برای وایکینگ ها بزرگ استیو هاچینسون گرفتن او از مشاهیر مجسمه نیم تنه تکمیل شده است یک واقعیت مجازی

Category: کیمیا | No comments

وجود ندارد یک ضرب المثلی دیوار استیو هاچینسون نمی خواهد اجرا از طریق, اگر, لازم, برای, جدیدترین, هم تیمی در فوتبال حرفه ای سالن از شهرت.

اما حتی یکی از بزرگترین پاسداران در NFL تاریخچه راحت نیست با فکر داشتن به نبرد coronavirus برای 3,300 مایل بیش از 48 ساعت به عنوان او سفر از خانه اش در نشویل به American Fork, Utah, و برای او مجسمه برنزی با مجسمه بن هموند.

“من موکول سفر من حداقل دو بار به خاطر من نه رفته وجود دارد و انجام آن در فرد” سابق Vikings standout گفت: تلفن دوشنبه. “و اگر این coronavirus مصیبت تا به حال اتفاق افتاده است, من می خواهم که در خارج وجود دارد [دوشنبه و سه شنبه]. بدون سوال پرسید. من حدس می زنم همه داشتن به تغییر چگونه آنها همه چیز را در حال حاضر است.”

هاچینسون لغو شده روز دوشنبه برنامه سفر و آیا برای اولین بار از سه مجازی نشست با هاموند. به گفته هاموند تمام 12 زندگی اعضای این سالن 20-عضو سده کلاس و یا در حال انتظار برای انجام مجازی نشست.

“وقتی که بچه ها می آیند برای نشستن ما و یا ما به آنها طول می کشد تا شش تا 10 ساعت” گفت: هاموند یکی از سه سالن از شهرت سازان — همراه با تگزاس اسکات مایرز و بلر Buswell, هاموند تحسین مربی و 37 سال کهنه از ایجاد سالن از شهرت رکود از استودیوی خود در پلزنت گروو, Utah.

“هشت تا 10 ساعت ایده آل است. این باعث می شود برای یک روز, اما باعث می شود یک تفاوت بزرگ در تلاش برای دریافت کنید که شباهت درست و مناسب است. انجام آن مجازی است ایده آل نیست اما قطعا شدنی است. و من انتظار ندارم که کسی به سفر با تمام است که می گذرد.”

هاچینسون در اصل به حال یک پرواز مستقیم به شهر سالت لیک. او قرار بود به پرواز در اوایل اجاره ماشین, رانندگی 90 دقیقه هاموند استودیو نشسته و گرفتن خانه پرواز همان روز.

“سپس من یک e-mail از دلتا که من پروازها لغو شد,” هاچینسون گفت. “پس تنها راه برای دریافت وجود دارد را از طریق آتلانتا. یکی از شلوغ ترین فرودگاه در جهان است. و با در نظر گرفتن کمی قطار بین پایانه و تمام. در پرتاب نیاز به اقامت در یک هتل و … به من آن را فقط بیش از حد بسیاری از مراحل غیر ضروری. من فقط احساس راحتی نمی کنید.”

هنوز هاچینسون بود و تمایلی به درخواست از انجام آن در فرد است.

“من نمی خواهم به آن مرد” او گفت:. “من نمی خواهم به یک نفر که نمی خواهم به آن را انجام دهد و دشوار خواهد بود.”

او می دانست که این مجسمه سازان انجام داده بود بسیاری از پس از مرگ رکود در طول سال. و در این سال برای مثال هموند تا به حال تنها هفت عکس به کار در ایجاد یک مجسمه برای مک Speedie که در سال 1993 درگذشت.

“و من مطمئن هستم که انجام خواهد شد دوک اسلاتر را مجسمه نیم تنه” گفت: هاموند با اشاره به یکی از NFL سیاه پیشگامان از 1920s. “من می خواهم فقط چهار عکس از او را بر روی کامپیوتر من.”

هاچینسون به نام سالن از شهرت برای دیدن اگر هر یک از اعضا انجام داده بود هر نشست در فرد است.

نوچ.

“آنها گفت: برخی تا به حال انجام داده مجازی sittings” هاچینسون گفت. “در آن لحظه گفتم شما بروید وجود دارد.’

