McCollum در سال 2001.

این واقعیت است که Knutson نام مترادف است با مینه سوتا سیاست مشکل اندوور ساکن شارون کارلسون. او تبدیل به کنجکاو در مینه سوتا ما گزارش پروژه سوخت سوال از خوانندگان برای کمک به مردم یک “یادآوری است.”

Knutson شناخته شده بود اولویت بندی نیازهای شمال مینه سوتا جامعه Oklee دفاع برای نصب و راه اندازی برق در منطقه و پشتیبانی های اضافی برای کشاورزان از جمله قیمت های بالاتر برای محصولات کشاورزی. او خدمت در ایالات متحده کارگروه کشاورزی که در آن او تلاش برای فدرال ناهار مدرسه برنامه و افزایش صادرات از آمریکا مواد غذایی در سطح بین المللی. Knutson نویسنده 61 صورتحساب در طول زمان خود را در کنگره که 24 خطاب کشاورزی مسائل.

در مبارزات انتخاباتی او اغلب دیده می شود بازی او آکاردئون که مینه سوتا تاریخی جامعه در حال حاضر در اختیار خود را.

“او همه چیز در مورد کمک به مردم گفت:” Sondra Reierson, مینه سوتا, تاریخی, جامعه, 3-D objects متصدی. “او واقعا حیطه زد … [و] بسیار متمرکز بر جامعه محلی چون آنها کسانی هستند که به انتخاب خود.”

Knutson درست وفاداری به جامعه خود که خشم کسانی که در حزب سیاسی Reierson گفت. مهم نیست که چه DFL رهبران می خواستم از او قرار داده و او جامعه را نیاز اول Reierson اضافه شده است.

این تنش ساخته شده نگه دارید در کنگره صندلی شکننده. در سال 1958 Knutson شد رقابت برای سومین کنگره مدت زمانی که بدنام “Coya خانه بیا” نامه منتشر شد.

DFL رهبران نزدیک Knutson شوهر, اندی و او را ترغیب به نوشتن نامه به همسر او التماس او را به recuse خودش را از دفتر سیاسی و بازگشت به مینه سوتا.

در برخورد با مشکلات زناشویی و اندی Knutson شد الکلی که ناراضی بود با همسر خود را با موفقیت و با توجه به یک دانشگاه داکوتای شمالی پایان نامه توسط گرچن Urnes Beito که همچنین نوشت: کتاب “Coya خانه آمده: یک نماینده کنگره سفر.” اندی Knutson نیز بر این باور Coya شد داشتن رابطه با او و مدیر کمپین.

“Coya من می خواهم به شما بگویم مردم از 9 منطقه … که شما را از طریق در سیاست” یکی از نامه ها را می خواند. “به عنوان شوهر خود را, من شما را وادار به انجام این کار … من مریض و خسته از داشتن شما اجرا در اطراف با مردان دیگر تمام وقت و شوهر خود را.”

حروف ساخته شده سرفصل های ملی. اندی Knutson بعدها شهادت داد که DFL رهبران پیش نویس نامه پیام و او صرفا کپی و آن را امضا کردند با توجه به UND پایان نامه. Knutson تا به حال موفق به کسب کرسی بیش از DFL-تایید نامزدها در دو انتخابات بارها و بارها شرم آور رهبران حزب. پس از این نامه منتشر شد این حزب را تشویق این ایده که “جای زن در خانه” با توجه به پایان نامه.

Coya Knutson هرگز صحبت علنی در مورد حروف و او از صندلی به جمهوری Odin لانگن در سال 1958. او در تلاش برای به چالش کشیدن لانگن برای صندلی دوباره در سال 1960 خود را از دست داد. Coya و اندی Knutson طلاق در سال 1962.

Knutson انتقال و دور از مردم زندگی پس از شکست او و مشغول به کار در اداره دفاع مدنی برای تقریبا 10 سال است. پس از تلاش ناموفق برای کنگره صندلی در سال 1977 Knutson بازنشسته از سیاست است. در سال 1996 او در مینه سوتا در سن 82.

“او یک مقدار زیادی از کار متنوع و تا به حال بسیاری از منافع متنوع اما من فکر می کنم آن را همه به نام کمک به مردم” Reierson گفت.

امروز وجود دارد 127 زنان در کنگره است.

میشل گریفیث ([email protected]) یک دانشگاه مینه سوتا در انتساب برای استار تریبیون.

اگر شما می خواهم برای ارسال یک کنجکاو مینه سوتا سوال با پر کردن فرم زیر:

جزئیات بیشتر کنجکاو مینه سوتا داستان:

چرا مینه سوتا لیبرال تر از آن کشورهای همسایه?

هنگامی که شما خیط و پیت کردن توالت در شهرهای دوقلو که در آن همه چیز برود ؟

شد مینه سوتا خانه به موشک های هسته ای در طول جنگ سرد ؟

چه حقیقت پشت مینه سوتا را کنزینگتون Runestone?

آیا مینه سوتا واقعا بدترین زمستان در کشور ؟

چرا felons محروم از حق رأی و دیگر چه حقوق آنها از دست دادن ؟

چگونه سوتا مهاجران اولیه آن را از طریق تاریک و سرد زمستان?

چرا ما باید آب برج و چه کار می کنند ؟

چرا سنگ طاق پل عبور از رودخانه در چنین عجیب و غریب زاویه ؟

چگونه مینه سوتا تبدیل به لاک پشت نقب زن ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>