این Bellesa روان شناسی اواسط قیمت با کیفیت بالا, اسباب بازی های جنسی (و یک طراحی ~ذهن دمیدن~)

Category: کیمیا | No comments


Bellesa خط | $87-$111 | Bellesa | کد تبلیغی “موجودی

به عنوان ما دوره اجتماعی فاصله و قرنطینه انزوا میکشد در ما می شود آوردن شما یک سری از اسباب بازی های جنسی, بررسی برای کمک به شما را به بهترین تصمیم گیری خرید خود را به نگه داشتن رابطه جنسی انفرادی زندگی وزوز همراه و یا به چیزهایی ادویه تا برای زوج (یا thruples یا غیره و غیره و غیره.) که ممکن است دچار برخی از خستگی در اتاق خواب. در عرشه امروز چهار روان شناسی از Bellesa خط.

تبلیغات

این Bellesa خط ویژگی های نه اواسط قیمت سیلیکون ، امروز ما در حال بررسی چهار نفر از آنها Aurora Vida, Diosa, نیروانا و Dea. وجود دارد ویژگی های Bellesa خط است که مشترک به تمام اسباب بازی—برخی از جوانب مثبت و برخی منفی—به جلد اول قبل از غواصی به فرد بررسی است.

در جوانب ستون طراحی این روان شناسی بزرگ است; آنها فقط بسیار جذاب به عنوان براق سیاه و سفید بسته بندی برسند. آنها ساخته شده از صاف و غیر متخلخل سیلیکون بنابراین تا زمانی که شما آنها را پاک بین با استفاده از آنها بی خطر استفاده کنید با شرکای متعدد. اسباب بازی ها در دسترس هستند در دو رنگ سیاه و بنفش و طلا-باب روز LED lightbar که چراغ برای نشان می دهد زمانی که اسباب است و آن را به عنوان چرخه را از طریق لرزش سرعت و الگوهای.

تبلیغات

بیشتر (بیشتر?!?) از همه مهمتر این روان شناسی آرام. آنها همچنین ضد آب است و می تواند به طور کامل زیر آب فرو رفته به طوری که آنها در حال امن برای استفاده در وان.

در منفی ستون USB پورت شارژ را می توان روی حیله و تزویر به شکل; پورت یک سوراخ کوچک واقع شده است و حروف “DC” و آن طول می کشد برخی از عضلات به زور اتصال به سیلیکون در راه است که احساس می کنید همه اشتباه است. این اشتباه نیست! همچنین جزوه آموزش و سایت نیست فوق العاده مفید در این زمینه است.

به طور مشابه دکمه on/off را می توان روی حیله و تزویر برای کشف کردن آن را فشار دهید به قدرت, ابزار جنسی, در, خواهد شد که تحت تعقیب توسط LED lightbar. سپس آن را فشار دهید دوباره به چرخه را از طریق الگوهای لرزش و آن را نگه دارید به مدت سه ثانیه برای خاموش است. ممکن است چند استفاده می کند به طور کامل ناخن, قابلیت, اما هنگامی که شما از آن آویزان تک دکمه کنترل است که نسبتا آسان برای استفاده. اما مشکل دیگر این است که آن را بسیار آسان به طور تصادفی با فشار دکمه در حالی که این ابزار در حال استفاده و یا تغییر سرعت یا الگو و یا تبدیل به چیز خاموش به طور کامل.

بزرگترین نقص طراحی است که این اسباب بازی ها واقعا نشان دادن مایعات و آنها می تواند دشوار است برای تمیز کردن به طور کامل. از نظر نشان دادن مایعات آن را بسیار قابل توجه تفاوت از اسباب بازی های دیگر تست کردم و من نمی دانم اگر آن را به دلیل رنگ تیره تر پالت و یا اگر آن را به خاطر چیز دیگری اما این شگفت انگیز است. این squick عامل واقعی است, چیزی است که من در تلاش هستم تا به شما بگویم. بلکه eh, مایعات بدن تو اتفاق می افتد درست است؟!? راست! مشکل با تمیز کردن این نوع درد—من خودم نیاز به شستن اسباب بازی برای بار دوم به طور کامل از بین بردن باقی مانده از مایعات جنسی. OTOH مایعات نیز نشانه ای از یک کار به خوبی انجام شده!

با که گفت, اجازه دهید بحث در مورد چهار سبک های مختلف تست کردم, شفق قطبی Vida, Diosa, نیروانا و Dea.

