مینه سوتا فروشندگان در یک Tilt-A-غلغله از احساسات با نمایشگاه در هوا

Category: کیمیا | No comments

FARIBAULT, Minn. – هنگامی که اکثر مردم در حال دم کردن قهوه صبح خود کتی Heise ساخت پشمک — در پایان از جلوی خانه اش.

برای اولین بار در چندین دهه است که Heise اجرا شده است یک عاجلانه Pup غرفه او مطمئن نیست که آیا او قادر خواهید بود برای رفتن بر روی مدار معمول شهرستان نمایشگاه ها و رویدادهای دیگر در این تابستان. بنابراین Heise که 65 چند هفته پیش تصمیم گرفت برای باز کردن در مقابل او ایستاده فریبلت صفحه اصلی.

“من اینجا خواهم بود” تا وقتی که من می توانید رفتن به یک نمایشگاه. من به” او گفت:. “این من کل جهان است.”

حداقل 11 شهرستان نمایشگاه در مینه سوتا شده اند به نام خاموش این سال به دلیل coronavirus و رهبران بسیاری از دیگران در حصار در مورد اینکه آیا برای انجام یا لغو.

نمایشگاه ایالتی مینه سوتا است که هنوز برنامه ریزی برای رفتن در اواخر ماه اوت اما به نظر می رسد که سوال برانگیز است. Minnesotans نمی تواند جمع آوری در گروه های بزرگتر از 10 در لحظه و مقامات دولتی لغو دبیرستان و فارغ التحصیلی است. داکوتای شمالی گرفته شده کمتر سختگیرانه اجتماعی فاصله اقدامات لغو آن در اواسط ماه ژوئیه دولت عادلانه است. سرنوشت Iowa State Fair, که اتفاق می افتد درست قبل از مینه سوتا را اعلام خواهد شد در ماه آینده.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz می تواند لغو این سال بزرگ مینه سوتا با هم و کوچکتر نمایشگاه. اما بدون که هدایت استیو Storck, رئيس جمهور از مینه سوتا فدراسیون شهرستان نمایشگاه گفت: استان ها در حال دست و پنجه نرم کردن با این تصمیم.

“اگر آن را مجاز در وهله اول خواهد شد و مردم حتی نشان می دهد تا برای عادلانه است؟” Storck گفت. “در بسیاری از ifs. من فکر می کنم زمانی که نمایشگاه نشستن و وزن جوانب مثبت و منفی بسیاری از اوقات آن را مانند ما می تواند زنده ماندن از یک سال و داشتن یک نمایشگاه, اما ما نمی توانیم زنده ماندن از یک سال و داشتن یک فقیر عادلانه و ما هزینه پول در پایان.”

Storck گفت که او معتقد است Walz نمی خواهید به دیده می شود به عنوان کسی که تعطیل حوادث تابستان موجب خروج از آن به اختیار هر شهرستان چگونگی ادامه. اما اجرا می شود که خطر از پایان مانند مدارس, او گفت:, ساخته شده است که قصد دارد با خیال راحت میزبان یک مراسم فارغ التحصیلی تنها می شود گفت: در پایان آنها را نمی تواند.

شیرین مارتا کوکی دولت عادلانه اصلی گفت: آن را به همکاری با مقامات و عادلانه مقامات به حفظ سلامت و ایمنی از همه از جمله آن 800 کارکنان.

“از آنجا که سرنوشت این نمایشگاه است که هنوز هم ناشناخته ما با احتیاط در حال حرکت به جلو با برنامه ریزی گفت: اعضای خدمه اریکا دائو.

چنین عدم قطعیت برگ فروشندگان مانند Heise در نسیم اما در حال حاضر او تقویم و حساب بانکی نشان می دهد که اثرات این بیماری همه گیر. یک تعداد انگشت شماری از رویدادهای اجتماعی در اطراف جنوبی مینه سوتا لغو شد و او پیش بینی دیگر نمایشگاه پیوستن به لیست.

بازگشت در ماه مارس در حالی که ساخت ماسک صورت در خانه او متوجه حوادث بیشتر می شود و تصمیم به راه اندازی خود را عاجلانه Pup در خانه ایستاده با مشتریان در حال حاضر دوبله Heise در “بزرگراه 60 عادلانه است.”

“اگر من در انجام این کار من نمی شود ساخت یک سکه” او گفت:. “این واقعا کمک چون من می خواهم که هیچ در غیر این صورت. شما زندگی می کنند که پول شما را در تمام تابستان.”

رانندگان بکشید تا در راه خود را به خانه از محل کار و ناگت صدای خوک یا گراز به آنها منتقل می کند. دولت دنباله در پشت خانه او به ارمغان می آورد در دوچرخه سواران. یک شرکت محلی اهدا نشانه هدایت مردم در دنباله به قطع از طریق Heise حیاط خلوت برای یک لیموناد و یا سرخ شده درمان است.

خواهر رنه VanTol و شانتال Sidney آیا دو را در راه خود را از Lakeville به منکیتو به دیدار پدر و مادر خود را.

“این یک شگفتی در کل,” Van Tol گفت. آنها به تصویب ایستاده ساخته شده و سپس U-نوبه خود به دلیل 76 ساله که تحت درمان سرطان را دوست دارد عاجلانه نوزادان. “او خواهد شد بسیار هیجان زده” او گفت:.

