در آمریکا همه گیر برنامه ریزی می شود سلاح سیاسی

واشنگتن: برای سه سال اول ریاست جمهوری خود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نه عموم مطلق عبارت “همه گیر” و یا “آمادگی.” نه در سخنرانی و تظاهرات و یا بسیاری از اخبار کنفرانس برنامه ریزی و مطالعه.

اما روز جمعه در کاخ سفید با اشاره به برنامه ریزی های گسترده ای در تمرینات این دولت انجام شده و گزارش آن را نوشت هشدار تهدید در سال 2018 است.

هنوز هم تهمت است و بارها و بارها گفت که مقصر دولت فدرال داشتن نامناسب ذخایر حیاتی لوازم و ماشین آلات مورد نیاز برای مقابله با شیوع روحانی با سلف خود, باراک اوباما.

اوباما بوده است مداوم فویل برای مغلوب ساختن پیشی جستن در تعدادی از مسائل اما در مورد برنامه ریزی برای این بیماری همه گیر او اختصاص داده شده است که توجه کمی به 69-صفحه “راهکار” از دولت اوباما در مورد خطر شیوع ویروسی است که ممکن است شامل ابولا یا هوابرد بیماری تنفسی مانند coronavirus. و دولت اوباما می تواند در قرعه کشی از مشابه سند نوشته شده در دولت جورج دبلیو بوش در سال 2006.

سیاست همه گیر برنامه ریزی شده اند به طور فزاینده ای سخت تن به تن به عنوان COVID-19 تلفات همچنان به کوه در ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند او به ارث برده “شکسته وحشتناک” سیستم از اوباما. منتقدان شمارنده که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال سه سال آماده — بیش از زمان کافی برای ساخت این بیماری همه گیر استراتژی او به ارث برده است.

اصطکاک گذاشته شد سر در باغ گل رز و اتاق جلسه کاخ سفید در روز جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک ظهر رویداد در خارج از دفتر بیضی اعلام کرد: “من هیچ چیز به ارث برده. من به ارث برده و عملا چیزی از دولت قبلی متاسفانه.”

خود را سخنگوی Kayleigh McEnany بعد نمایش داده می شود یک کپی از طرح اوباما زیرکی در طی یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید اتاق مطبوعات قبل از عمل بالا بردن دو پوشه از آنچه او به نام برتر مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه.

بث کامرون که مشغول به کار در همه گیر برنامه ریزی در دولت اوباما گفت: این راهکار که دولت اوباما ارائه شده به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “داده شد جریان و بحث با دریافتی دولت به صراحت.”

او گفت: آن در نظر گرفته شده برای ارائه کاخ سفید با مجموعه ای از سوالات را بپرسید باید در اوایل ظهور اپیدمی یا همه گیری کنید.

“این مشخص است که گرد هم می آیند باید به این سوالات پاسخ دهد و آماده می شود برای پیش بینی آنچه در آینده بعدی … به حرکت” کامرون گفت. او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود آهسته پاسخ به COVID-19 و که اوباما راهکار می تواند کمک به دولت پیش از ظهور تهدید مانند coronavirus.

کامرون گفت: بوش و اوباما هر دو دولت انجام برنامه ریزی های گسترده ای برای بیماری های همه گیر و بسیاری از کسانی که طرح تصویب شد به مغلوب ساختن پیشی جستن ، “آنها سیاسی نیست. آنها غیر حزبی,” او اضافه شده است.

McEnany آهنگ برگ برنده دولت در پاسخ به COVID-19 به عنوان “بی سابقه است.” او با اشاره به طرح اوباما به عنوان یک “نازک بسته کاغذ” که جایگزین “دو دقیق و قوی همه گیر پاسخ گزارش به سفارش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

او گفت که در سال 2018 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر شده خود را در بحران همه گیر طرح اقدام و در تابستان گذشته انجام زرشکی سرایت 2019 یک شبیه سازی برای تست این کشور توانایی برای پاسخ به یک مقیاس بزرگ شیوع. در ماه ژانویه وزارت بهداشت و خدمات انسانی صادر شده و پس از عمل گزارش.

“این ورزش را تشریح السلام — در معرض نه — کاستی در میراث برنامه ریزی اسناد و مدارک که به اطلاع رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ ابتدا در اوایل ماه ژانویه” McEnany گفت.

او دیدگاه خود جلب کرد انتقاد از ران Klain بود که ایالات متحده ابولا پاسخ هماهنگ کننده در طول دولت اوباما و در حال حاضر توصیه دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار جو بایدن.

