Nirmala Sitharaman چهارم tranche با تمرکز بر مواد معدنی, معدن, دفاع, تولید

Category: کیمیا | No comments

با هدف افزایش رشد اقتصادی و ایجاد شغل وزیر دارایی Nirmala Sitharaman چهارم tranche از بسته محرک اقتصادی در روز شنبه با تمرکز بر اصلاحات ساختاری.

در چهارمین کنفرانس مطبوعاتی در روز به عنوان بسیاری از او اعلام کرد که تمرکز چهارم محرک خواهد بود زغال سنگ, مواد معدنی, دفاع تولید مدنی و بخش حمل و نقل هوایی توزیع برق و شرکت ها در سرزمین های اتحادیه فضا بخش و انرژی بخش است.

Sitharaman اعلام کرد اصلاحات عمده در این معدن از مواد معدنی از طریق بدون درز کامپوزیت اکتشاف-تقدیر-تولید رژیم است. او گفت: 500 بلوک از مواد معدنی به حراج گذاشته خواهد شد در یک کامپوزیت اکتشاف-تقدیر-معدن-تقدیر-تولید رژیم است.

همچنین مشترک حراج بوکسیت زغال سنگ و بلوک انجام می شود به منظور ارتقاء صنعت آلومینیوم را در رقابت است. او گفت: “کمک خواهد کرد که صنعت آلومینیوم کاهش هزینه های برق.

او گفت: تمایز بین اسیر و غیر اسیر معادن حذف خواهد شد اجازه می دهد تا انتقال از معدن اجاره و فروش مازاد استفاده نشده و مواد معدنی منجر به بهره وری بهتر و تولید.

وزیر گفت که دولت اطلاع خواهد یک لیست از سلاح های/سیستم عامل خواهد بود که ممنوع برای واردات است که این موارد تنها می تواند خریداری شده از هند است. علاوه بر سرمایه گذاری مستقیم خارجی در حد دفاع تولیدی تحت اتوماتیک مسیر در حال حاضر خواهد شد مطرح شده از 49 درصد به 74 درصد, او گفت:.

او گفت: اقدامات انجام شده در طول سالهای اخیر عبارتند از: fast track سرمایه گذاری ترخیص از طریق تقویت گروه از دبیران.

پروژه توسعه تلفن همراه راه اندازی شده است در هر وزارت برای آماده سازی investable پروژه ها و هماهنگی با سرمایه گذاران و دولت/دولت مرکزی.

متحده در حال رتبه بندی در جذابیت سرمایه گذاری به رقابت برای سرمایه گذاری های جدید, او گفت:, و اضافه کرد طرح های تشویقی برای ترویج قهرمان جدید بخش راه اندازی خواهد شد در بخش هایی مانند انرژی خورشیدی PV تولید و پیشرفته همراه باتری سازی.

به عنوان بسیاری از 3,376 قطعات صنعتی/شهرک/SEZs در 5 لاخ هکتار نقشه برداری شده در اطلاعات صنعتی سیستم (IIS). تمام پارک های صنعتی خواهد بود و رتبه در 2020-21, او گفت:.

در اوایل این هفته نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد تجمعی بسته تومان 20 lakh کرور نزدیک به 10 درصد از تولید ناخالص داخلی به منظور کمک به بخش های مختلف اقتصاد توفان در سراسر کشور مستند در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حالی که این شامل 27 مارس اعلام Rs 1.7 لاخ کرور بسته رایگان foodgrain و پول نقد به فقرا به مدت سه ماه و RBI Rs 5.6 لاخ کرور ارزش از سیاست های پولی از ماه مارس دولت در سه تراشه ها جای دادند در طول سه روز اعلام کرد تجمعی بسته Rs 10.73 لاخ کرور.

این اقدامات اعلام کرده اند که تا حد زیادی شده است در مورد نقدینگی ناچیز بودجه اضافی هزینه های.

سه تراشه ها جای دادند برای ارائه انواع مختلفی از مراحل را برای کسب و کارهای کوچک, خیابان, فروشندگان کشاورزان فقیر و مهاجران و همچنین سایه بانک ها و, برق, توزیع, اما آنها تا حد زیادی شده یا تضمین اعتبار طرح های جدید و یا صندوق خلاقیت به شانه توسط بانک ها و موسسات مالی.

دولت, نقدی, outgo محدود به حداکثر 18,500 تومان کرور روپیه در foodgrain و مقرون به صرفه مسکن به کارگران مهاجر و همچنین محدود مالیات امداد و حاشیه ای دل به برخی از شرکت ها در کارکنان retiral مزایای.

آغاز مارس 25 هند تحمیل سه هفته در سراسر کشور مستند ترین و گسترده اندازه گیری انجام شده توسط هر دولت برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

این مستند آورده است بسیاری از فعالیت های اقتصادی متوقف کارخانه و کسب و کار بسته شدند در حالی که ارائه هزاران نفر به طور موقت بیکار شده پس از دو بار تمدید شده است از طریق مارس 17 با برخی از تسهیلات به اجازه از سرگیری فعالیت های اقتصادی.

با توجه به برآورد این مستند ممکن است منجر به 12.2 کرور مردم از دست دادن شغل در ماه آوریل و تقاضای مصرف کننده تبخیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>