چین خواستار ما را به پرداخت بدهی های خود به سازمان ملل متحد

Category: کیمیا | No comments

سازمان ملل: چین روز جمعه با صدور بیانیه ای با دعوت از همه کشورهای عضو سازمان ملل به “به طور فعال انجام تعهدات مالی خود را به سازمان ملل متحد” تاکید کرد که واشنگتن مدیون این سازمان بیش از 2 میلیارد تومان.

“به عنوان 14 کل مزد ارزیابی تحت سازمان ملل متحد به طور منظم بودجه و بودجه حافظ صلح به مقدار 1.63 میلیارد و 2.14 میلیارد دلار به ترتیب” چینی بیانیه ای گفت: “با استناد به یک گزارش از دبیر کل سازمان ملل متحد و نشست برگزار شده در روز پنج شنبه.

از جمله عقب افتادگی است که کشش به چندین سال “ایالات متحده آمریکا بزرگترین بدهکار با توجه 1.165 میلیارد و 1.332 میلیارد دلار به ترتیب” چین اضافه شده است.

آمریکا بزرگترین کمک کننده به سازمان ملل متحد بودجه پرداخت 22 درصد از آن سالانه هزینه های در حال اجرا یک لایحه اضافه می کند که تا حدود 3 میلیارد تومان و 25 درصد از آن عملیات حفظ صلح که به مقدار برخی از 6 میلیارد تومان در سال است.

رسما به واشنگتن است که به منظور پرداخت 27.89 درصد از بودجه حافظ صلح اما یک تصمیم ساخته شده توسط کنگره و اجرا توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2017 برش است که پرداخت به 25 درصد معنی واشنگتن اجرا می شود تا سالانه کمبود 200 دلار میلیون نفر است.

ایالات متحده همچنین دارای یک سال مالی است که اجرا می شود از اکتبر تا اکتبر که می توانید آن را مانند نگاه کنید حتی بزرگتر بدهکار در زمان های خاص از سال است. وجود دارد هیچ پاسخ فوری از ما ماموریت به چین ،

پرداخت سهم توسط کشورهای عضو برای عملیات حفظ صلح تاثیر مستقیم در بازپرداخت سازمان ملل متحد می پردازد به کشورهایی که کمک نیروهای نظامی به 15 یا بیشتر ماموریت در سراسر جهان است.

در یک گزارش در مارس 11, دبیر آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ هشدار داد که “ممکن است تاخیر نسبت به اواسط سال مگر اینکه موقعیت نقدی در سراسر ماموریت به طور قابل توجهی بهبود می بخشد.” در روز پنج شنبه حدود 50 از 193 کشور عضو از جمله کشور چین, پرداخت سهم خود را در کامل است که پکن-دومین عامل به مراتب پشت سر ایالات متحده-که در آن بیانیه است. چین می پردازد در حدود 12 درصد از سازمان ملل متحد هزینه های در حال اجرا و حدود 15 درصد از بودجه حافظ صلح.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>