اعتماد صنایع به باز Rs 53K کرور حقوق موضوع برای سهامداران در تاریخ 20 مه

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: نفت-به-مخابرات کنگلومرا Reliance Industries Ltd در روز شنبه گفت: آن مگا تومان 53,125 کرور حقوق موضوع باز خواهد شد برای اشتراک سهامداران در تاریخ 20 مه و ژوئن 3. میلیاردر Mukesh Ambani شرکت کرده بود در 30 آوریل اعلام کرد افزایش بودجه از تومان 53,125 کرور روپیه از طریق یک 1:15 مسئله حقوق — هند بزرگترین و اولین جمله موضوع های این شرکت در نزدیک به سه دهه است.

تکیه قبلا ثابت May 14 به عنوان رکورد تاریخ برای تعیین سهامداران واجد شرایط برای درخواست این مسئله است.

در یک نظارتی تشکیل پرونده این شرکت گفت: مسئله حقوق کمیته از هیئت مدیره که در آن دیدار در 15 مه تایید موضوع باز در مارس 20 و بسته شدن در تاریخ 3 ژوئن.

“خلاصه نامه ای از ارائه فرم درخواست از مسئله حقوق و حقوق حق نامه ارسالی به واجد شرایط سهام سهامداران این شرکت ،

یکی به اشتراک گذاری ارائه خواهد شد برای هر 15 سهام برگزار شد در Rs 1,257 14 درصد تخفیف به قیمت بسته شدن برای مارس 30. تکیه قیمت سهم است پس افزایش یافته است به Rs 1,458.90 (جمعه قیمت بسته شدن) اما حقوق موضوع قیمت باقی می ماند همان.
پیشنهاد حقوق صدور خواهد بود که برای اولین بار توسط اعتماد در سه دهه.

به طور معمول شرکت کمبود پول نقد با استفاده از حقوق و مسائل مربوط به جمع آوری پول زمانی که آنها واقعا به آن نیاز دارید. در این حقوق ارائه شده و شرکت های اعطای سهامداران حق, اما نه تعهد به خرید سهام جدید در تخفیف به زمان قیمت تجاری.

اما برای اعتماد نیست در مورد افزایش بودجه آن را به عنوان قابل توجهی نقدینگی با $23.4 میلیارد دلار نقد و معادل آن. آن است که دیده می شود به عنوان تلاش برای پاداش سهامداران قطع بدهی در این گروه و تاکید مروج ایمان تکیه رشد داستان. پروموتر Ambani خانواده در زیر نوشته تمام حقوق موضوع متعهد به خرید سهام است که در حال listlessness.

آخرین بار اعتماد شنود گذاشته برای بودجه شد و در سال 1991 هنگامی که آن را صادر کرده است تبدیل اوراق قرضه. این اوراق قرضه پس از آن تبدیل به سهام در Rs 55 هر کدام.

Ambani بود در ماه اوت سال گذشته پرده برداری کرد قصد دارد برای کاهش بدهی به صفر تا سال 2021. به عنوان بخشی از این طرح RIL شده است به دنبال همکاری های استراتژیک در سراسر کسب و کار خود را در حالی که هدف قرار دادن به deleverage ادامه ترازنامه.

در پایان ماه مارس سه ماهه RIL به حال بدهی تومان 3,36,294 کرور. آن را نیز تا به حال پول نقد در دست Rs 1,75,259 کرور آوردن بدهی خالص موقعیت به تومان 1,61,035 کرور.

به عنوان بخشی از ترازنامه deleveraging برنامه توکل به فروش سهام اقلیت در آن واحد دیجیتال Jio سیستم عامل به امثال Facebook. همچنین صحبت هایش برای فروش یک پنجم از نفت خود را-به-مواد شیمیایی کسب و کار برای یک درخواست از 15 میلیارد دلار است و به فروش نیمی از آن سوخت خرده فروشی مبادرت به BP Plc برای 7,000 تومان کرور روپیه و برج مخابراتی کسب و کار به بروکفیلد برای 25,200 تومان کرور. هم درآمد حاصل از این معاملات در نتیجه کاهش در RIL خالص بدهی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>