Gabrielle Union در پدر و مادر: عشق و حمایت را برای شروع در صفحه اصلی

Category: کیمیا | No comments

سه سال پیش من مصاحبه Gabrielle Union در مورد نیویورک تایمز پرفروش ما در حال رفتن به نیاز بیشتر شرابو آن روز را همیشه به یاد ماندنی برای من دلیل آن را نیز بعد من نشان داد من تمایلات جنسی به مادر من. در آن زمان مادر من یک فن از زندگی من. کلمات رد و بدل شد و ما نمی پایان مکالمه خوب داشته باشید. سریع به جلو سه سال بعد و ما در یک مکان بسیار بهتر با ما ارتباط با او را دوست دارد و من بدون قید و شرط برای که من هستم و همچنان به حمایت از من. این نوع از عشق و حمایت از چیزی است که اتحادیه و Dwyane Wade شناخته شده برای نشان دادن فرزندان خود را.

“ما همه ما داریم” اتحادیه گفت. اتحادیه اضافه شده است که این نوع از عشق و حمایت را برای شروع در خانه “را به نشان می دهد بچه های ما چه شکلی است و چه آنها باید انتظار از دیگران است.”

تبلیغات

به عنوان اتحادیه در ادامه سفر خود با والدین او دارای این یک واقعیت نزدیکی به قلب او و آن این است که هیچ یک راه به یک زن و یا یک مرد و با این حال شما می خواهید به وجود دارد در این دنیا خوب است.

برای Gabrielle Union جاده به والدین ain’t been هیچ کریستال پله. اما از طریق بسیاری از آزمایشات و رنج او استقبال او دختر زیبا کودک Kaavia به جهان از طریق رحم جایگزین است و در حال حاضر جشن که برکت با کتاب کودکان خوش آمدید به حزب.

تبلیغات

Illustration for article titled Gabrielle Union on Parenting: Love and Support Have to Start In The Home

تصویر: لود شرکت

“من می خواستم به کسانی که جشن رسمی اوراق قرضه است که مردم در جوامع به حاشیه رانده شده اند می گوید:” اتحادیه. کودکان خود را به کتاب برجسته سفرهای مختلف هر خانواده عازم.

“من می خواستم این را به عنوان یک عشق نامه ای به انواع خانواده و من می خواستم به این نسل بعدی ادبیات است که اجازه می دهد تا آنها را به مکالمه است که همه خود را همبازی و همکلاسی ها در حال رفتن به مبدا همان داستان است. ما منبع داستان اصلا به مسابقه می شود شگفت انگیز است.”

اتحادیه معتقد است که ما فرزندان ما زیانی با تلاش برای چوب آنها را در حباب های تحت پوشش حمایت می کند. برای اتحادیه حفاظت از این است که “می گویند که من می بینم و اذعان درد خود را و قرار داده خواهد bandaid در آن است.” ایده حفاظت به معنی این نیست که سپر شما از جهان اما باز شما به امکانات آن و اجازه می دهد تا شما فضایی به صورت رایگان. اتحادیه آموخته درس در مورد آزادی به عنوان یک زن که او آرزو او می دانست که هر چه زودتر و این مفهوم به معنی انجام “هر چیزی و همه چیز” او می خواهد که باعث می شود روح او می خوانم.

تبلیغات

این هیچ راز است که اتحادیه عمدی است و او به اجرا درآمد که مشخصه از طریق کتاب خود را توسعه. او بسیار روشن است که او می خواست یک “سیاه زن ویرایشگر و سیاه زن تصویرگر” به بخشی از این سفر. اتحادیه می گوید اینها همه nonnegotiables ایستاده بود و شرکت در موضع خود. در طول تولید او احساس این کتاب تا به حال بالقوه به یک موفقیت و می خواست زنان به درو مزایای آن.

در طول سفر بسیاری از آنها تا به حال سهم خود را از نظرات خود را در مورد چگونه او را انتخاب کرده است به زندگی او و یک سوال مشترک به نظر می رسد برای همیشه در نوک هر کس را ناخواسته به زبان “چرا شما همیشه سهم خیلی از Kaavia?” و برای اتحادیه جواب روشن است: “هنگامی که شما به اشتراک گذاشتن خیلی از درد خود را و سپس آن را خوب به برخی از به اشتراک گذاری شادی خود را” و این چیزی است که Kaavia نشان دهنده اتحاد-وید خانواده است.

تبلیغات

خوش آمدید به حزب می تواند خریداری اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>