حیدرآباد: صبر و شکیبایی است. این خواهد بود که کلید با کیفیت شما نیاز به صفحه نمایش زمانی که شما وارد در فرودگاه به هیئت مدیره پرواز به مقصد خود را به عنوان و هنگامی که پرواز داخلی خدمات از سر گرفته و در سراسر کشور است.

به عنوان مرکز آماده برای مبهوت از سرگیری پروازها در هر زمان پس از 18 مه همه دارندگان سهام درگیر در مدیریت فرودگاه گرفته تا کشت از اقدامات برای اطمینان اجتماعی فاصله ایمنی و باید یک صفر تماس با’ سیستم در محل. در یک کلام آن خواهد بود “حداقل لمس و حداقل در معرض قرار گرفتن” برای مسافران و کارکنان فرودگاه.

برای شروع با, مسافران نیاز به ورود در فرودگاه دو ساعت قبل از پرواز و اطمینان از دانلود از “Aarogya setu” برنامه بر روی تلفن های خود را. بعد آنها را مجبور به پر کردن خود اعلام اشکال در مورد وضعیت بهداشت و درمان و هر گونه قبلی covid-19 مربوط به جداسازی و یا عفونت است. در حالی که ماسک های صورت اجباری خواهد بود و مسافران باید ترجیحا را چاپ شده یا الکترونیکی شبانه روزی می گذرد با آنها.

پس از رسیدن به فرودگاه مسافران را مجبور به ایستادن در صف در خارج از خروج دروازه در جعبه یا دایره کشیده شده روی زمین در فاصله 4-6 پا از یکدیگر است. وجود خواهد داشت ضد عفونی کننده دست کیوسک که در آن هر کس باید به بهداشتی کردن دست خود را.

در نزدیک شدن به دروازه درجه حرارت بدن مسافران خواهد شد بررسی می شود با یک دور حرارتی متر یا غربال. هر کسی با داشتن بیش از درجه حرارت نرمال خواهد بود بی درنگ خواسته به ترک صف و با اشاره به میز بهداشت.

“پرسنل مرکزی صنعتی نیروی امنیت (CISF) که بررسی شناسه های با جزئیات بلیط خواهد بود با پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی PPE مناسب. آنها را به صورت ماسک محافظ توسط یک ورق های پلاستیکی در سراسر چهره. اما آنها دیگر انجام خواهد شد یک به یک چک.وجود خواهد داشت یک دوربین که مسافر را به حال خود بلیط و ID و CISF پرسنل را ببینید, سینه های بزرگ نسخه در یک قرص و یا کم از فاصله یک tleast یک متر و یا در سراسر یک دیدن از طریق, پلاستیک پوشش مقابله جزئیات و usher مسافر پیش رو” CV Anand, IG, فرودگاه, بخش دوم, غرب, مرکزی, جنوب هند, CISF گفت: Deccan Chronicle.

مسافران به احتمال زیاد مجاز به حمل تنها یک قطعه چک در چمدان کمتر از 20 کیلوگرم و هیچ بار دست اجازه خواهد داشت در همه به جز ضد عفونی کننده دست بطری با وزن کمتر از 350 میلی لیتر داروهای ضروری و مطلق ملزومات در یک کیسه کوچک/کیسه های. اما نهایی سفارشات در حال انتظار بر این جنبه.

بیشتر چک در کیوسک استفاده خواهد شد. در چک در شمارنده های هواپیمایی خواهد بود با استفاده از جایگزین شمارنده تنها به طوری که برای حفظ فاصله ایمن. در بدون سرنشین شمارنده به منظور حفظ صفر لمس بلیط اسکنر پاس شبانه روزی پرینتر و کیسه برچسب چاپگر قرار داده خواهد شد رو به مسافر برای او/او را به جمع آوری چاپی خود را.

اگر سرنشین دار شمارنده باید شیشه جداسازی.مسافر که منتظر است در predrawn جعبه/محافل پس از تماس با رویکرد مقابله با نشان دادن بلیط تحت اسکنر جای خود چمدان در وزن کمربند. شرکت هواپیمایی کارکنان خواهد شد موضوع به پاس شبانه روزی و کیسه برچسب آن چاپ شده و خارج توسط چاپگر که باید جمع آوری شده توسط مسافران است که انتظار می رود به محل آنها را در چمدان خود را. در مورد هر مسئله هواپیمایی کارکنان خواهد بود در دست برای کمک و راهنمایی.

در قبل از سوار بررسی امنیت منطقه مسافر را به خط در قبل از کشیده محافل و یا جعبه به طور داوطلبانه حذف تمام فلزی اقلام و محل آنها را در سینی. تمرکز ویژه ای خواهد بود گذاشته شده توسط CISF Frisker, تماشای هر بوق ناشی از قاب درب فلزی طرح آشکارسازهای به عنوان مسافر از طریق پیاده روی.

“باید وجود داشته باشد هیچ زنی شبانه روزی کارت از این پس و آنها را به صورت دیجیتالی نظارت خوبی قرار HD CCTVs برای این منظور است. این CISF پرسنل خواهد شد که frisk مسافران خواهد بود با پوشیدن یک PPE کت و شلوار خود دست برگزار شد ردیاب های فلزی متصل خواهد شد به کوچک راد/قطب برای frisking.مسافر خواهد خواست به نوبه خود در اطراف برای frisking در پشت .زنان مسافر خواهد بود به همین ترتیب frisked در خانمها خط/جعبه گفت:” آناند.

پس از گذشته امنیت, بررسی, مسافر خواهد بود قادر به نشستن در prearranged مشخص شده در صندلی های شبانه روزی دروازه و یا حتی در رستوران ها و مغازه ها.سفارش برای مواد غذایی خواهد شد از طریق تماس با ما-کمتر منو-سفارش-پرداخت روش و تحویل آن نیز خواهد بود در تعیین نقاط /صندلی مهر و موم شده در رشوه دادن اثبات بسته بندی.

مشابه اجتماعی فاصله صف چک کردن شبانه روزی در دروازه توسط CISF/شرکت هواپیمایی کارکنان انجام خواهد شد. شبانه روزی انجام می شود یک ساعت قبل از خروج و نه در عجله به شیوه ای.

در داخل هواپیما مسافران مواجه خواهد شد توسط PPE چادری مهماندار هوا و ضد عفونی کننده ارائه خواهد شد برای اولین بار. وعده غذا در پرواز خواهد بود و تنها در آماده جعبه و حداقل تماس با اصل خواهد بود و به دنبال آن در طول مدت پرواز.

آن را آموخته است که اداره هواپیمایی کشوری امنیت همراه با CISF فرودگاه اقتدار هند و شرکت های هواپیمایی مختلف هنوز در حال کار بر روی جنبه های بهتری.

“این CISF همراه فرودگاه اپراتور خواهد بود و نقش کلیدی در فرودگاه عملکرد در این پست تاج سناریو. از نظر عفونت گسترش به CISF پرسنل در نقطه لمس وظایف ما تمام تمرکز خود را بر اساس اصول حداقل لمس و حداقل قرار گرفتن در معرض برای هر دو کارکنان و مسافران گفت: CV نند.

او گفت که تماس های کمتر و تماس رایگان فرآیندهای اعمال نفوذ فن آوری توسعه یافته اند های مختلف فرودگاه مدیریت در سراسر کشور طبق منابع موجود با آنها.

“از دو ماه گذشته از قفل کردن صرف شده اند در حفظ CISF کارکنان تناسب جسمی و ذهنی هوشیار و به اقدامات احتیاطی در هر وظیفه ارسال و زندگی در سربازخانه/محل اقامت” آناند اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de