برای مینه سوتا کسب و کار است که رژیم صهیونیستی. تیم Walz چپ در برزخ, ژوئن 1 تاریخ next

پنه لوپه burau شونبرگ احساس whipsawed یک بار دیگر.

او سالن مو بسته از مارس 17 خواهد ماند توقیف حداقل دو هفته دیگر به عنوان Minnesotans مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

این هفته سومین بار او می خواهم احساس آماده برای بازگشت به کار تنها به رژیم صهیونیستی است. تیم Walz تصمیم می گیرید که کسب و کار مانند او که شامل تماس نزدیک باید بماند بسته در حالی که طولانی تر است.

“این چیزی است که من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم به حرکت” گفت: burau شونبرگ یک طراح مد برای سالن مفاهیم در چنهسن. “برای اینکه مجبور نیست به یک درآمد بدون هر چیزی است که بسیار ویرانگر است.”

Walz روز چهارشنبه به چراغ سبز برای بسیاری از خرده فروشان به بازگشایی در 50 درصد ظرفیت در روز دوشنبه. اما دست در کسب و کار از جمله سالن باربر مغازه های مراکز ورزشی باقی خواهد ماند کنار حداقل تا ژوئن 1. جمع آوری لکه های مانند فیلم و تئاتر بولینگ کوچه ها, کافه ها و رستوران ها هم باید صبر کنید.

تقریبا نه در 10 مینه سوتا کارگران به زودی خواهد شد در کار به عنوان محدودیت سهولت به گفته مقامات دولتی اما چکش در ادامه به سقوط به طور یکنواخت بر روی بقیه.

Burau شونبرگ, با, دختر, در مورد فارغ التحصیل شدن از دبیرستان منتظر بیش از هفت هفته قبل از گرفتن او دو هفته اول ماه بیمه بیکاری و $1,200 محرک بررسی از وزارت خزانه داری.

“ما اساسا خوردن آنچه در حال حاضر در خانه,” او گفت:. “من از بودن خودکفایی و خود اشتغالی به حال از جان گذشته برای کار. آن شده است یک هفته کابوس است.”

John Schultz که با همسر Kelsey صاحب دو در هر زمان تناسب اندام ورزشگاه در St. Cloud منطقه استقبال Walz اعلام روز چهارشنبه با امداد.

“حداقل ما نور در انتهای تونل” او گفت:.

این Schultzes furloughed 14 کارکنان و مسدود حق عضویت برای 2000 نفر عضو دارد. آنها سالانه عمل به آنها تماس بگیرید “ترس تنظیمات” — که در آن آنها برنامه ریزی برای بدترین سناریو — به یک هر هفته گفتگو.

“آسان قسمت در حال آماده سازی فضا” شولتز گفت. “بخش دشوار است که بدانند چه بازار خواهد بود و آنچه که کسب و کار خواهد بود.”

دولت برنامه های وام به معنای ارائه یک تور ایمنی ثابت دشوار است به حرکت حتی برای شولتز که یک بار کار کرده و ولز فارگو.

آنها به راحتی یک مدیریت کسب و کار کوچک کمک مالی برای این باشگاه در ساوک رپیدز که در آن تلاش های خود را برای ساخت یک یوگا و مربی شخصی برنامه از ابتدا شروع به پرداخت کردن. اما آنها تا به حال هیچ شانس گرفتن اقتصادی امداد برای هر زمان تناسب اندام در کشور همسایه سارتل به دلیل آن باز شده بود در کمتر از یک سال.

این زن و شوهر قصد دارد به re-مهندس برخی از کلاس های تناسب اندام و اضافه کردن بیشتر مجازی هستند. آنها همچنین به بررسی پتانسیل درآمد جدید خطوط از جمله برنامه های غذایی, مکمل و تغذیه مربیگری.

“کسب و کار که برای زنده ماندن هستند آماده به دوباره اختراع و پاسخ بازار آن را به عنوان توسعه” کلسی شولتز گفت.

جرمی Mathison یک بنیانگذار و مدیر عملیات شکسته ساعت دم در مینیاپولیس با توجه به پتانسیل ژوئن 1, باز برابر اقدامات خوشبینی و احتیاط.

“در حالی که هیجان انگیز است و ما مشتاق,” او گفت: “ما مردد است که مردم همه از ناگهانی دوباره به جمع در بارها و رستورانها و حتی در 50 درصد ظرفیت است.”

شکسته ساعت یک تعاونی با حدود 970 اعضای دارای اضافه 4000 متر مربع. ft. taproom و برنامه ریزی شده بود را به علامت سالگرد سه سال آخر این هفته در جمعیت پر هنر-یک-حرکت کردن, جشنواره, خواهد شد که فقط آنلاین ،

“فقط به عنوان ما شروع به گرفتن ما در سال بیش از سال اعداد و شروع به دیدن رشد قابل توجهی ما آمار رو با این” Mathison گفت.

شکسته ساعت brews در به اندازه کافی کوچک دسته است که آن را تا به حال به توسل به آزادسازی به عنوان برخی از دیگر صنایع دستی حذفی. با کمک از یک حقوق و دستمزد برنامه حفاظت از اعطای آن به ارمغان آورد هشت نفر از آن 11 کارکنان برای کمک به پر کردن سفارشات برای growlers.

اما Mathison می داند که وام و کمک های مالی نیست, یک راه حل دراز مدت.

“به عنوان کارخانه های لبنی, همه ما در حال مبارزه برای بازگشت باز و استقبال و جشن جوامع ما. این تمام دلیل کارخانه های لبنی وجود دارد” Mathison گفت. “ما مشتاق برای دریافت وجود دارد اما ما درک می کنیم که مردم برای اولین بار می آیند.”

Burau شونبرگ خارج-از-کار سبک ترس او ممکن است هرگز خزیدن از سوراخ های مالی.

او برای یک وام اعمال شود از سرمایه گذاری که نمی آمد و به پایان رسید تا قرض گرفتن در برابر او پس انداز بازنشستگی. او در زمان یک کار پاره وقت در هدف.

“داشتن که کار موقت کمک کرده است نه به طور کامل تهی همه چیز من را نجات داد” او گفت:, “اما آن را به پرداخت صورتحساب من هم.”

هر چند نا امید او باید منتظر بازگشایی تقاضا برای خدمات خود را ندارد مشکلاتی روبرو شد.

Burau شونبرگ گفت: او می خواهم شنید از 243 مشتریان پنج شنبه. “همه می خواهند انجام شده در ژوئن 1,” او اضافه شده است.

در حال حاضر او دعا برای صبر و شکیبایی است.

 

توییتر: @JackieCrosby

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de