بانک جهانی okays 1 میلیارد دلار برای هند در مبارزه با کروناویروس

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: بانک جهانی روز جمعه تایید $1 میلیارد دلار ‘شتاب هند COVID-19 اجتماعی حفاظت پاسخ برنامه’ برای حمایت از این کشور در تلاش برای ارائه کمک های اجتماعی به فقیر و آسیب پذیر در خانواده به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

این طول می کشد تعهد از بانک جهانی نسبت به اورژانس COVID-19 دیدگاه در هند به 2 میلیارد دلار.

1 میلیارد دلار حمایت اعلام شد در ماه گذشته به حمایت هند در بخش بهداشت و درمان.

پاسخ به COVID-19 همه گیر در سراسر جهان مورد نیاز است دولت ها در سراسر جهان را به شما معرفی اجتماعی فاصله و مستندات در راه بی سابقه گفت: جنید احمد مدیر بانک جهانی در هند در یک وبینار تعامل با رسانه ها است.

این اقدامات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش ویروس اند اما نهفته اقتصاد و مشاغل – به خصوص در بخش غیررسمی. هند با بزرگترین مستند شده است یک استثنا در این روند, او گفت:.

از 1 میلیارد دلار تعهد $550 میلیون خواهد تامین مالی اعتباری بین المللی انجمن توسعه (IDA) – بانک جهانی امتیازهای اعطای وام بازو و 200 میلیون دلار خواهد بود یک وام از بانک بین المللی بازسازی و توسعه (IBRD) با بلوغ نهایی از 18.5 سال از جمله یک مهلت پنج سال.

باقی مانده تومان 250 میلیون دلار در دسترس خواهد بود پس از 30 ژوئن 2020.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>