ملیسا Schlueter به طور منظم متوقف می شود بر روی درایو خود را به خانه از محل کار. او به تازگی برداشت یک کیسه از آب نبات پنبه برای او 14 ساله است. “ممکن است به عنوان به خوبی سرپرستی جامعه محلی” او گفت:. “ما نمی توانیم به همه سرگرم کننده, اما من فکر می کنم آن را بسیار سرد قادر به انجام این کار است.”

جان Dvorak برنج شهرستان دبیر اجرایی نمایشگاه گفت: این نمایشگاه نشده است لغو می شود و اگر او نمی تواند آن را قطعا اتفاق می افتد. درآمد رنج می برد در سال گذشته به دلیل بارش باران و گردباد تهدید.

با نمایشگاه امسال در برزخ Dvorak می داند فروشندگان مواد غذایی نیز ناراحت هستند. “آنها بستگی نمایشگاه ها و رویدادهای خود را به فروش مواد غذایی است. با اینکه این اتفاق نمی افتد آنها احساس بحران, هم,” او گفت:.

بیش از تعطیلات آخر هفته روز مادر او دعوت پنج وفادار فروشندگان به راه اندازی در fairgrounds ایجاد یک مینی عادلانه است که تبدیل به یک ضربه با اکثر فروشندگان از فروش. شهرستان مقامات بهداشت و کلانتر تایید این رویداد گفت: با توجه به اینکه اجتماعی, فاصله, قوانین, قرار گرفتند و مشتریان نمی تواند جمع و تا به حال به غذا در منزل.

“آن استقبال دید برای مردم به نمایشگاه مواد غذایی رفع,” او گفت:.

براد شرودر قدردانی از این فرصت برای راه اندازی خود را امتیازی ایستاده است که در خانواده برای 58 سال است.

“ما خوب بوده است به این نمایشگاه به عنوان فروشندگان و [Dvorak] متوجه می شود که او می دانم آن را برای رفتن به یک سال سخت را برای آنها و به همان اندازه به عنوان سخت برای ما,” او گفت:. “این یک نگرانی بزرگ. این ما امرار معاش و کسب و کار. ما وابسته در نمایشگاه ها و جشن ها و رویدادهای خاص از طریق فصل شروع می شود که پایان مارس و اجرا می شود تا اکتبر.”

شرودر گفت: در این زمان او امر شده ایم به پنج رویدادهای اما مینی عادلانه بود بهتر از هیچ چیز است. “مردم به نظر می رسید مشتاق برای چیزی شبیه به این,” او گفت:. “من بسیار سپاسگزار. آن را به ما فرصتی برای شکستن یخ برای تابستان هر فصل ما ممکن است. آن را خوب به خارج وجود دارد و کار یک زن و شوهر از روز.”

او گفت: عدم اطمینان از شهرستان نمایشگاه “یک قاتل واقعی” اما او همچنان خوش بینانه است. هر چند او می تواند آب و هوا در تابستان امسال بدون یک برنامه کامل از وقایع او گفت: “من هرگز نمی تواند برای سال آینده و همان چیزی که اتفاق می افتد دوباره. امیدوارم همه چیز صاف کردن قبل از فصل آینده است.”

Heise استفاده می شود برای ساخت دور در هر هفته راه اندازی خود را ایستاده در شهرستان نمایشگاه و شهرستانها مانند Blooming Prairie Mantorville و اوواتانا در طول تابستان در طول جشنواره های سالانه که در قرعه کشی جمعیت زیادی به او ایستاده است. او قرار می دهد در طول روز در داخل کوچک 8-پا-با-10-پا ایستاده فرو بردن سگ داغ در معروف عاجلانه Pup خمیر و ساخت پاپ کورن و مخروط برف.

او ازدواج کرده و به کسب و کار در سال 1988. شوهر مرحوم او ری Heise آغاز شده عاجلانه Pup ایستاده در 1950s. او گفت شوهرش که فوت ناشی از سرطان در سال 2001 است که هنوز هم هر روز با او در ایستاده و حافظه خود نگه می دارد و او را به رفتن.

این روزها سرعت زیادی متفاوت از نمایشگاه اما آن مشغول به اندازه کافی.

“که هفته اول من فکر نمی کنم کسی متوقف خواهد بود,” او گفت:. “من گریه برای یک ساعت. من غرق شد. هر کس به توقف. آنها خیلی خوشحال بودند برای دیدن من به خارج و دریافت یک کمی از تابستان کمی از این نمایشگاه است.”

بر خلاف در نمایشگاه های بسیاری از مشتریان در جلوی خانه اش در حال خروج از راهنمایی که Heise تلاش می کند به رد دانستن دیگران در حال مبارزه از نظر مالی در این بیماری همه گیر. پول نقد-تنها ایستاده معنی است که او گاهی اوقات طول می کشد سفارشات در سیستم افتخار اعتماد مردم را دوباره به پرداخت و یا پرداخت آن را به جلو در راه دیگری.

او گفت که یک صاحب امتیاز نیست, همه چیز در مورد پول; او گنجینه اتصالات ساخته شده در طول راه.

“هر منصفانه شما را به خانواده خود را,” او گفت:. “هر نقطه ای است که خانواده خود را برای یک هفته و شما را دوست دارم همه آنها را.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>