اورآل جدیدترین سخنگوی یک فعال حقوق زنان بود که نامزد یک جایزه صلح نوبل

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled LOreals Newest Spokesperson Is a Womens Rights Activist Who Was Nominated for a Whole Nobel Peace Prize

عکس: دیمیتریوس Kambouris (گتی ایماژ برای زمان)

در بسیاری از موارد زمانی که نام یک l’oréal Paris, سخنگوی خواهد بود کاملا براق-برای honoree—این شرکت آرایشی و بهداشتی فرانسوی ساخته شده است تا قابل توجه و متنوع فهرستی از مشاهیر به نمایندگی از آن در طول سال است. اما در یک نگاه گاه به گاه از طریق رزومه از Jaha Dukureh برجسته فعال حقوق زنان که به تازگی به نام L ‘Oreal جدیدترین بین المللی سفیر و یک چیز می شود کاملا روشن است: او می سازد L’ Oreal نگاه بزرگ.

تبلیغات

Dukureh شد فقط 24 هنگامی که او راه اندازی غیر انتفاعی دست های امن برای دختران که با این نسخهها کار به پایان female genital mutilation (FGM) و ازدواج و همچنین ارائه پشتیبانی به قربانیان از هر دو شیوه است. Dukureh خودش تحمل ختنه و قرار داده شد, به ترتیب ازدواج در سن 15 قبل از انحلال مشارکت دو سال بعد.

این Gambian فعال شده است با نام U. N. زنان منطقه ای سفیر حسن نیت برای آفریقا و در سال 2016 فرود یک نقطه در زمان تاثیر گذار ترین افراد لیست. او به دنبال آن است که در سال 2018 با تمام جایزه صلح نوبل, نامزدی.

تبلیغات

31-در سال Dukureh نیز دریافت کرده l’oréal Paris,’ زنان از ارزش جایزه. او نه تنها برجسته ترین فعال به نام یک سخنگوی برند اما یکی از اولین به نگه دارید که عنوان بین المللی ظرفیت, به گزارش ABC News.

زیبایی با نام تجاری را شکست اخبار در مورد همکاری در یک Instagram پست در روز چهارشنبه.

“بسیار افتخار به استقبال ما جدیدترین سخنگوی @jahaendfgm به #LOrealParisFamily,” l’oréal Paris زیر نویس در یک عکس از Dukureh. “Honoree برای زنان ارزش جایزه و نامزد دریافت یک جایزه صلح نوبل, Jaha است بی باک فعال مبارزه برای پایان دادن به آلت تناسلی زن قطع عضو.”

تبلیغات

Dukureh به اشتراک گذاشته شده عکس در خود Instagram اذعان سال-رابطه طولانی با نام تجاری.

“سفر من تا کنون بوده است و باور نکردنی اما حتی نمی توانستم باور کنم این رویا هرگز به یک واقعیت تبدیل شده و امروز آن را,” او گفت:. “من سپاسگزار برای این فرصت و من می خواهم زنان جوان پس من در اینجا به می دانم که این قابل دسترسی است برای آنها.”

تبلیغات

او اضافه کرد که او هنوز هم “در شوک” بیش از اعلام.

با توجه به برش, Dukureh او را official debut برای زیبایی شرکت بعد از این سال به عنوان بخشی از یک کمپین برای رنگ Riche, L ‘ Oreal روشن, جسورانه, خط, آرایش برای لب و چشم و ناخن. اگر مجلل درخشش Dukureh است تاب در Instagram photo هر گونه نشانه آن را فقط ممکن است شما را به حسادت خود زوم ساعت یک مبارک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>