به عنوان coronavirus loomed, Worthington, گوشت خوک کارخانه حاضر به کم کردن سرعت

Category: کیمیا | No comments

WORTHINGTON, Minn. – یک هفته قبل از JBS idled آن گوشت خوک گیاه اینجا روشن شد که بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در حال تبدیل شدن به خوشه ویروس.

شصت مایل دور, Smithfield گیاه در Sioux Falls به حال تعطیل با نزدیک به 300 نفر از کارگران تست مثبت برای COVID-19. گیاهان در آیووا پنسیلوانیا و کلرادو نیز بسته به دلیل شیوع بیماری.

اما تا آوریل 20, JBS در حال اجرا بود که Worthington, گیاه که می تواند کشتار به عنوان بسیاری از 21,000 خوک یک روز در شیب کامل.

ون-بارهای از کارگران تبدیل از Sioux Falls هر روز برخی از آنها ظاهرا بیمار است. کارکنان قلم شیفت از بیماری یا ترس. ده ها تن از کارگران دست به اعتصاب بیش از ناهار به تقاضا است که شرکت کند و خطوط تولید. این گیاه از منابع انسانی به طور ناگهانی استعفا داد.

“بود که من در برابر مالش شرکت. بیا بچه ها وجود دارد یک روند در اینجا گفت:” مت Utecht جمهور ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 663 که ادعا می کند 1,850 کارگران در کارخانه به عنوان اعضای.

“شما می توانید ببینید در پیشبرد این گیاهان به رها کردن در یک زمان,” او گفت:. “مشکل این بود که در این گیاهان است که بسته شدن آنها نیست هر گونه تغییرات. آنها فقط در حال اجرا در دریچه گاز کامل و کسب و کار به عنوان معمول است.”

این یک داستان است که بازی کردن در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در سراسر ایالات متحده: با وجود نصب شواهدی وجود دارد که برای پردازش گوشت کارگران به ویژه آسیب پذیر به گسترش ویروس مدیران کارخانه نگهداری خطوط سریع در حال اجرا. نه تا زمانی که آنها با آن مواجه شایع غیبت و مورد شمارش در صدها آنها مقیاس تولید.

در حال حاضر حدود یک چهارم از این کشور گراز کشتارگاه ظرفیت پایین است و گراز کشاورزان در سراسر کشور هستند یا euthanizing خوک و یا فکر کردن در مورد آن است. JBS در وورتهینگتون و Smithfield در Sioux Falls دو تا از بزرگترین خریداران مینه سوتا خوک و هم به نمایندگی از نزدیک به یک دهم از کشور گوشت خوک ظرفیت تولید را بازگشایی شد اما به مراتب از قدرت کامل است.

در مورد 630 کارگران در JBS در وورتهینگتون باید آزمایش مثبت برای COVID-19. یک مرد در 60s خود را با شرایط اساسی درگذشت از آن است. به عنوان یک نتیجه از شیوع اشراف شهرستان در حال حاضر در رتبه دوم بیشترین تعداد تست مثبت COVID-19 موارد در مینه سوتا پس از شهرستان Hennepin.

JBS ایالات متحده آمریکا است که صاحب این کارخانه در Worthington است که آمریکا دست از برزیل گوشت غول پیکر, JBS, S. A. این شرکت ساخته شده است که تغییرات عمده ای برای بهبود ایمنی در وورتهینگتون سایت به خصوص پس از خاموش کردن.

پلکسی گلاس موانع ساخته شده بین کارگران در خط تولید در کارخانه کافه تریا و حتی در راهروها با ترافیک سنگین. متوسط غربالگری در کارخانه ورودی های شدید روزانه بهسازی تجهیزات حفاظت فردی از جمله سپر چهره و ماسک و همه جا ضد عفونی کننده دست در ایستگاه در حال حاضر هنجار کارگران می گویند.

