مکعب یخ را AmeriKKKa Most Wanted 30 است و من تقریبا تا به حال هیچ کسب و کار گوش دادن به این به عنوان یک دختر 11 ساله در سال 1990


Illustration for article titled Ice Cubes iAmeriKKKas Most Wanted/i Is 30 and I Pretty Much Had No Business Listening to This as an 11-Year-Old in 1990

تصویر: مکعب یخ AmeriKKKa Most Wanted (اولویت سوابق

با توجه به سوابق تاریخی ویکیپدیا و Instagram, Ice Cube را اولین آلبوم انفرادی مسلم کلاسیک AmeriKKKa را بیشتر می خواستمتبدیل 30 سال در 16 ماه مه سال 2020 است. برای کسانی از ما (شما) کمتر از ریاضی تمایل افراد که بدان معنی است که این آلبوم منتشر شد و در مارس 16, 1990.

تبلیغات

در پاشنه خود را خروج از N. W. A. و بدون producerial ذات Dr. Dre, the hip-hop جهان کنجکاو چه Ice Cube قادر خواهد بود به انجام. می گویند او تحویل داده شد قابل کتمان حقیقت. من قصد ندارم برای انجام یک مطالعه گذشته نگر از این منی آلبوم; این یک کلاسیک دارای بدین ترتیب با تقریبا هر خروجی پس از انتشار آن. تنها خروجی که بدخیم آن معکوس البته سال بعد و تنها خروجی که واقعا اهمیت برای هیپ-هاپ در آن زمان منبعبه آن vaunted 5 mic امتیاز پشت هنگام که به معنای چیزی است. مکعب را تغزل, داستان سرایی, خشم, سولفات به صورت مخلوط با تولید از تیم ملی بمب (موزه داران از دشمن آلبوم), Ice Cube و اقا ادم که بدشانسی میاورد انداخته یک آلبوم که ضرب دیده بود یک پیام اجتماعی (و طبعا مشکل در بسیاری از, بسیاری از مکان ها) که نهفته از ساحل به ساحل.

در ماه مه سال 1990 من زندگی می کردند در حومه فرانکفورت آلمان—پدر من در ارتش و در آنجا مستقر هستند و آینده به پایان من کلاس 5 سال در فرانکفورت مدرسه ابتدایی. من 10 بود به زودی به نوبه خود 11. چون من در آلمان زندگی می کردند ما اغلب آلبوم ها و فیلم های بعد از ما دوستان و خانواده stateside. تاریخ دقیق هستند, fuzzy, اما من به وضوح به یاد داشته باشید از دیدن این آلبوم در پیکسل (این پست و ارز در واقع تصویر یک هدف در یک پایگاه نظامی) احتمالا به زودی پس از بازگشت به فرانکفورت پس از تعطیلات تابستانی با خانواده ام در میشیگان آلاباما و گرجستان است. برای تمام مفاهیم و اهداف بیایید فرض کنیم که من 11 سال وقتی که من برای اولین بار شنیده می شود این آلبوم.

تبلیغات

من 11 ساله که من برای اولین بار شنیده AmeriKKKa را بیشتر می خواستم. من کاملا مطمئنم که من تا به حال هیچ کسب و کار گوش دادن به این آلبوم. این خنده دار است فکر کردن به چگونه جوان من بود وقتی که من برای اولین بار شنیده صریح و بی حرمتی موسیقی چون در سر من من که کوچک اما من یک دختر 11 ساله در حال حاضر و من نمی توانم تصور کنید که او با گوش دادن به این آلبوم و یا حتی یک آلبوم که من می دانم که من تا به حال هنگامی که آن بیرون آمد DJ Quik را سریع نامکه در ژانویه 1991 و یکی از مهمترین و مبتذل باز کردن آهنگ ها از همه زمان. من به یاد داشته باشید که در یک اتوبوس سفر به بلژیک با یک مسیحی محور گروه به نام باشگاه فراتر از قضا و گوش دادن به “شیرین سیاه” و تلاش برای شمارش تعداد profanities در آهنگ. من کاملا مطمئنم که ما تا به صدها نفر است. من احتمالا 12 که در آن زمان. من نمی توانم تصور کنید دختر من گوش دادن به آهنگ در حال حاضر. من می کلاچ من مروارید و من خود نیست و هر. چه شد زندگی ؟

[Sidenote: من هم نه خیلی ساده لوحانه است که فکر نمی کنم بچه ها امروزه در حال گوش دادن به نسخه امروز از چنین مبتذل موسیقی. من هم تماشای دختر من عادت گوش دادن مانند یک شاهین.]

من می دانم که چگونه من را از Ice Cube آلبوم بیش از حد. دوست من هارون و مایک مادر خود را متقاعد به خرید این آلبوم برای آنها. آنها به او گفت که آن را تمیز موسیقی. او آلمانی و نمی گوش دادن به موسیقی خود را و تا به حال هیچ دلیلی برای این باور است که زبان خواهد بود تا ساینده. آنها لقب من یک کپی از نوار و من خارج از مسابقه است.

در حال حاضر که من در مورد آن فکر می کنم زمانی که من می خواهم به دیدار مادرم در طول تابستان در میشیگان, من به یاد داشته باشید یکی از مادرم کارگران شرکت تا به حال بچه ها سن و سال من و یک دختر نوجوان که سازمان دیده بان ما در طول روز. که نوجوان به من معرفی 2 Live Crew. من می توانم به یاد داشته باشید مثل این است که دیروز, رانندگی به, Little Caesars به انتخاب کنید تا برخی از پیتزا و شنیدن “یک و یک” از حرکت Somethin’ آلبوم با یک گروه از سفید دختران نوجوان که به نظر می رسید مانند بزرگسالان به من در زمان. که آلبوم بیرون آمد و در سال 1988 پس من 9 در زمان.

تبلیغات

اساسا نکته من این است که من شنیده ام بسیاری از موسیقی من تا به حال هیچ کسب و کار شنوایی و قبل از من حتی آمار در سال. من کمی شگفت زده است که من نه تنها به گوش Ice Cube آلبوم اولین آلبوم زمانی که من 11 سالم بود به خصوص از آنجا که من احساس بسیار بزرگتر از آن, اما من هم احساس این گه در استخوان من به اندازه کافی برای آن (و یخ مکعب) بوده است یکی از رپرهای مورد علاقه من برای اکثریت قریب به اتفاق زندگی من است. از آلبوم مرگ گواهی های مورد علاقه من است و من حتی شگفت زده در تحسین من است که به دلیل زمانی که آن را منتشر شد من 12. آن است که واقعا شگفت انگیز است که در چنین سن جوانی من می توانم گوش درونی روند و نه نفرین کردن پدر و مادر من و یا هر کس دیگری. شاید من به عنوان تاثیرپذیر و احساساتی که من فکر می کنم.

در هر صورت من فقط در زمان نزدیک به 800 کلمه به شما بگویم که من تا به حال هیچ کسب و کار گوش دادن به AmeriKKKa را بیشتر می خواستم به عنوان یک دختر 11 ساله اما به نحوی بود که زندگی من است.

تبلیغات

تشکر اوباما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de