واشنگتن: هند می تواند در اضافه کردن 17 روز اضافی تاخیر برای رسیدن به اوج رمان coronavirus موارد و جلوگیری از 72 درصد از پیش بینی جدید موارد توسط بسته شدن آن نور قرمز مناطق تا یک Covid-19 واکسن است توسعه یافته, دانشمندان می گویند.

بر اساس مدل سازی مطالعات محققان از جمله کسانی که از دانشکده پزشکی دانشگاه ییل در آمریکا گفت: بسته شدن این مکان از جنس کار ممکن است به کاهش پیش بینی شده Covid-19 تلفات افزایش در هند با 63 درصد پست کاستن مستند اقدامات است.

آنها گفت: هندی ها در یک خطر بسیار پایین تر از گرفتن Covid-19 اگر نور قرمز مناطق نگهداری می شوند بسته پس از مستند تا موثر در درمان یا واکسن برای Covid-19 توسعه یافته است.

دانشمندان گفت که این یافته ها به اشتراک گذاشته شده با دولت هند و دولت های مختلف دولت است.

آنها توصیه می شود ادامه داد: بسته شدن از چراغ قرمز در مناطق فراتر از کامل در سراسر کشور بازگشایی.

آنها باور دارند که این می تواند به کاهش تعداد موارد توسط 72 درصد در یک دوره 45-روز تاخیر اوج Covid-19 موارد توسط 17 روز. این تاخیر با توجه به پژوهشگران ارائه خواهد شد دولت بیشتر وقت و فرصت برای برنامه ریزی و اجرای اقدامات لازم برای محافظت از بهداشت عمومی و اقتصاد هند به عنوان حرکت در مستند 4.0.

وجود دارد می تواند از 63 درصد کاهش در تعداد مرگ و میر در 60 روز اول پس از این مستند به پایان می رسد اگر نور قرمز مناطق نگهداری بسته شده در این گزارش گفت:.

با توجه به ملی کنترل ایدز سازمان (نکو) به هند نزدیک به 6,37,500 کارگران جنسی و بیش از 5 لاخ مشتریان بازدید قرمز-نور مناطق به صورت روزانه دانشمندان که در انتشار.

تحقیقات خود گفت که اگر نور قرمز مناطق شروع به عامل بیماری را بسیار به سرعت و آلوده به درصد بسیار بالایی از کارگران جنسی و مشتریان.

دانشمندان گفت: بالا بودن نرخ انتقال است زیرا اجتماعی فاصله ممکن است در تعاملات است.

آلوده مشتریان می تواند به گسترش این بیماری به lakhs از دیگر شهروندان دانشمندان هشدار داد. از این رو آنها بر این باورند که این نور قرمز مناطق ترکیبی از عوامل است که می تواند ایجاد یک عمده کانون.

این کانون می توانید ایجاد کنید درصد زیادی از گسترش بیماری پس از مستند به پایان می رسد محققان گفتند.

این گزارش تاثیر نور قرمز مناطق در سراسر هند و در پنج شهرستانها هند که در حال حاضر در منطقه.

این شهرستانها دانشمندان گفت: حساب برای برخی از بزرگترین قرمز-نور مناطق در کشور با تعداد زیادی از کارگران جنسی.

اگر نور قرمز مناطق نگهداری می شوند بسته آنها وجود دارد گفت: می توان تاخیر در اوج Covid-19 موارد تا 12 روز در بمبئی 17 روز در دهلی نو و 29 روز در پونا.

با پیشنهاد مداخله ناگپور و کلکته نیز ممکن است دیدن اوج تاخیر 30 و 36 روز به ترتيب محققان گفتند.

به گفته دانشمندان این اندازه گیری نیز ممکن است در کاهش Covid-19 موارد توسط یک پنجم در بمبئی 27 درصد در پونا و 31 درصد در دهلی نو.

در ناگپور آنها گفت: ممکن است 56 درصد کاهش در تعدادی از موارد پیش بینی شده و 66 درصد در کلکته بیش از 45 روز.

Covid-19 مرگ و میر ممکن است کاهش 28 درصدی در بمبئی 38 درصد در دهلی نو و با 43 درصد در پونا دانشمندان گفت.

در 60 روز اول تعداد برآورد مرگ و میر را کاهش دهد بیش از 60 درصد برای ناگپور و در کلکته آنها اضافه شده است.

“ما از نتايج اين مطالعه نشان می دهد که وجود دارد این است که یک اثر قوی از نور قرمز منطقه تعطیل به ویژه بلافاصله پس از مستند” گفت: مطالعه همکاری نویسنده Jefferey Townsend, استاد آمار زیستی در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل.

با توجه به تاونسند هدف از مدلسازی تمرینات بود و نه برای پیش بینی آنچه در آینده اتفاق خواهد افتاد اما برای درک اثر مداخله در آینده است.

با استناد به نمونه هایی از دیگر کشورهای مشابه مداخلات اجرا شد دانشمندان گفت: سه باشگاه ها و فاحشه خانه ها تنها کسب و کار است که مشخص به عنوان به طور نامحدود بسته در استرالیا بازگشایی طرح است.

آنها گفتند: آلمان و هلند نیز بسته خود را در فاحشه خانه ها برای حفاظت از شهروندان از Covid-19.

دانشمندان اضافه شده است که ژاپن را تعطیل قرمز-نور مناطق در زمان و دیدم یک “انفجار” در موارد به دلیل یک نور قرمز منطقه که در سمت چپ محلی بيمارستان “غرق”.

صحبت در مورد Covid-19 وضعیت در هند همکاری نویسنده این گزارش Sudhakar Nuti از دانشکده پزشکی هاروارد گفت: “ادامه داد: بسته های مناطق خواهد ساخت در موفقیت به دست آمده توسط دولت در مستند.”

“هر گونه تلاش در به تاخیر انداختن اوج کاهش میزان استرس در سیستم پزشکی و به طور بالقوه ترجمه به زندگی را نجات داد” Nuti توضیح داد.

“جلوگیری از پتانسیل افزایش موارد توسط نور قرمز مناطق بازگشایی خواهد شد حفاظت از دستاوردهای ساخته شده توسط مستند,” او اضافه شده است.

به گفته دانشمندان این پیشنهاد مداخله ممکن است به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی هزاران نفر از کارگران جنسی در سراسر هند است.

آنها پیشنهاد اقدامات دولت برای رسیدگی به بهداشت و ایمنی و رفاه کارگران جنسی در این مناطق است.

این خدمات عبارتند از نقش برجسته به عنوان بخشی از دولت کمک مالی طرح برای فقرا در طول Covid-19 و سرمایه گذاری در reintegrating کارگران جنسی به دیگر مشاغل با توجه به بسته شدن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de