میشیگان NAACP شاخه های تماس در دولت سناتور به استعفا آشکار مؤتلفه پرچم ماسک

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Michigan NAACP Branches Call on State Senator to Resign Over Apparent Confederate Flag Mask

عکس: Nexstar Broadcasting, Inc.

ماه گذشته در ایالت میشیگان سناتور دیل Zorn تن چه نگاه مشکوکی مانند مؤتلفه پرچم برای یک ماسک صورت. سناتور دهکدهای از آنجا گفت که طراحی نبود مؤتلفه پرچم اما NAACP است و نه خرید آن.

تبلیغات

سی ان ان گزارش های متعدد میشیگان شاخه های NAACP به نام برای Zorn استعفای. در نامه نوشته شده به جمهوریخواه دولت سناتور این سازمان اقدامات خود را “نامناسب برای هر انتخاب شد.”

“پس خود را از اقدامات معترضین موج مؤتلفه پرچم و تحریک خشونت در دولت و کنگره” در این نامه در ادامه می گویند. به Michigan State Capitol بارها سایت های مسلح تظاهرات بیش از رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer اقامت-در-خانه سفارش.

تبلیغات

ماه گذشته ریشه گزارش Zorn با پوشیدن ماسک و انکار آن است که مؤتلفه پرچم. او نیز منتقل سرزنش کرد و گفت که همسرش به او ساخته شده ، “حتی اگر آن را یک مؤتلفه پرچم, شما می دانید, ما باید به صحبت کردن در مورد آموزش ما تاریخ ملی در مدارس و این که ما بخشی از تاریخ ملی.” Zorn گفت WLNS-تلویزیون. ظاهرا Zorn تحت این تصور که جنگ داخلی فقط در مدارس تدریس شود. پس از اعتراض او خواهد صدای جیر جیر از یک عذرخواهی.

در این نقطه در این بازی باید آن را آشکار است که repping the Confederate پرچم است که نه تنها حرکت می کند. در 66 سال قدیمی پسر من است بیش از حد لعنت به توان اقدام به این نام تجاری جدید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>