در حال حاضر چه ؟ Gnats? سیاه پرواز تهاجم عذاب شهرهای دوقلو

Category: کیمیا | No comments

فقط زمانی که شما فکر می کنید شما می توانید پیدا کردن امداد در خارج از منزل در میان جهانی همه گیر swarms از تهاجمی و مگس سیاه پدید آمده اند به تاخت و تاز شهرهای دوقلو.

“آنها فقط افتضاح” گفت: Audra Jechorek بود که swarmed و گاز در عرض چند دقیقه از پله خارج Plymouth که مانند بسیاری از Minnesotans او ماندم, به طول دولت stay-at-home سفارشات به مبارزه COVID-19.

“من در خانه گیر کرده و در حال حاضر من گیر کرده در خانه من,” او گفت:.

Jechorek گفت که او تا به حال بسیاری از سیاه پرواز برخوردهای پس از حرکت به مینه سوتا 30 سال پیش اما این خاص مگس های سیاه و سفید نیز نامیده می شود گاز گرفتن gnats متفاوت, او گفت:. آنها تهاجمی رسم خون و ترک بزرگ, قرمز کفش رنت مثل هیچ کدام او را تجربه کرده است.

برخی از محله های رسانه های اجتماعی مانند او در حال باد با ابراز تاسف در مورد سیاه پرواز صدمات از جمله عکس ها از, بزرگ, قرمز دلمه و جریان خون را پایین گردن. مردم شکایت آنها نمی تواند برای صبح اجرا می شود و یا بعد از ظهر پیاده روی بدون اینکه حمله کردند.

شکایات نیز تا ستون در شهری پشه کنترل منطقه که به طور معمول دریافت 20 تا 30 تماس و ایمیل در روز گفت: منطقه سخنگوی Alex کارلسون. از صبح روز چهارشنبه در این منطقه دریافت کرده است حدود سه برابر تعداد شکایات.

مقصر است و به احتمال زیاد یک گونه از پرواز به نام simulium tuberosum یک حدود 30 گونه پرواز در مینه سوتا به گفته جان Walz منطقه سیاه پرواز متخصص. حدود سه سال پیش این گونه شروع به نشان دادن تا در اعداد بزرگتر در شهرهای دوقلو, او گفت:.

“در سال 2018 آن بد بود,” او گفت:. “2019 نبود خیلی بد. و در سال 2020 آنها وحشتناک است.”

Walz است نظریه خود را در مورد انفجار شکایت. شاید به این خاطر که مردم در حال حاضر گیر در خانه در حال مصرف خارج از منزل بیشتر در وسط روز هنگامی که مگس فراوان هستند. یا شاید این گونه نشو و نما چون آبراه بدست تمیز کننده در طول سال بهبود مگس سیاه و سفید’ زمینه پرورش.

یا شاید به این خاطر که در این منطقه انجام می شود یک کار خوب چرخی پایین جمعیت از دیگر تهاجمی سیاه پرواز — از simulium venustum — ترک بیشتر پرورش فرصت برای دیگر شدید گازگیر.

با شکایت ریختن در Walz و تیم او در حال کوه پیمایی به آبراه به جمع آوری نمونه های که در آن gnats تمایل به نژاد است. تحقیقات خود را می تواند ارائه اطلاعات کافی به دنبال وزارت منابع طبیعی اجازه برای درمان نقاط داغ در سال آینده قبل از مگس سیاه و سفید از ظهور جریان است.

آن را خیلی دیر شده برای حمله به مردم در این سال به دلیل آنها در حال حاضر تخم و زنان در حال گسترش در جستجوی خون برای ذخیره کردن تخم مرغ خود را برای سال آینده را از تهاجم.

آن را آسان تر به هدف پشه جمعیت Walz گفت: چون آنها ضعیف آگهی چسبیده به ظرف حدود 2 مایل شعاع. Gnats قوی تر هستند آگهی heartier و می توانید سوار باد.

“آنها می توانید مایل ها و مایل به طوری که آنها در اطراف بسیار خوب” Walz گفت. “آنها قطع بالا در تاج درخت و سازمان دیده بان برای تیره بلابی همه چیز روی زمین برای گرفتن خون غذا از.”

زمانی که آنها پیدا کردن یک هدف در آنها فرود در یک ازدحام و نیش می زنند. آن را زیبا.

بر خلاف یک پشه که سوراخ کردن پوست و خون سیاه پرواز برش به پوست به یک استخر از خون است که در آن می توانید دامان تا Walz گفت. قربانیان گاهی اوقات شگفت زده کرد زمانی که خون trickles چهره خود و یا زشت برجستگی های قرمز ظاهر می شود.

مصنوعی عطر و گاهی اوقات حتی یک فرد طبیعی شیمی می تواند جذب مگس سیاه و سفید. “بنابراین هر کس می شود بیت” Walz گفت.

Jechorek نیست یکی از آنهایی که خوش شانس. شوهرش و 17 ساله پسر به نظر می رسد نه به عنوان جذاب به مگس سیاه و سفید را به عنوان او است.

“من به مدت دو دقیقه و سپس برای جدا کردن خودم در حمام,” او گفت:. این gnats بود burrowed در موهای او.

“من خار و خار مو وجود دارد و حدود 10 تا از آنها پرواز بالای سر من,” او گفت:.

پشت کار در دفتر خانه او بعدا کشف یک زیر پیراهن. او squished آن, اما نه قبل از آن در سمت چپ یک زخم خونین.

او به دنبال کارشناسان توصیه به پوشش خودش را در لباس با رنگ روشن و او سعی متعدد مواد دافع حشرات برای دفع مکنده — از روغن اوکالیپتوس به محصولات با DEET.

“من به معنای واقعی کلمه یک زندانی در خانه خود من در این نقطه” Jechorek گفت. “آنها بسیار تهاجمی است. آن را یک کابوس است.”

اما تسکین ممکن است در چشم. اگر کارشناسان در مورد حق آن گونه است که باعث جاری ویران کردن آنها به زودی می میرند چرا که تولید آنها تنها در یک نسل.

“ما باید با دیدن خیلی کمتر خیلی زود” Walz گفت. “ما باید برای رسیدن به پشه های نجومی بنابراین ما می توانید در مورد مگس سیاه و سفید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>