شفق قطبی Vida | 99 دلار ($79 با promo code “موجودی”)

Aurora Vida | $99 ($79 with promo code “INVENTORY”)

شفق قطبی Vida | 99 دلار ($79 با promo code “موجودی”)
گرافیک: جولی کر

تبلیغات

این شفق قطبی Vida یک منحنی ویبراتور, طراحی داخلی (واژن, G-spot) و استفاده خارجی (چوچوله). آن شفت است insertable تا شش اینچ و آن دور است و فقط بیش از چهار اینچ است. این یک مبتدی بزرگ, ویبراتور—اندازه آن فقط حق است برای کسی که از شروع نه چندان بزرگ و نه خیلی کوچک مانند گلدیلاک از روان شناسی. و چون آن را در خدمت تیم داخلی و خارجی توابع آن را یک اسباب بازی خوب برای یادگیری در وقتی که می آید به پیدا کردن چه نوع از تحریک شما ترجیح می دهید. اگر شما کشف شما می خواهم هر دو منتظر بمانید! Bellesa یک اسباب بازی (اسباب بازی در واقع) برای که بیش از حد.

خوب در اینجا برخی از جزئیات بیشتر در: ویدا هفت ارتعاش حالت سه الگوهای ثابت در سرعت های مختلف و چهار های مختلف نورد الگوهای. یک دکمه در پایه شفت کنترل روشن/خاموش تابع و همچنین به عنوان سرعت و الگوی ارتعاش. محصور در خشکی کتابچه راهنمای کاربر ارائه نمی دهد مقدار زیادی از اطلاعات در مورد تنظیمات تا زمانی که شما برای اولین بار اسباب بازی آن را به ارزش تأمین آن و کلیک کردن از طریق الگوهای به آشنایی خود با آنها; آنها عبارتند از:

1: ثابت کم پرنیان
2: ثابت متوسط پرنیان
3: بالا ثابت پرنیان
4: پالس-با پالس-با پالس
5: پالس-با پالس-looooong پالس
6: ثابت افزایش پرنیان
7: پالس-با پالس-با پالس-با پالس-با پالس-looooong پالس

تبلیغات

شفق قطبی Vida یک نسخه واقعی تر از بهترین فروش شفق—تفاوت در این است که ویدا تعریف شده سر که به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک دیک در حالی که شفق قطبی است که به طور کامل صاف. بدون بهره گیری از تست هر دو این است که صرف حدس (اما مطلع حدس از آنجا که من تست بسیاری از اسباب بازی ها!), اما من تصور نمی طراحی تفاوت بسیار تحت تاثیر عملکرد و قدردانی می کنم که گزینه های وجود دارد برای افرادی که می خواهند کمتر واقع گرایانه آلت تناسلی sitch وقتی که می آید به اسباب بازی های خود را.

Diosa | $109 ($87 با promo code “موجودی”)

Diosa | $109 ($87 with promo code “INVENTORY”)

Diosa | $109 ($87 با promo code “موجودی”)
گرافیک: جولی کر

تبلیغات

این Diosa اساسا یک شفق قطبی با یک قمقمه. این همان شش و نیم شفت به عنوان شفق قطبی اما با اختصاص چوچوله, تحریک کننده طراحی شده برای استخراج یک مخلوط (واژينال و وابسته به چوچوله) ، خارجی تحریک کننده, کند, کاهش Diosa را insertable ظهر تا چهار و نیم اینچ تا نفوذ نمی توان به عنوان عمیق که با شفق قطبی یا آرورا Vida. اما برای افرادی که نیاز به تحریک چوچوله, ارگاسم, اما کسانی که لذت بردن از احساس نفوذ واژن, از دست دادن طول بیش از توان ساخته شده است در قابلیت دوگانه.

سرعت و الگوی تنظیمات همان ویدا و هر دو شفت و چوچوله تحریک کننده هستند موتوری وجود اینکه نه کنترل جداگانه. فتیش تحریک کننده بسیار انعطاف پذیر است که من در بر داشت به یکی از ویژگی های خوب در نظر چگونه آن را نقل مکان کرد با من هر چند برخی از داوران گفت: آنها ترجیح می دهند چیزی سفت و سخت تر.

نیروانا | $139 ($111 با promo code “موجودی”)

تبلیغات

به نیروانا است که یک گرز سبک ویبراتور, طراحی شده برای تقلید یاد هیتاچی گرز سحر و جادو. از چهار Bellesa اسباب بازی تست کردم این بود که حداقل های مورد علاقه من. اما آن را به برخی از نقاط فروش و در اینجا چیزی است که آنها عبارتند از: اولین و مهمترین گرز سبک, اسباب بازی چند taskers—the Hitachi Magic Wand که نیروانا است که پس از مدل است که از لحاظ فنی صحبت عقب و ماساژور بدن است این اسباب بازی. بنابراین اگر شما به دنبال چیزی است که می تواند گردن خود را مالش و سپس خود را مالش مهبل, این چیزی است که شما می خواهید! صحبت از که, چوچول زن مالش—نیروانا است که فقط برای استعمال خارجی.

