2 مینیاپولیس تیراندازی ترک حداقل 6 نفر مجروح

دو تیراندازی در مینیاپولیس در روز جمعه که یکی از آنها اتفاق افتاده در طول یک خانه در Folwell محله چپ حداقل شش نفر مجروح در طول چند ساعت, مقامات گفت.

مقامات می گویند که چهار اسرائیلی زخمی شدند, در خانه, پارتی, تیراندازی, حداقل چنین حادثه دوم پس از یک ایالت به منظور جلوگیری از اجتماعات بزرگ به سرعت گسترش COVID-19 به اثر رفت.

در اولین تیراندازی حدود 6:30 p. m. در تعطیلات ایستگاه های گاز در نزدیکی هدف زمینه در سال 1624 واشنگتن Av. N. دو نفر در داخل یک سیاه شورلت مالیبو هنگامی که یک مرد با نزدیک شدن به وسیله نقلیه و شلیک گلوله های متعدد در داخل و, به گفته پلیس و اسکنر ترافیک صوتی. قربانیان سوار خود را به HCMC که در آن آنها را به صورت جدی اما nonlife-تهدید آسیب های, مقامات گفت. یک تفنگ بود و بنا به گزارش ها از بهبود ماشین خود را.

نظارت تصویری از ایستگاه گاز نشان داد مظنون شلیک نیمه اتوماتیک تفنگ دستی با تمدید مجله; او به عنوان یک hoodie خاکستری و آبی sweatpants با فولاد ماسک پوشش صورت خود را با توجه به اسکنر صوتی.

پلیس نیست و ارائه یک انگیزه برای عکسبرداری و یا گفت که آیا مظنون بازداشت شده است.

دومین تیراندازی اتفاق افتاد حدود 10:30 در نزدیکی N. 33rd و امرسون راه.

این چهار نفر همه زیر سن 18 سالگی گفته شده است که حضور در یک مهمانی در یک خانه در 3300 جلوگیری از امرسون در هنگام یک درگیری فوران به تیراندازی با همسایگان گزارش شنوایی ده ها تن از صدای شلیک گلوله با توجه به اسکنر صوتی.

یکی از قربانیان به ضرب گلوله در پا گرفته بود به نزدیک ترین بیمارستان از طریق آمبولانس در حالی که سه تن دیگر شد و بعد از آن کاهش یافته است توسط یک وسیله نقلیه خصوصی در همان بیمارستان با متفاوت زخم برداشتند. شرایط خود را ندارد بلافاصله شناخته شده است.

در این ساعت پس از تیراندازی ماموران چتری از طریق محله برای چک کردن اضافی قربانیان صرف پیدا کردن پوسته پوسته خارج از خانه های خالی یک بلوک دور.

در یک شبیه تیراندازی ماه گذشته 27 ساله نوه برجسته محلی و رهبر جنبش حقوق مدنی سنبله ماس ضرب گلوله کشته شد در یک گردهمایی در 1100 بلوک N. ایروینگ خیابان در نزدیکی شمال محله.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de