کامرون Bruett یک JBS گفت کارگران پرداخت شده است $4 ساعتی جایزه از آوریل 20. و هر کسی که بیش از 60 باردار در دیالیز و یا دریافت درمان سرطان — یک گروه است که در مجموع حدود 10 درصد از نیروی کار — قرار داده شده است در مرخصی با حقوق و مزایای او گفت:.

در مورد وانت از ورود کارگران از, Sioux Falls, Bruett گفت: “ما در حال حاضر لازم نیست که رفت و آمد مشوق هایی برای افرادی که رانندگی از Sioux Falls” و قبل از خاموش کردن از JBS گیاه کسانی که مسافران مورد مصاحبه قرار گرفتند و “هر کسی در زندگی با یک Smithfield کارمند که از قرار معلوم در مرخصی با حقوق برای 14 روز.”

اما در مصاحبه با یک دوجین بسته بندی گوشت می آمد کارگران و همسران خود را هفته گذشته در وورتهینگتون چند تم پدید آمده است. آنها بر این باورند این شرکت عنوان تهدید ویروس. آنها می گویند گسترش آن تسریع شد توسط کارکنان رفت و آمد از Sioux Falls در JBS-ارائه حمل و نقل. و JBS’ سیاست در COVID-19 بیمار پرداخت و بازگشت به کار هستند اعمال می شود به طور یکنواخت با بسیاری از ترس است که افراد بیمار هنوز در حال رفتن به محل کار.

ماریا Echeverria, که با این نسخهها کار بر روی تغییر دوم شده است و در کارخانه به مدت پنج سال گفت: مدیران اصرار برای روز است که تنها یک کارمند بیمار بود با COVID-19 حتی در حالی که روشن بود به کارگران که بیش از 30 آن را به حال.

“آنها به ما دادن هر گونه اطلاعات” Echeverria گفت: از زمان قبل از خاموش کردن.

شرایط بد بودند به اندازه کافی Echeverria گفت که او به سازماندهی یک اعتصاب در آوریل 16. حدود 60 نفر از کارگران چپ این گیاه در طول ناهار به تقاضای گیاه نزدیک و یا حداقل کم کردن سرعت, او گفت:.

“ما می خواستیم آنها را به سرعت پایین خطوط به دلیل آن را غیر ممکن بود به عمل اجتماعی فاصله,” Echeverria گفت. “آنها حاضر به انجام هر کاری است.”

Echeverria شده است به گیاه پس از مارس 17. او شده است در مرخصی بدون حقوق به صورت دو هفته گذشته اما او گفت که او نمی خواهد بازگشت تا او احساس امن است.

“افرادی که بیمار هستند هنوز هم در حال آمدن به محل کار” او گفت:. “کاملا رک و پوست کنده من می ترسم.”

Paleh یک زن از برمه که کارن با قومیت گفت که او و همسرش نقل مکان کرد به Worthington در سال 2008 به طوری که او می تواند کار در کارخانه. او باعث می شود $18.60 در هر ساعت به دبنینگ پای و آنها چهار فرزند است.

او و شوهرش و سه تا از بچه های خود بیمار هستند با COVID-19, او گفت:. او خواسته است که نام خانوادگی او استفاده نمی شود از ترس است که ممکن است از دست دادن شغل خود.

“آنها متوقف نمی شود کار” گفت که از هفته قبل از خاموش کردن. “سرپرستان به آنها گفت: ‘هیچ کس coronavirus. شما لازم نیست که نگران باشید. کار نگه دارید.’ “

شوهر او در نهایت آزمایش مثبت در مارس 5. کسی از این گیاه به نام در روزهای اخیر به درخواست او برای بازگشت به کار.

“من به منشی که به ما گفته می شود” من نمی توانم اجازه شوهر من بازگشت به کار و گسترش این بیماری به مردم,’ ” Paleh گفت.

اضافه کردن به اضطراب او نیاز به تماس به این شرکت هر روز شوهرش بیمار است و برای جلوگیری از اقدام انضباطی از جمله امکان فسخ او گفت:. در عین حال بخش منابع انسانی لزوما جواب تلفن.

