مینه سوتا خانه ایران توقف ساخت و ساز عمده در لایحه

Category: کیمیا | No comments

$2 میلیارد مطابق لایحه شکست خورده در کف خانه شنبه, ریخته گری شک بیش از اینکه قانونگذاران مینه سوتا می تواند به اعتصاب یک معامله در یک بسته عظیم پروژه های ساخت و ساز قبل از یکشنبه شب آخرین مهلت برای پایان کار به طور منظم در طول سال 2020 جلسه.

این طرح را شکست خورده در یک 75-58 رای از دست رفته سه پنجم مورد نیاز در Legisalture به تصویب پیوند صورتحساب اجازه بدهی های بلند مدت. جمهوریخواهان مجلس در اقلیت گفت: آنها نمی تواند حمایت از این لایحه به دلیل آن را بیش از حد بزرگ بود که دولت با آن مواجه است یک 2.4 میلیارد دلار بودجه شکاف باعث coronavirus بیماری همه گیر.

“دولت ما در حال حاضر رو به یک muli-میلیارد کسری بودجه گفت: Rep. پت دی استفانو, R-فارمینگتون. “نه از لحاظ مالی مسئول عضو این مجلس قانونگذاری می توانید برای رای دادن به این لایحه به عنوان طولانی به عنوان آن را برای پرداخت می شود.”

جمهوریخواهان مجلس نمایندگان نیز گفت: آنها می خواهند رژیم صهیونیستی است. تیم Walz برای پایان دادن به وضعیت اضطراری برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر قبل از آنها را حذف یک پیوند بسته است. Walz گسترده خود قدرت اضطراری برای یکی دیگر از 30 روز این هفته است.

دموکرات ها در اکثریت در مجلس گفت: این لایحه مورد نیاز برای رسیدگی به یک پرونده از پروژه های زیربنایی در سراسر کشور و فراهم کردن شغل و اقتصادی و در زمانی که بسیاری از Minnesotans زمینه بیکاری به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

رهبر جناح اکثریت مجلس Ryan وینکلر DFL-Golden Valley, گفت: آن را “غیر مسئولانه” برای جمهوری خواهان در اقلیت به پیوند یک پیوند لایحه به پایان فرماندار اورژانس قدرت.

“ما باید این زیرساخت ها برای بهبود Minnesotans آینده, اما در وسط یک جهانی همه گیر و جهانی رکود اقتصادی — و احتمالا افسردگی — ما نیاز به این شغل به عنوان خوب,” او گفت:.

مجلس سنا خواهان مقابله شنبه خود را مطابق با لایحه ای که بالغ بر $998 میلیون در کل تعهد اوراق قرضه و 400 میلیون دلار برای تنه بزرگراه اوراق قرضه.

ایران حزبی گفت: پیشنهاد خود را بیشتر Minnesotans به کار حفظ دارایی های دولت و تحریک اقتصاد. این لایحه در مجلس سنا اختصاص داده است $688 میلیون دلار برای حمل و نقل پروژه های $203 میلیون دلار برای تصفیه آب و آب تمیز زیرساخت ها و $105 میلیون دلار در توسعه اقتصادی کمک های مالی. یکی دیگر از $170 میلیون تقسیم شده است بین دانشگاه مینه سوتا و دانشگاه ایالتی مینه سوتا.

در بیانیه روز شنبه, رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake اذعان افت بلندی کسری بودجه اما گفت: این لایحه را پروژه “ارائه خواهد شد یقین مینه سوتا یک جای خوب برای صاحبان کسب و کار و کارآفرینان برای ایجاد و رشد رویاهای خود.”

“اتصال همراه با کاهش مالیات است که بهترین راه برای ما برای تحریک اقتصاد ما” Gazelka گفت. “من بسیار آگاه است که امروز استقراض را تحت تاثیر قرار فردا را صرف. این لایحه یک مسئول بخشنده و هدفمند لایحه است.”

قانونگذاران باید موکول توسط دوشنبه اما مهلت به پایان کار در زمان به طور منظم جلسه یکشنبه شب.

اما تحت قانون دولت اگر Walz حرکت به گسترش خود قدرت اضطراری برای 30 روز در ژوئن 12, قوه مقننه را به طور خودکار دوباره به جلسه. خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج گفت: شنبه وجود دارد که در عین حال به “مذاکرات اساسی” در پایان جلسه قانون در بخشی به دلیل قانونگذاران انتظار می رود در ماه ژوئن.

“وجود خواهد داشت یک پیوند لایحه وجود دارد مطلقا خواهد بود. آن را نمی خواهد این یک اما وجود خواهد داشت یک پیوند تصویب در دولت” Daudt گفت. “هر چه زودتر ما می تواند رول تا آستین ما با هم کار کنند و کار ما انجام شده و نشان می دهد Minnesotans که ما واقعا در این کار هم بهتر است همه ما خواهد بود.”

نویسنده کارکنان Stephen Montemayor کمک به این گزارش.

توییتر: @bbierschbach

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>