بیانسه دوجا گربه مگان تو نریان و Nicki Minaj ساخته بیلبورد تاریخچه

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Beyonce, Doja Cat, Megan Thee Stallion and Nicki Minaj Made Billboard History

عکس: گتی ایماژ

در میان همه اخبار بد که در این سال اصرار بر آوردن زن سیاه شده اند آوردن ما نقاط از شادی بودن شگفت انگیز و پیشگامانه به عنوان معمول است.

تبلیغات

آخر هفته گذشته Erykah Badu و جیل اسکات به ما یادآوری قدرت موسیقی و خواهری در Verzuz نبرد (که بنا به گزارش ها منجر به سه برابر از دو هنرمندان معمول جریان اعداد).

در همین راستا از زنان با گرفتن سکه های خود را و خود را تمجید این هفته چهار نفر از آنها انجام یک شاهکار هرگز قبل از انجام داده در تاریخ اشغال دو نقطه بالا در بیلبورد هات 100 نمودار.

تبلیغات

از بیلبورد:

با وجود تنگ, مسابقه شماره 1 در آخرین Billboard Hot 100 بین دوجا گربه‘s “می گویند تا” شامل Nicki Minajو مگان تو Stallion‘s “وحشی” شامل Beyoncéتمام چهار ترکیب برای یک سهم از تاریخ: در این هفته نخستین بار است که در آن چهار زن سیاه و سفید هنرمندان انفرادی اشغال نمودار بالا دو پله.

قبل از اینکه این هفته آخرین بار که چند زنان به طور همزمان حاوی دو اسلات بیش از یک دهه پیش دوباره با Beyoncé در مخلوط. در نمودار مورخ Jan 3, 2009 او “Single Ladies (Put a Ring on It)” سنجش دوم آن از چهار هفته در شماره 1 در حالی که رهبر سابق T. I.‘s “خود زندگی” شامل ریحانارتبه در شماره 2.

بین که اولین جدول هفته از سال 2009 و آخرین نظرسنجی هیچ سیاه و سفید زنان دو برابر شده تا در بالا و دو به عنوان دو منجر شود و یا برجسته عمل می کند.

در حالی که این آخرین دستاورد ممکن است کلاه قدیمی برای ملکه Bey که جدولها در بیلبورد 100 هر سال از سال 1997 (شروع با فرزند سرنوشت) این علائم اولین شماره 1 در نمودار به صورت رپ و Nicki Minaj و بالاترین موقعیت های به دست آمده توسط دوجا گربه و مگان تو Stallion که تازه واردان به این صنعت است.

هنرمندان خود را جشن گرفتند برنده بر این اساس:

تبلیغات

اگر شما تعجب که چرا Nicki Minaj درخواست در مورد سینه ها دوجا گربه قول داده بود تشنه طرفداران که او را نشان می دهد برخی از آنلاین آشامیدنی اگر او موفق به nab شماره یک نقطه در بیلبورد 100. جای تعجب نیست او reneged.

تبلیغات

خوشبختانه ما هنوز دو گواهی bops در قالب ریمیکس به “می گویند تا” و “وحشی” به مقابله با آن ناامیدی است.

Shoutout به زنان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>