“این [برای اولین بار] مجازی نشسته خوب بود. ما صحبت در مورد بیان ما می خواستیم ، رفت و از طریق برخی از عکس های حاشیه از پشت در زمانی که من در حال بازی. و سپس بن بسیاری از منازعه صفحه نمایش از هر زاویه قابل تصور است. تا به حال من نشستن واقعی نزدیک به دوربین. به دنبال عیوب من حدس می زنم.”

گرفتن نگاه

بدنام خود را برای اخم کردن در روز هاچینسون خندید وقتی پرسید که آیا او مطمئن ساخته شده به بگویید هموند برای قرار دادن یک لبخند بر روی خاک رس قفس ،

“هیچ لبخند,” او گفت:. “ما با بیشتر رواقی نگاه کنید. زمانی که من آن را دیدم [دوشنبه] آن را انجام نداده اما اگر شما نگاه در آن شما می خواهم در حال حاضر قطعا می گویند که به نظر می رسد مانند قفس بازگشت در روز است.’ این شگفت انگیز است که آنها قادر به انجام است.”

زمان روز قفس 75 پوند سبک تر و مجزا باریک چهره. اما چیزهایی مانند آن منحرف نمی چه هموند است که به دنبال زمانی که او انجام او نشست.

“است که به عنوان سخت نیست که مردم فکر می کنند چون چیزی که تغییر نمی کند این است که از حدود دندان های خود را تا” هاموند گفت. “من هارولد کارمایکل که بطور قابل توجهی مسن تر در حال حاضر. و با کسی مثل قفس, من فقط با اضافه کردن برخی از وزن به بیشتر گردن و فک خود را.

“واقعا که بچه ها نشستن برای من, من فقط تلاش برای قرار دادن سر من در اطراف سر خود را. شما سعی می کنید برای گرفتن شخصیت خود را به عنوان شما نشستن و دیدار با آنها. و به طور معمول ما قادر به گرفتن یک 360 درجه HD ویدئو تمام راه را در اطراف قسمت پایین است.”

غرق شدن در

هیچ چیز در مورد بودن در سالن کلاس 2020 عادی بوده است برای هاچینسون پس در مورد زمان او میامی روز بعد از سوپر باول.

در فوریه. 1 روز قبل از سوپر باول او شنیده ام به نام به نام او در سال سوم از واجد شرایط بودن. او جشن با همسرش, Landyn و بچه های لیلی و لوقا.

“صبح روز بعد روز از سوپر باول [Buswell] آمد با این کالیپر و اندازه گیری جمجمه من فاصله بین چشم و بینی من همه چیز” هاچینسون گفت. “این که چگونه آنها شروع روند برای مجسمه نیم تنه.”

هاچینسون و همکلاسی های خود معرفی شدند در سوپر باول. یک ماه بعد همه چیز شروع به تغییر برای کلاس 2020 و جهان است.

“این عجیب و غریب که در راه آن واقعا نمی غرق در خاطر ما نبوده است به عنوان یک سالن از شهرت کلاس هنوز” هاچینسون گفت. “وجود دارد یک رویداد گلف در شیکاگو آنها به طور معمول برای سالن از شهرت در ماه ژوئن. من می خواهم به انجام تمام چیزهای که. اما که در حال حاضر لغو شده است.”

تاخیر احتمالی

دو enshrinement مراسم برنامه ریزی شده در کانتون اوهایو این سال است. اول که شامل هاچینسون است Aug. 8. دوم سپتامبر است. 18. البته این که آیا آنها به عنوان برنامه ریزی شده است که هر کسی حدس می زنم در این نقطه است.

“آنها به ما گفت وجود احتمالات در محل” هاچینسون گفت. “این می تواند نقل مکان کرد و در این سال است. این می تواند اتفاق می افتد در سال آینده. من نمی دانم چگونه است که با صدمین کلاس و سپس یکی دیگر از کلاس جدید در سال آینده. این امر می تواند مانند مردی Gras در کانتون.”

هاچینسون گفت: مهم نیست که چه اتفاقی می افتد, او خدا را شکر که او نمی باید از طریق رای گیری روند هرگز دوباره.

“اگر این مراسم می شود تحت فشار قرار دادند آن را قابل فهم” او گفت:. “اما آن را دلسرد کننده در همان زمان. شما تا زمانی منتظر این. من کاملا درک می کنم.

“اما خودخواهانه آن بوده است چنین هدف من, من می خواهم به باد و من می خواهم این مجسمه برنزی و من می خواهم برای پوشیدن دارم که مادر بزرگ حلقه در اطراف.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>