شهردار نیویورک, بیل د Blasio پلیس می گوید دیگر نمی خواهد اجرا ماسک-پوشیدن سفارش

Category: کیمیا | No comments


A person receives a protective mask from a member of the New York City police department on May 13, 2020 in the Brooklyn borough in New York City.

یک فرد دریافت یک ماسک محافظ از یک عضو از اداره پلیس شهر نیویورک در روز 13 مه سال 2020 در بروکلین قصبه در شهر نیویورک است.
عکس: استفانی کیت (گتی ایماژ)

مطمئنا معقول و منطقی وجود دارد متوسط بین brutalizing سیاه و سفید از مردم برای پیوستن به درستی به COVID-19 مربوط به اقدامات و مودبانه توزیع ماسک برای سفید افرادی که قطعا نه اجتماعی رعایت فاصله ،

تبلیغات

NYPD نشده به نظر می رسید برای پیدا کردن که متوسط اما نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio در حال حاضر نشان می دهد که آنها خواهد شد. روز جمعه اعلام کرد که پلیس در شهر دیگر نمی خواهد اجرای سفارش برای مردم به پوشیدن ماسک, اگر چه آن را با یک نکته.

از ان بی سی نیوز:

“غایب یک خطر جدی به NYPD نمی خواهد اقدام اجرایی برای عدم پوشیدن ماسک صورت پوشش” شهردار گفت. “NYPD ادامه خواهد داد برای به اجرا درآوردن تحریم های غیر ضروری گردهمایی اولویت متفرق گروه شش به علاوه بزرگسالان است.”

تبلیغات

پیش از آن در هفته De Blasio در پاسخ به یک ویدئو در توییتر که نشان می دهد یک گروه از NYPD افسران دستگیری یک مادر و وادار کردن صورت خود را به زمین از یک مترو به درستی نمی پوشیدن ماسک به نظر می رسید او می شود:

با وجود شهردار De Blasio را milquetoast انتقاد و سیاه مردم خستگی از ویروسی ویدئوها از ما درمان کمتر از انسان NYPD می گوید که افسران خود را عمل “مناسب و با احترام” در دستگیری زن در مقابل فرزند خود است.

از NBC:

“او در پاسخ به این افسران با مبتذل زبان و بارها و بارها رد درخواست به درستی پوشیدن صورت خود را با پوشش بیش بینی و دهان” NYPD گفت.

Rozier شنیده می شود فریاد و لعن در افسران در این ویدئو به عنوان او در حال اسکورت از ایستگاه مترو. او و برخی از افسران خارج از دوربین هنگامی که او فریاد زد “به من دست نزن.”

این ویدئو پس از آن نشان داد Rozier سیلی دور یکی از ماموران دست و زمانی که افسران نقل مکان کرد و در زمان او را به زمین قرار می گیرد و او را در دستبند.

تبلیغات

د Blasio ارشاد جدید یک روز پس از او گفت که او “قصد ندارم به حاشیه NYPD” با وجود آمار و اطلاعات روشن نژادی و نابرابری در اجرای, اجتماعی, فاصله, قوانین, گزارش AP اخبار.

آن باقی مانده است دیده می شود اگر پلیس در شهر نیویورک خواهد بود قادر به تمایز بین “خطر جدی برای مردم” و “موجود در حالی که سیاه و سفید” از داده ها نشان می دهد آنها در حال حاضر صرف بیشتر از همه گیر نامتناسب با هدف قرار دادن مردم با پلیس است که اغلب خشونت آمیز شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>