‘Mallya را استرداد خواهد بود یک نقطه عطف در CBI تلاش برای تعالی’

Category: کیمیا | No comments

بانک مرکزی توصیف کرده است به عنوان یک “پیروزی بزرگ” و یک “نقطه عطف” منظور از انگلستان دادگاه رد محاصره مشروب بارون Vijay Mallya برنامه به دنبال ترک به تجدید نظر در این کشور دیوان عالی کشور حکم پاکسازی استرداد او به هند در بانک مورد تقلب.

64 ساله و تاجر بود 14 روز به فایل آخرین نرم افزار به دنبال اجازه به حرکت بالاتر دادگاه در حکم دادگاه از 20 مارس که رد درخواست تجدید نظر خود را برابر وست دادستانی دادگاه استرداد سفارش تایید شده توسط انگلستان دبیر خانه.

آخرین تصمیم گیری به عنوان یک “صدور” بدان معنی است که در هند و انگلستان معاهده استرداد, انگلستان, دفتر خانه است و در حال حاضر انتظار می رود به طور رسمی تایید حکم دادگاه برای Mallya به تحویل به هند ظرف 28 روز.

“رجوع شود به منظور مورخ 20.04.2020 یک بخش از نیمکت انگلستان دادگاه عالی رد کرده است Mallya درخواست تجدید نظر در برابر پایین تر حکم دادگاه معرفی استرداد خود را به صورت آزمایشی در هند” CBI سخنگوی RK گور گفت.

تصمیم بریتانیا قانونی را به منظور استرداد Mallya یک نقطه عطف در CBI تلاش برای تعالی و یک یادآوری است که مجرم اقتصادی رو پروب در ارزش تقلب نمیتواند نظر خود را به عنوان بالا روند صرفا به این دلیل آنها را تغییر حوزه های قضایی, او گفت:.

“قضاوت نیز vindicates پر زحمت بررسی توسط CBI به خصوص پس از Mallya را مطرح کرده و مسائل مختلف با توجه به مقبولیت از شواهد انصاف تحقیقات خود به خود و غیر اصلی نظر با توجه به منحرف کردن توجه از خود عمل می کند” سخنگوی گفت.

او گفت: “استرداد Vijay Mallya شد پی به صورت آزمایشی در سال 2015 مورد جرائم تقلب جنایی توطئه و سوء استفاده از موقعیت رسمی توسط خدمتگزاران مردم در جایی که اتهام توطئه با خدمتگزاران مردم و صداقت defrauding IDBI بانک به میزان 900 تومان کرور.”

این سازمان در حال ثبت یک اتهام ورق در نتیجه گیری از بررسی در 24 ژانویه 2017 بود که به دنبال یک درخواست برای استرداد Mallya در 31 ژانویه 2017. بر اساس درخواست او دستگیر شده توسط مقامات انگلستان در 20 آوریل سال 2017 شد اما با توجه به قید وثیقه در عرض چند ساعت.

این سازمان با موفقیت waded از طریق یک مجتمع نبرد قانونی برای سه سال در وستمینستر دادرس دادگاه و سپس انگلستان قانونی برای متقاعد کردن آنها در یک مورد prima facie علیه او و همچنین پیروی از ECHR هنجارهای حقوق بشر و شرایط زندان.

“این ممکن است به ذکر است که رجوع شود به منظور مورخ 10 دسامبر 2018 ارشد منطقه قاضی حکم به نفع دولت هند و توصیه می شود استرداد Mallya به وزیر امور خارجه. درخواست تجدید نظر ثبت شده توسط Mallya بود پس از اخراج توسط انگلستان دادگاه عالی در 5 آوریل 2019 در هر پنج زمینه,” او گفت:.

انگلستان را بدست آورد نیمکت بستری درخواست تجدید نظر از Mallya تنها در یک زمین است که “پریما یک” پرونده ساخته شده علیه او و یا نه و رد شد از آن پس نوبت به ارائه استدلال قوی برای حمایت از آن مورد سخنگوی گفت.

“زمین از مورد prima facie شنیده شد توسط یک بخش از نیمکت انگلستان دادگاه عالی در ماه فوریه’2020 و تصمیم گرفته شد به نفع دولت هند رجوع شود به منظور مورخ 20 آوریل, 2020,” او گفت:.

“CBI قدردانی از زحمت کش تحقیق کار سخت و دقیق تلاش های تحقیق افسر Suman کومار, اضافی, SP, CBI در موفقیت پیگیری تحقیق و استرداد دعاوی علیه فراری,” سخنگوی گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>