نفس کشیدن آسان: Vava به تازگی منتشر شده تصفیه کننده هوا است $40 خاموش [اختصاصی]

Category: کیمیا | No comments


بهترین صفحه اصلی معاملاتخانه بهترین معاملاتبهترین صفحه اصلی, آشپزخانه, خانه هوشمند و خودرو معاملات از سراسر وب, به روز شده در روزانه.

Vava EE008 تصفیه کننده هوا | $110 | آمازون | کد تبلیغی KINJAAP8 + کلیپ کوپن

خسته از تنفس در گه قرنطینه هوا ثاقب خانه خود را ؟ شما لازم نیست برای حفظ شکنجه خودتان: Vava EE008 تصفیه کننده هواکه فقط بیرون آمد به تازگی به پایین است که 27 درصد به $110 با قطع کوپن در صفحه و ورود منحصر به فرد ما promo code KINJAAP8 در پرداخت.

تبلیغات

ساخته شده برای پوشش اتاق تا 323 متر مربع (بیش از نیمی از اندازه از آپارتمان من) آن را کاهش گرد و غبار در فقط 9 دقیقه به لطف bulit-in آنيون حالت. هوشمند کیفیت هوا مانیتور نشان می دهد کیفیت هوا در زمان واقعی در حالی که تنظیم سرعت فن بسته به نتایج. شما همچنین می توانید سرعت فن خود را با چهار گزینه های را انتخاب کنید از دو حالت است.

بعد از مدتی هر چند 4-در-1 فیلتر هپا خواهد شد و نیاز به جایگزینی در طول زمان به عنوان نشان داده شده توسط یک فیلتر تغییر نور. خوشبختانه ما یک فروشگاه توقف.

تبلیغات


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>