Coronavirus می تواند با آلوده کردن بیش از 200 میلیون نفر در آفریقا: که

Category: کیمیا | No comments

پاریس: جدید کروناویروس می تواند کشتن 150000 نفر در آفریقا در یک سال مگر اینکه اقدام فوری گرفته شده است با توجه به که مدل سازی مطالعه که می گوید نزدیک به یک چهارم از یک میلیارد نفر آلوده می شود.

نویسندگان این تحقیقات منتشر شده در مجله BMJ بهداشت جهانی پیش بینی کاهش ميزان عفونت از در دیگر نقاط جهان مانند اروپا و آمریکا با کمتر موارد شدید و مرگ و میر.

اما در حالی که آنها گفت: بسیاری از کشورهای آفریقایی شده بود سریع به اتخاذ تدابیر مهار آنها هشدار داد که سیستم های بهداشتی هنوز هم می تواند به سرعت تبدیل به ضعف است.

“مدل ما نقاط به مقیاس مشکل برای سیستم های سلامت اگر مهار اقدامات موفق” گفت: نویسندگان.

این مطالعه در میان استارک هشدار که COVID-19 تهدید بهداشت و درمان اضطراری در کشورهای در حال توسعه که در آن شکننده سلامت سیستم در حال حاضر مبارزه با آرایه ای از سایر بیماری های مزمن.

کارشناسان سازمان بهداشت جهانی در آفریقا, اتاق کار مدل به احتمال زیاد نرخ از قرار گرفتن در معرض ویروس و عفونت در 47 کشور تحت منطقه ای آن حواله که مانع جیبوتی مصر و لیبی مراکش سومالی سودان و تونس.

برخی از 231 میلیون نفر و یا 22 درصد (با طیف وسیعی از 16 به 26 درصد) از یک میلیارد نفر در منطقه شد و انتظار می رود آلوده در 12 ماه دوره — بسیاری از آنها را به نشان دادن چند و یا هیچ نشانه ای ندارند.

اما حدود 4.6 میلیون نفر نیاز به بستری در بیمارستان در حالی که 140,000 را شدید COVID-19 عفونت و 89,000 خواهد بود بدحال.

که منجر به برخی از 150,000 مرگ و میر (بین 83,000 و 190,000) مطالعه پیشنهاد شده است.

این مدلسازی تخمین می زند چه اتفاقی می افتد برای هر کشور در طول دوره از یک سال از آغاز گسترده و پایدار جامعه انتقال است.

کشورهای کوچکتر در معرض تهدید

محققان هشدار داد که افزایش بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 خواهد منحرف در حال حاضر منابع محدود برای مقابله با مسائل عمده بهداشتی در منطقه مانند ایدز سل و مالاریا و سوء تغذیه بدتر شدن تاثیر coronavirus.

“منطقه خواهد شد که مرگ و میر کمتر اما بیشتر اتفاق می افتد در نسبتا جوان در گروه سنی در میان مردم قبلا در نظر گرفته سالم-با توجه به تشخیص بیماری های غیر واگیر” این گزارش افزود که این روند در حال حاضر در حال ظهور.

محققان گفتند که انتظار می رود این ویروس را به احتمال زیاد به گردش در منطقه برای بیش از کشورهای دیگر احتمالا برای چندین سال.

انتقال برآورد شد بزرگترین در سازمان ملل با موریس یافت و به بالاترین خطر قرار گرفتن در معرض. منطقه بزرگ کشور آفریقای جنوبی کامرون و الجزایر نیز در ده بالا برای قرار گرفتن در معرض خطر است.

نویسندگان محاسبه می شود این خطر توسط به دنبال در هر کشور را جمع آوری “عامل” (از جمله خانواده اندازه و تراکم جمعیت) مردم را به احتمال زیاد به سهولت حرکت, بهداشت و شیوه های.

آنها همچنین شامل آب و هوا ، معلوم نیست اگر درجه حرارت گرمتر آهسته گسترش COVID-19 هر چند برخی از تحقیقات نشان داده این است که اثر در دیگر coronaviruses.

محققان عامل در هر کشور اقدامات لازم برای کنترل گسترش ویروس از جمله فیزیکی فاصله.

آنها همچنین نگاه عوامل خطر سلامت — نسبت جمعیت بیش از 65 HIV شيوع (به عنوان یک پروکسی برای مزمن مسری شرایط) و دیابت (به عنوان یک پروکسی برای غیر واگیر مزمن بیماری).

این گزارش به عهده گرفت که برخی از 88 درصد از مردم نمی خواهد می دانم که آنها تا به حال ویروس یا با علائم خفیف یا هیچ کدام در همه, در حالی که چهار درصد خواهد رنج می برند شدید یا بیماری تهدید کننده زندگی.

آنها به نام برای کشورهای به سرعت در حال افزایش بهداشت و درمان ظرفیت به خصوص در اصلی بیمارستان.

این هفته سازمان ملل متحد گفت: تعداد مرگ و میر ناشی از بیماری های مرتبط با ایدز در کشورهای جنوب صحرای آفریقا می تواند به دو صورت ارائه مراقبت های بهداشتی برای افراد مبتلا به HIV است مختل طول coronavirus بحران است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>