Pittsburgh Steelers مربی مایک Tomlin تقریبا در برخی از مزخرف به دلیل جیمز هریسون دهان

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Pittsburgh Steelers Coach Mike Tomlin Almost Got Caught Up In Some Nonsense Because of James Harrisons Mouth

عکس: جاستین K. اللر (گتی ایماژ)

پیتسبورگ استیلرز بزرگ جیمز هریسون شخصیت است.

برای 15 فصل همان مرد که می توانید پرس 500 پوند mauled هر مردی که ایستاده بود قبل از او در راه خود را به تبدیل شدن به یک حرفه ای کاسه linebacker برای شش تیم مختلف قبل از تماس آن را به یک حرفه ای در سال 2017. در طول راه او مقدار زیادی از بازدید و معلول فقط در مورد هر کس اما مادر خود را پس از دوره او تا به حال پاسخ در عرشه هنگامی که میزبان از رفتن عمیق با چاد و JT , پادکست از او خواسته در مورد بزرگترین جریمه او تا کنون دریافت شده در طول روز بازی خود را.

تبلیغات

او پاسخ خواهد داد ؟ وحشیانه کلاه به کلاه جنگیری او انجام شده در کلیولند براونز گیرنده محمد Massaquoi در سال 2010—که شما می توانید در اینجا اگر شما می خواهید برای دیدن یک بدن مرده—که او را هزینه $75,000.

“گوش دادن همه چیز من, عشق, من, پدر, قبر, من رسید که با حدود حداکثر 50 درصد از آنچه که من بود و من فقط ضربه زیرا من او را می خواستم به اجازه سست توپ” او به یاد می آورد. “اگر من تا به حال شناخته شده آنها را به خوب من $75,000 من می خواهم که سعی در کشتن او. شخص من به شما گفتن 75?”

تبلیغات

او ادامه داد: “من قصد ندارم به دروغ به شما. وقتی که اتفاق افتاده است درست است ؟ G-est چیز [پیتسبورگ Steeler مربی] مایک Tomlin همیشه او به من یک پاکت پس از آن. من قصد ندارم به چه می گویند اما او به من یک پاکت پس از آن.”

صبر کنید ،

پس از تمام جنجال های بیش 2012 “Bountygate” که در آن New Orleans Saints سر مربی شان Payton و دفاعی هماهنگ کننده گرگ ویلیامز بودند به حالت تعلیق تا زمانی که عیسی می آید برای تجاری کردن Saints بازیکنان که مجروح مخالفان خود را Harrison فقط تلقین کردن…

“البته که نه. هرگز اتفاق افتاده است” لایحه Parise Harrison دیرین را عامل گفت: این Pittsburgh Tribune-Review. “من شناخته شده اند که. این اتفاق نمی افتد.”

تبلیغات

اما او گفت…

“من بسیار خاص چیزی شبیه به این تا به حال اتفاق افتاده” استیلرز جمهور, هنر رونی دوم گفت , در بیانیه ای. “من هیچ نظری ندارم که چرا جیمز را به یک نظر شبیه به این, اما به سادگی وجود دارد هیچ پایه و اساس اعتقاد به هر چیزی شبیه به این.”

تبلیغات

شاید سنجش NFL بررسی شد بلندی آقای دوشنبه شب خود را به هر طریقی طولانی دراز وشدیداللحن Instagram برای روشن شدن نظرات خود را.

“وای میشم واقعا در مقایسه با آنچه من گفتم به BOUNTYGATE?!? مایک T. هرگز به من پرداخت می شود برای صدمه زدن به کسی و یا تلاش برای صدمه زدن به کسی و یا قرار دادن یک فضل بر کسی!” او ارسال شده است. “دوباره در هیچ زمان بود مایک T. تا کنون نشان می دهد هر کسی صدمه دیده است و یا که آنها می تواند پاداش برای هر چیزی شبیه به آن. GTFOH که با BS!!!”

تبلیغات

پس چه شد در پاکت ؟

اگر هریسون می گوید که Tomlin پرداخت هرگز او را به صدمه زدن به بازیکنان, پس از آن من حدس می زنم ما رول با آن است. اما او باید بسیار آگاه تر از آنچه او می گوید و چگونه می توان آن را تفسیر و یا افراد دیگری مانند Tomlin گرفتار می توانید برخی در برخی از مزخرف—به عنوان اگر مردم سیاه و سفید نمی به اندازه کافی مشکلات دارند.

تبلیغات

اما چه شد که در پاکت چند ؟ خیابان میخوام بدونم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>