میچ مک کانل: من بد اوباما را ترک یک بیماری همه گیر راهکار اما من نمی توانستم آن را از داخل مغلوب ساختن پیشی جستن را


Illustration for article titled Mitch McConnell: My Bad, Obama Did Leave a Pandemic Playbook But I Couldn’t See It From Inside Trump’s Ass

عکس: درو Angerer (گتی ایماژ)

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) ساخته شده است که هیچ عذر خواهی در مورد ایجاد یک فضای امن در داخل جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ، به این ترتیب او در بر داشت خود را spouting ادعا می کند که او شنیده صدای شیپور می گویند بدون واقعیت-چک کردن چرا که مانند بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان او نمی دهد گه. بنابراین زمانی که تهمت و ادعا کرد که او داده نشده کلید کاخ سفید بدون یک مربی کتابچه راهنمای در مورد چگونه به مسئولیت رسیدگی به همه چیز دروغ سنج تست مشخص شد که دروغ بود.

تبلیغات

روز دوشنبه مک کانل های saggiest گردن در تمام زمین ادعا کرد که تهمت کاخ سفید نشده بود جریان با خروجی دولت اوباما در مورد نحوه رسیدگی به یک بیماری همه گیر مانند ام من نمی دانم coronavirus و او همچنین اشاره کرد که رئیس جمهور سابق باراک اوباما باید نگه داشته شود بسته دهان او هنگامی که صحبت کردن در مورد بدترین ریاست جمهوری در تاریخ آمریکا با وجود این واقعیت است که تهمت نمی تواند حفظ اوباما نام از مقعد خود را به شکل دهان.

“ما می خواهیم به زود آماده برای یک بعدی چون واضح است که دولت اوباما را ترک نمی کند به این دولت هر نوع برنامه بازی برای چیزی شبیه به این” مک کانل گفت: در طول یک مجازی مصاحبه با لارا مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور در قانون, که بدان معنی است که او نیز یک مشاور و یا برخی از گه.

تبلیغات

روز پنجشنبه مجلس نمایندگان آمریکا—که باید بوده است جریمه توسط پلیس برای تضعیف شده در—حال برای رفع دهان خود را به بوسه اوباما ،

“من اشتباه بود” مک کانل گفت: در شب مصاحبه با فاکس نیوز’ Bret Baier, سیاسی , گزارش. “آنها را پشت سر بگذارید یک طرح. من به وضوح ساخته شده یک اشتباه در این زمینه است.”

سیاسی یادداشت های آن را می خواهم گزارش اوباما 69-صفحه مبین در مورد نحوه رسیدگی به تمام انواع از مشکلات از جمله “بسیاری از مشکلات بودجه ای کشور coronavirus پاسخ — از کمبود تجهیزات حفاظت فردی به نیاز برای واحد عمومی راهنمایی در بحران” در ماه مارس است.

در حال حاضر کاخ سفید در حال تعویض دوره به عنوان شناخته شده به انجام زمانی که آنها به نام خود نهفته است; بنابراین داستان روشن است از “اوباما را ترک نمی کند ما هر چیزی” به “آنچه که او سمت چپ به اندازه کافی خوب نیست.”

تبلیغات

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت که “اوباما-بایدن برنامه ریزی شده است که اشاره شد کافی نیست” و گفت: تهمت و دولت آماده کرده بود خود را همه گیر گزارش و تمرینات سال گذشته است.

“به عبارت دیگر اوباما-بایدن کاغذ بسته شد و جایگزین توسط یک رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن-سبک همه گیر آمادگی پاسخ برنامه” McEnany گفت.

تبلیغات

“بود که خیلی بهتر” مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال. “ما داده شد بسیار کمی که ما به این دولت است.” McEnany ایستاده بود پشت تهمت برگزاری دو پوشه به نمایندگی از این کار تهمت و دولت تا به حال ظاهرا انجام می شود اما هیچ کس دیده است گفت: کلاسور برای دیدن اگر آنها پر از مغلوب ساختن پیشی جستن چوب-شکل آثار هنری است.

نقطه ای از این داستان این است: میچ مک کانل تا به حال به بوسه اوباما را publicly. که در آن است. این داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de