مینه سوتا کشیش آهنگساز ‘در عقاب بال,’ قلم ویروسی سرود برای COVID-19

Category: کیمیا | No comments

برگرد. مایکل Joncas یک مسیحی موسیقی آهنگساز بهترین و شناخته شده برای نوشتن “در عقاب بال” یک معشوق آهنگ های انجام شده در کلیساها در سراسر جهان است.

سنت پل کشیش گذراند قطعه دیگری در این بهار, این بار برانگیخته توسط coronavirus. به نام “پناهگاه من” آن را در حال حاضر در حال انجام در سراسر کشور در مجازی توده ها و در یوتیوب ویدئوها از مینه سوتا به مانیل.

“من شگفت زده در چگونه آن را منفجر گفت:” Joncas هنرمند در محل اقامت در دانشگاه سنت توماس جایی که او آموخته است ، “این فقط در آمریکا آن است, استرالیا, فیلیپین, سنگاپور, کانادا. …”

“مردم به دنبال آسایش در طول زمان دشوار است” او اشاره کرد. “موسیقی آرام روح.”

Joncas که نوشته است صدها نفر از ترکیب بیش از چهار دهه اخیر به طور گسترده ای شناخته شده در کاتولیک مربوط به علم العبادات جهان است. یکی از ترکیب “Exultate Justi,” انتخاب شد پاپ فرانسیس’, عمومی جرم در فیلادلفیا در سال 2015.

“پناهگاه من” آمد و در مورد کمی متفاوت از بسیاری از موسیقی خود را. الهام آمد و حدود ساعت 3 صبح یک شب در ماه مارس به عنوان Joncas فکر ترسناک زمان بسیاری از مردم چهره. او می دانست که مزمور 23 شروع با “خداوند شبان من است” است که به ویژه تند و تلخ در طول زمان است. بنابراین او تصمیم به نوشتن یک “نماز آهنگ” paraphrasing که پیام برای لحظه ای.

توسط 10 صبح آن روز ترکیب اصلی برای “Shelter Me” تکمیل شده است. یکی از موسیقی, ناشران, GIA, انتشارات بلافاصله پس از توافق به انتشار قطعه. Joncas به سرعت آماده نمره و ترکیب موجود شد در روز در یک مجوز سایت های توزیع کننده مربوط به علم العبادات موسیقی.

نمره های موسیقی را می توان به صورت رایگان برای سال آینده گفت: Joncas که می خواستم به آن را آسان برای کلیسا عبادت مدیران و دیگران به ثبت و استفاده از این قطعه است.

این آهنگ دارای سه آیه همراه با برگردان:

اى پناهگاه من: راه پیش رو تیره و دشوار است برای دیدن. ای پناه من ای پناه من همه به خوبی خواهد بود اگر شما تنها پناهگاه من است.”

Joncas گفت: او احساس دل و روده واکنش به تصاویر افراد مبتلا به کروناویروس به خصوص کسانی که در بیمارستان بستری با تنفس لوله. او مبتلا به گیلن باره-Barré syndrome یک اختلال نادر است که در آن سیستم ایمنی بدن حمله آن اعصاب. Joncas گفت که او انتوبه به مدت دو ماه با این بیماری در اوایل 2000s و فلج شده برای سه ماه.

آن را الهام بخش بزرگی برای تلاش به سهولت کسانی که درد و رنج جسمی و ذهنی او گفت:.

مارک Stockert است که در میان عبادت رهبران در شهرهای دوقلو که ثبت “پناهگاه من است.” او با ارسال یک ویدئو از این آهنگ همراه با متن ترانه در وب سایت خود کلیسای سنت جوزف کارگر در افرا گراو و همچنین در یوتیوب.

دو فرد تفسیر با گیتار و پیانو است نمونه ای از ضبط آنلاین به عنوان بسیاری از نوازندگان کلیسا در خانه و در دسترس برای بیشتر ترتیبات پیچیده.

Stockert گفت که او بلافاصله اصابت کلمه “پناهگاه” در عنوان این قطعه به عنوان بسیاری از آنها در زیر پناهگاه در محل سفارشات.

“در این زمان کلمه ‘پناهگاه’ و استفاده از آن در راه است که آرامش” Stockert گفت. “من فقط می خواند آن و ریختن یک قطره اشک. این یک ملودی ساده. آن کامل بود.”

خیریه کاتولیک مینیاپولیس و سنت Paul قدردانی آن را بیش از حد و تصمیم به استفاده از آن به عنوان موسیقی پس زمینه برای یک تصویری از آن منتشر شد شامل چهره مشتریان و کارکنان در روز دوروتی محل پردیس.

“ما امیدواریم که این فیلم کمک خواهد کرد که درخشش نور را در برخی از آسیب پذیرترین کشورهای همسایه و تقویت ارتباط میان همه ما” گفت: تیم مارکس خیریه کاتولیک جمهور.

Joncas مردم را تشویق می کند که انجام دهد و رکورد “پناهگاه من” به کمک های مالی به گروه هایی مانند کاتولیک های خیریه لوتری خدمات اجتماعی و صلیب سرخ آمریکا با توجه به اینکه نمره در دسترس است به صورت رایگان.

تماشای آهنگ خود را در آغوش گرفت در بسیاری از راه های مختلف شده است فوق العاده رضایت بخش به Joncas. آن ثبت شده توسط گروه اعم از صدای جوان از فیلیپین, کودکان, گروه کر به معنوی ماموریت Auckland مذهبی اسقف اعظم کاتولیک در نیوزیلند.

“آخرین چیزی که من شنیده بود در مورد کر جوانان در اسلو, نروژ با استفاده از آن گفت:” Joncas. “من به این باور آن را لمس کردن مردم است.”

در حالی که او در حال حاضر تغییر چرخ دنده ها در حال آماده شدن برای تدریس یک دوره آنلاین در موسیقی مسیحی در دانشگاه سنت توماس در تابستان امسال او در ادامه به زمینه ایمیل ها و تماس های تلفنی در مورد او به موقع به ترکیب.

“من امیدوارم که آن را به طور گسترده ای توزیع شده به طور گسترده ای استفاده می شود درست مانند ‘در عقاب بال’ و آن را تبدیل به بخشی از میراث موسیقی از کلیسا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>