Coronavirus بحران: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ما اهدا خواهد شد هواکش به هند

Category: کیمیا | No comments

واشنگتن: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که ما اهدا خواهد شد بسیاری از هواکش به هند برای کمک به آن در مبارزه با “نامرئی دشمن” لحظات پس از او با تاکید بر همکاری نزدیک بین دو کشور و به نام نارندرا نخست وزیر او “دوست خوب”.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت آمریکا و هند به همکاری به منظور توسعه یک واکسن برای مرگبار coronavirus که ادعا کرده 307,666 زندگی و آلوده بیش از 4.5 میلیون نفر در سطح جهان از آن پدید آمده در چین در ماه دسامبر سال گذشته است.

هند شمارش از تایید COVID-19 موارد عبور 85,000 روز جمعه بیش از چین تعداد 82,933 عفونت.

“من با افتخار اعلام کرد که ایالات متحده اهدا خواهد شد هواکش به دوستان ما در هند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر. با این حال کاخ سفید نمی گویند که چگونه بسیاری از دستگاه تنفس می شود.

“ما در حال ارسال بسیاری از هواکش به هند است. من به صحبت کرد نخست وزیر مودی. ما در حال ارسال کاملا چند هواکش به هند است. ما باید فوق العاده ای عرضه پنکه” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: قبل از سوار شدن دریایی یکی در راه خود را به کمپ دیوید در روز جمعه.

“ما با هم خواهد شد ضرب و شتم نامرئی دشمن! ما ایستاده با هند و نخست وزیر مودی در طول این بیماری همه گیر” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در باغ گل رز کاخ سفید.

رئیس جمهور برنامه ریزی شده به صرف تعطیلات آخر هفته خود در کمپ دیوید برای تعدادی از جلسات.

در مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست هند در ماه گذشته اجازه داد صادرات 50 میلیون قرص هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 بيمار در امریکا, این کشور بدترین ضربه گیر با 87,530 مرگ و میر و بیش از 1.4 میلیون عفونت گزارش شده تا کنون با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

پیش از آن در روز تهمت ستایش هند و نخست وزیر مودی. “هند شده است آنقدر بزرگ است و به شما می دانم که خود را نخست وزیر شده است, یک دوست بسیار خوب من است. من فقط به مدت کوتاهی پیش از هند و خیلی از ما ها با هم,” گفت: رئیس جمهور با اشاره به سفر خود به دهلی نو احمدآباد و آگرا در ماه فوریه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هندی-آمریکایی ها بودند “بزرگ” دانشمندان و محققان که کمک به توسعه coronavirus واکسن.

او گفت: Covid-19 واکسن به احتمال زیاد در دسترس خواهد بود در پایان سال است. مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب شده است رئیس سابق واکسن در گلاکسو به آن واکسن توسعه تلاش کنند.

“رئیس جمهور فقط extolled ما ارتباط خوبی با هند است. هند شده است به یک شریک بزرگ به ما برای مدتی. من را تشویق به شنیدن هواکش به هند” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>