هفده نفر کشته شده اند از COVID-19 در مینه سوتا, مقامات بهداشتی گزارش روز شنبه که این تعداد برای تایید موارد رشد بیش از 700 ایالت.

همه گیر باعث شده است که در مجموع 700 مرگ و میر در سراسر کشور تا کنون با توجه به اطلاعات ارسال شده از صبح روز شنبه توسط مینه سوتا وزارت بهداشت.

شنبه اعداد نشان می دهد که مهم روز پرش در بیماران نیاز به ICU مراقبت در حال رشد از 200 نفر در روز جمعه به 225 مراقبت های ویژه بیماران مبتلا به گزارش شنبه صبح.

بیش از 10 ، 000 Minnesotans بودند که با آلوده رمان coronavirus دیگر نیازی به در انزوا از 9,503 مردم در روز جمعه انتشار داده. روزانه برگه شامل کسانی که فوت کرده اند, معنی 9,300 مردم در مینه سوتا با شناخته شده COVID موارد زندگی می کردند از طریق جداسازی دوره.

COVID-19 ویروسی بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید که ظاهر در اواخر سال گذشته. پس اولین مورد گزارش شده در مینه سوتا در مارس 6 در مجموع 2,039 افراد بستری شده اند تا از 1,985 در روز جمعه.

افراد در معرض بیشترین خطر از COVID-19 عبارتند از: کسانی که به سن 65 سال و بالاتر; ساکنان طولانی مدت مراقبت از امکانات; و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی. شرایط پزشکی از محدوده ریه بیماری های جدی قلبی و سرطان به چاقی مفرط و دیابت و بیماران کلیوی که نیاز به دیالیز.

شماره شنبه منتشر شد نشان می دهد مورد تایید شده تعداد 14,969 رشد از روز جمعه شمارش 14,240 موارد است. همانطور که از شنبه, مراقبت های بهداشتی کارگران به حساب 1,765 موارد در سطح ایالت.

دولت تکمیل بیش از 8,600 آزمون های اخیر دوره 24 ساعته برای جمعآوری اطلاعات از یکی از بزرگترین, یک روز در مجموع تا کنون. فقط بیش از یک هفته پیش مقامات دولتی وجود دارد گفت: ظرفیت برای بیش از 10000 تست در هر روز, اما فقط یک بخش از کل مورد استفاده قرار گرفت با توجه به عدم بیماران با علائم دنبال شد.

بسیاری از بیماران مبتلا به COVID-19 لازم نیست در بیمارستان بستری شود. این بیماری معمولا باعث خفیف یا متوسط بیماری های وزارت بهداشت می گوید و نیازی به یک کلینیک مراجعه کنید.

مقامات بهداشت عمومی می گویند که این گزارش مورد تعداد در مینه سوتا به طور چشمگیری طلب بخشایش شماره آلوده و بیمار در دولت است. محدود تست ساخته شده آن را غیر ممکن به دقت سند گسترش اما در این دوره از آزمون ها در حال افزایش بوده است.

در مجموع 493 نفر نیاز به بستری در مقایسه با 498 روز جمعه وزارت بهداشت گفت. ساکنان طولانی مدت مراقبت از اختصاص 14 از 17 به تازگی اعلام کرد که مرگ و میر و حدود 80 درصد از تمام مرگ و میر در مینه سوتا در طول بیماری همه گیر.

افراد زیر سن 70 حساب برای اکثریت قریب به اتفاق COVID-19 موارد در مینه سوتا — 85% از مجموع — اما فقط 17 درصد از مرگ و میر با توجه به خلاصه آمار منتشر شده در روز شنبه.

دولت گزارش جدید شهرستان با تایید موارد; به طور کلی 83 مینه سوتا 87 استان ها شناخته شده اند موارد است. موارد تایید نشده در طبخ هوبارد, دریاچه از جنگل و استیونس شهرستانهای استان است.

تقریبی تعداد آزمون تکمیل می ایستد در 143,281 قابل توجهی افزایش بیش از روز جمعه در مجموع 134,669.

وزارت بهداشت و درمان اضافه شده به لیست خود را از جمع امکانات مراقبت های عمومی با شناسایی حداقل یک COVID-19 مورد در میان ساکنان و یا کارکنان بردن کل به 188 امکانات. مقامات دولتی در حال انتشار نام تنها برای امکانات با حداقل 10 ساکنان.

شماره های منتشر شده صبح روز شنبه پوشش 24 ساعته پایان دوره در 4 بعد از ظهر جمعه.

توییتر: @chrissnowbeck

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de