نیاز به یک گواهینامه رانندگی ؟ مینه سوتا مجموعه به رزومه تست جاده دیگر خدمات

Category: کیمیا | No comments

مینه سوتا وزارت امنیت عمومی (DPS) از سر گرفته خواهد تست جاده مه 26 در انتخاب ایستگاه در سراسر کشور و اولویت دادن به هزاران نفر از افرادی که آزمون لغو شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

علاوه بر این آوارگان’ گروه خدمات خودرو باز خواهد شد امتحان ایستگاه های روز سه شنبه به اداره دانش آزمون قبول مجوز برنامه ها و رزومه موتور سیکلت و گواهینامه رانندگی تجاری جاده تست, گفت: سخنگوی مگان لئونارد.

DPS لغو بیش از 13,500 تست جاده ها از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اقامت در خانه سفارش صادر شد مارس 28. به عدد کاهش پرونده ها و DPS را قبول نمی کند قرار ملاقات از مجوز جدید جویندگان. آژانس e-پستی کسانی که تا به حال تست جاده با لغو دستورالعمل در مورد چگونه به reschedule. اطلاعات نیز ارسال شده است در drive.mn.gov.

“DPS-DVS شده است کار بسیار سخت برای پیدا کردن امن و عادلانه راه حل برای از سرگیری خدمات شده اند که در دسترس نیست و در طول اقامت در خانه سفارش” مدیر اما کوری گفت. “ما در حال اولویت بندی نیازهای Minnesotans که می تواند دانش خود را و یا تست جاده در طول چند هفته گذشته با اجازه دادن به DPS-DVS امتحان ایستگاه کارکنان به تمرکز بر خدمات تست.”

ایستگاه های افتتاحیه روز سه شنبه در آردن هیلز, Anoka, Eagan, Plymouth, روچستر منکیتو مارشال, Wilmar Detroit Lakes, St. Cloud, Brainerd, Duluth, Grand Rapids و بمیجی ارائه خواهد شد مهارت های آزمون دانش آزمون و قبول کردن لایسنس برنامه ها. St. Paul ارائه خواهد شد آزمون مهارت های خود را ارائه دانش آزمون و برنامه های کاربردی. این ایستگاه در Fairmont باز خواهد شد برای تست جاده ها تنها در مارس 26.

سایر آزمون های دولت خواهد ماند بسته شده است.

با باز کردن تنها 16 منطقه ای امتحان ایستگاه بازرسان می تواند به صرف زمان بیشتری را در یک مکان و زمان استفاده از آنها را صرف سفر به یکی دیگر از ایستگاه به انجام تست های بیشتر کوری گفت.

محققین می پوشند صورت, ماسک صورت سپر یا عینک ایمنی و دستکش در حالی که اداره مهارت های آزمون. کسانی که گرفتن تست جاده ها مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن یک ماسک DVS گفت.

کسانی که نیاز به کمک دارید با یک گواهینامه رانندگی باید بازدید محلی و معاون ثبت دفتر لئونارد گفت.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>