“من سعی کردم به تماس با آنها را امروز اما هیچ کس جواب داد:” او گفت:.

یک کارمند 66 ساله به نام عیسی گفت که او احساس این شرکت انجام سعی کنید به نگه داشتن کارگران امن در کارخانه. اول آن ارائه شده ضد عفونی کننده دست و فرستاده بیمار کارگران او گفت: قبل از آن در نهایت نصب شده از جنس پلکسی گلاس موانع و شروع غربالگری کارکنان.

“JBS آیا همه چیز ممکن است,” او گفت:.

عیسی که کاهش یافته است را به نام خانوادگی خود گفت: این کارخانه در زمان و دمای آن در حال اجرا بود ، او در سمت چپ کار و قرنطینه خود را در کوچک خالی تریلر او صاحب چند مایل از کار و آموخته دو روز بعد او تا به حال ویروس. برای پنج روز او به شدت بیمار شد — داغ با تب و ضعیف عبور خون در مدفوع. در یک نقطه او رسیده برای وان حمام خود را به عنوان او ایستاده بود تا آگاهی را از دست داده و صرف ساعت گذشت در کف حمام.

“من به نام من پسر بنابراین او می دانم که در آن من بود در مورد من جواب نداد تلفن,” او گفت:.

بسیاری از کارگران صحبت کرد که به استار تریبیون گفت که آنها نا امید شده بودند که شرکت نکرده اند و صحبت کردن با آنها چک کردن بر روی آنها و یا به اشتراک گذاری اطلاعات بیشتر در مورد زمانی که آن را امن خواهد بود برای آنها را به بازگشت به کار. سردرگمی وجود دارد بیش از خود پرداخت.

چند نفر از کارگران گفت: آنها نگران بودند آنها از دست داده بود یک مدافع در هنگام لعن Bakken, گیاه سر از منابع انسانی به طور ناگهانی ترک در روز قبل از خاموش کردن.

مصاحبه در خانه اش در نزدیکی Windom, Bakken کاهش یافته است به توضیح دهد که چرا او شغل خود را ترک.

“من قصد ندارم به پرتاب این شرکت زیر اتوبوس,” او گفت:. “آنها بسیاری از چیزهای خوب است.”

او شروع به یک کار جدید دوشنبه در Comfrey مزرعه نخست گوشت خوک در Windom, Minn., کوچکتر گوشت خوک پردازنده. که شرکت متعلق به گلن تیلور منکیتو تاجر که کسب و کارهای دیگر شامل استار تریبیون.

در روز قبل از JBS کارخانه بسته, یک, زن, Esmeralda گفت که او تا به حال هرگز دیده می شود شوهرش به خانه می آیند خیلی می ترسم. او نظارت کارکنان در یک خط تولید. او دوست دارد کار خود را. او دوست دارد خود کارگران است. او دیابت و می دانستند که اگر او گرفتار این ویروس می تواند او را بکشند.

“به او گفته شد که او ضروری بود و تا به حال وجود داشته باشد تا او را نگه داشته و رفتن” گفت: Esmeralda که خواسته است که نام خانوادگی او منتشر نمی شود. “بیش از حد بسیاری از مردم در خطوط سرفه بنابراین او می دانست که چیزی بود.”

او شروع به احساس بیمار یک روز پس از این کارخانه رسما تعطیل شد, زمانی که کارگران کمک به باد عمل کردن و سپس آزمایش مثبت برای ویروس. او جدا شده خود را در یک اتاق در خانه در حالی که همسر و دخترش چپ غذا برای او در درب. او بسیار بالا تب و خطرناک سطح قند خون. Esmerelda فکر کردم او ممکن است آن را ندارد. اما او خوش شانس بود او گفت: — او را به آرامی گرفتن بهتر است.

“شوهر من می گوید که آنها انجام می دهند همه چیز ممکن است اما آنها هنوز هم اجازه افرادی که آلوده به کار در کارخانه” Esmerelda گفت. “این درست نیست.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>