“بیایید به خط پایین” Klain توییتی پس از McEnany این جلسه. “اگر موقعیت خود را در حال حاضر است که آنها تا به حال یک طرح است و این طرح خود را … من موفق به دیدن چگونه است که مفید استدلال به آنها را در هر راه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت 36 صفحه ای ملی Biodefense استراتژی صادر شده در ماه سپتامبر سال 2018 بود که خود توصیف “تماس به عمل است.” در میان بسیاری از اهداف بود, تقویت آمادگی برای صرفه جویی در زندگی از طریق پزشکی “اقدامات متقابل” مانند واکسن, پنکه, تست های تشخیصی و تجهیزات حفاظت فردی مثل لباس و ماسک است که در تامین کوتاه مدت در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر.

McEnacy گفت: این کشور ذخایر کافی بود اما نمی پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا تهمت نمی کار به restock آن در طول سه سال اول ، کاخ سفید گفت که این ذخایر تا به حال تنها 28 درصد از اقلام مورد نیاز در طول یک بیماری همه گیر و موجود کمتر از یک ماه از عرضه اقلام کلیدی اما دولت این است که به روز رسانی موجودی و چگونه آنها توزیع شده است.

کامرون گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مقدار زیادی به مطالعه هنگامی که وارد دفتر بیضی.

بوش در زمان علاقه زیادی به آماده سازی ملت برای پاندمی آنفلوانزا پس از خواندن مهدی جان بری “بزرگ آنفلوانزا” در مورد 1918 آنفلوانزا که به کشته شدن بیش از 500 ، 000 آمریکایی و بیش از 20 میلیون نفر در سراسر جهان است.

او با خواندن این کتاب در سال 2005 در حالی که در مزرعه خود در تگزاس. چند ماه بعد بوش در سخنرانی در موسسه ملی بهداشت نورد اولین امروزی استراتژی ملی برای آماده شدن برای یک آنفولانزای همه گیر تشخیص شیوع گسترش واکسن ظرفیت تولید و ذخایر درمان است.

“بر خلاف طوفان یا سیل که اعتصاب در یک لحظه و سپس فروکش یک بیماری همه گیر را می توانید در ادامه گسترش تخریب در تکرار امواج است که می تواند برای یک سال یا بیشتر” بوش گفت: در نوامبر سال 2005 بیان.

اوباما مشغول به کار در این بیماری همه گیر ابولا و همچنین در H1N1 و Zika ویروس. در سال 2014 اوباما ایستاد کاخ سفید شورای امنیت ملی اداره بهداشت جهانی امنیت و Biodefense برای هماهنگ کردن منابع دولتی در آماده سازی برای آینده شیوع بیماری و جلوگیری از تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر.

وجود دارد نمرات دیگر همه گیر برنامه ریزی کتاب در قفسه ها از جمله بیولوژیکی حادثه ضمیمه که به روز شده توسط دولت اوباما و دوباره صادر شده در ژانویه 2017 به عنوان برگ برنده در زمان ، این بحران همه گیر اقدام طرح از سال 2018 که McEnany مورد صحبت نشده است اما دفتر حسابداری عمومی گزارش منابع آن است.

“رئیس جمهور تهمت شده است برای بیش از سه سال در حال حاضر که بیش از اندازه کافی برای ساخت بر همه گیر استراتژی او به ارث برده گفت:” لارنس Gostin یک متخصص سلامت در دانشگاه جورج تاون که کار با بوش و اوباما دولت در مسائل بهداشت جهانی.

“این کاملا آشکار است که هر چه بیماری همه گیر برنامه ریزی انجام شده در دوران بوش و یا اوباما دولت هرگز آن را به سطوح بالا در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

او فکر می کند تهمت بود فقط متمرکز بر مسائل دیگر — که همه گیر برنامه ریزی نبود یک اولویت برای رئیس جمهور.

Gostin گفت: او مبهوت شدم که صدای شیپور برای اولین بار گفت که هیچ کس انتظار یک بیماری همه گیر مانند COVID-19 اتفاق می افتد.

“خب هر کارشناس بهداشت جهانی انتظار می رود این اتفاق می افتد” Gostin گفت. “ما نمی تواند به شما بگویم زمانی که آن اتفاق می افتد. ما نمی تواند به شما بگوید دقیقا چه پاتوژن خواهد بود اما ما همیشه می دانستم که وجود دارد یک رمان همه گیر در حال آمدن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر