بله Kaavia جیمز اتحادیه وید حاکم قهرمان از عبارات صورت گرفته در #FruitSnackChallenge


Gabrielle Union, Kaavia James Union Wade and Dwyane Wade attend Nickelodeon Kids’ Choice Sports 2019 on July 11, 2019, in Santa Monica, Calif.

Gabrielle Union, Kaavia جیمز اتحادیه وید و Dwyane Wade شرکت Nickelodeon Kids’ Choice Sports 2019 در جولای 11, 2019 در سانتا مونیکا کالیفرنیا.
عکس: مت Winkelmeyer (گتی ایماژ)

همانطور که ما حرکت روحی و عاطفی و چالش های مالی خود انزوا در طول coronavirus گیر ما باید به چسبیدن به چیزهای کوچک در زندگی به شادی…مثل بچه ها و تنقلات میوه.

تبلیغات

را وارد کنید #FruitSnackChallenge. اگر شما نیاز به یک لبخند لطفا شیرجه رفتن به این هشتگ و شما متوجه گوشه بیرونی خود را moutثانیه افزایش خواهد غیر ارادی.

تبلیغات

اساسا هدف از این چالش این است که به نشستن در یک کاسه میوه تنقلات (یا هر میان وعده از انتخاب شما) در مقابل یک مشتاق نوزاد یا کودک به آنها بگویید به لمس آن تا زمانی که شما بازگشت و سپس راه رفتن دور. همه از این ثبت شده است برای دیدن اگر آنها به حال یا نه.

چالش سرعت رفت و ویروسی بنابراین به طور طبیعی, مشاهیر پیوست و در, از جمله یکی از مورد علاقه ما, افراد مشهور, نوزادان, Kaavia جیمز اتحادیه در اب راه رفتن.

به عنوان به زودی به عنوان Gabrielle Union اتاق را ترک Kaavia است که بیش از همه مورد علاقه خود را Bitsys و هنگامی که مادر او را برمی گرداند که یکی از کوچک شروع می شود با اشاره به منحرف کردن از این واقعیت است که او گران بود. یک کودک نابغه, اگر شما از من بپرسید.

تبلیغات

مانند بسیاری از افراد مشهور و تاثیر گذار نوزادان Kaavia خود Instagram صفحه. وجود دارد شما می توانید ببینید که دقیقا به همین دلیل از گلی سیاه و عبارت “آنها شده است در اینجا قبل از اینکه” اغلب نسبت به ظاهر-عاقل تر-از-خود-سال نوزادان امر او. نگاهی به این صورت که کاملا کپسوله چگونه تغذیه ما با 2020 اینجا…و یا هنگامی که ما احساس نمی مانند گرفتن عکس به عنوان نمایش داده شده در اینجا. و آیا به من آغاز شده در چگونه “بیش از این” او به نظر می رسد به نگاه هنگامی که او را برای گرفتن یک عکس با بابا و مامان. واقعا او وارد این جهان با این وضع و این خیلی adorably خنده دار.

تبلیغات

این چالش گسترش یافته است به طوری گسترده ای وجود دارد حتی یک #dogtreatchallenge. و اگر شما می خواهید برخی از ویدئوها برای شروع کردن با اینجا چند از faves من (من مطلق fave است که در آن پسر می بیند و متوجه می شود او ثبت شده است. نمی خواهد او را گرفتن slippin’!):

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر