خاله كلیك كنید: دوستی نعمت و چرا مولی و عیسی زباله هستند

Category: کیمیا | No comments

آیا شما شده است به تماشای این فصل نا امن? اگر شما نیست اما شما برنامه ای برای توقف حق در اینجا چون من به از بین بردن آن را برای شما.

اگر شما اهمیتی نمی دهند و سپس نگه داشتن خواندن.

این هفته در Auntie فیلتر نشده, من بحث در مورد دوستی—به طور خاص communication در دوستی است.

تبلیغات

اگر دوستی خود را (و یا هر گونه ارتباط دیگر که برای ماده) ندارد و ارتباط باز و صادقانه آنها هرگز کار نخواهد کرد. ارتباطی است که بر اساس آن تمام سطوح از صمیمیت ساخته شده است. اگر شما نمی توانید آن را می گویند, شما قطعا نمی توانید آن را و یا آن را انجام دهد و یا آن را به اتفاق می افتد–از آنجا که چگونه هر کسی می دانید ؟

در این فصل در نا امنیمالی و عیسی دوستی است که در حال سقوط از هم جدا و پس از تماشای این نمایش از ابتدا من می تواند به شما با اعتماد به نفس است که بزرگترین مشکل ارتباطی است.

تبلیغات

آنها نمی برقراری ارتباط با یکدیگر. آنها نمی برقراری ارتباط با افراد دیگر. جهنم مولی در حال کار بر روی داشتن یک کل بزرگ, ارتباط با اندرو اما ما در حال حاضر دیده می شود که او از ترس به ارتباط برخی از چیزهایی را به او.

این یک مشکل است اما جالب است که در اینجا به بحث در مورد آن.

مثل همیشه, من مشتاقانه منتظر شنیدن از شما. آیا شما نیاز به مشاوره ؟ آیا شما یک موضوع شما فکر می کنم من باید به بحث در مورد ؟ لطفا اجازه دهید من می دانم. ایمیل من در [email protected].

این ویدیو را ببینید و من را ببینید خانواده در هفته آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>