مانند شفق قطبی و Diosa به نیروانا هفت ارتعاش حالت اما کنترل ها کمی متفاوت وجود دارد سه اواسط شفت دکمه یکی که کنترل روشن/خاموش تابع به عنوان به خوبی به عنوان الگوهای لرزش و دو کنترل های اضافی که باعث افزایش و کاهش سرعت و شدت لرزش. اضافی گزینه های سرعت شد خوش آمدید, به ویژه هنگامی که با استفاده از نیروانا به عنوان یک گردن و پشت ماساژور اما وقتی که آمد آن زمان به sussing کردن تفاوت میان هفت ارتعاش حالت من موضوع را از دست داد. در اینجا آنها به عنوان به عنوان بهترین من می تواند تعیین کند:

1: ثابت
2: ?
3: پالس-با پالس-با پالس
4: ??
5:پالس-با پالس-looooong پالس
6: ???
7: ثابت افزایش پرنیان

تبلیغات

با وجود آن نقص من توصیه می کنم این اسباب بازی به کسی که می داند که آنها ترجیح می دهند با لينک مستقيم تحریک کلیتوریس به نفوذ و/یا کسی که به دنبال یک محصول است که در خدمت توابع چندگانه. آن دسته از توابع چندگانه نیز نیروانا بزرگ, ابزار جنسی برای زوج های بازی دست آن را به شریک زندگی خود را و اجازه دهید آنها را درمان شما را به یک ماساژ کامل بدن است که آرامش بخش و مو در اندازه. (اما در ابتدا شاید قلم مو رنگ کردن در دانش خود را از بدن مناطق محرک احساسات جنسی?)

به عنوان یک ماساژور برای بخش هایی که از خصوصی انواع این چیز بزرگ است; من به خصوص دوست داشت با استفاده از آن بر من بسیار تنگ گوساله. (که صدا … به مراتب بیشتر pervy از من آن را به معنای.) اگر شما می توانید گذشته خود را ظاهر—ماساژ wands قطعا بسیار شبیه به اسباب بازی های جنسی بدون در نظر گرفتن آنچه که تولید کنندگان خود را می گویند — این امر می تواند یک چیز بزرگ به بازی شیر یا خط در یک کیسه ورزشگاه برای استفاده قبل و بعد از تمرین به شل کردن عضلات تنگ به جای نیاز به تکیه بر روی یک فوم رولر یا بافر مداری که هر دو بسیار حجیم.

Dea | 119 دلار ($95 با promo code “موجودی”)

Dea | $119 ($95 with promo code “INVENTORY”)

Dea | 119 دلار ($95 با promo code “موجودی”)
گرافیک: جولی کر

تبلیغات

شما می دانید که چگونه خود را exes همیشه دوباره به جز که یکی از, یکی از شما در واقع می خواهید به بازگشت کسی که هرگز دوباره ؟ آره, شما می دانید.

من عاشق این وسیله ارتعاش بسیار من نام آن را پس از آن یکی از, شما بچه ها.

این Dea است که دو محرک ویبراتور ارائه می شود که حاوی (واژينال و وابسته به چوچوله) ، این دو “گلبرگ”—یک بزرگتر که وارد مهبل (واژن) و یک کوچکتر طراحی شده برای ارائه تحریک کلیتوریس; هر دو گلبرگ های موتوری هستند. مانند شفق قطبی ویدا و Diosa های Dea هفت ارتعاش حالت سه الگوهای ثابت در سرعت های مختلف و چهار های مختلف نورد الگوهای. الگوهای خود را کمی متفاوت از دیگر دو مدل:

1: ثابت کم پرنیان
2: ثابت متوسط پرنیان
3: بالا ثابت پرنیان
4: ثابت پالس
5: ثابت افزایش متوسط پرنیان
6: ثابت افزایش بالا پرنیان
7: پالس-با پالس-looooong پالس

تبلیغات

Dea است که یک مبتدی ویبراتور—if I were آمریكا اسباب بازی به عنوان مبتدی, متوسط و پیشرفته من توصیف Dea به عنوان متوسط-سطح ارتعاش و نوسان. خارجی آن گلبرگ بزرگتر است و سفت و سخت تر از مشکلات در Diosa و به راحتی در محل باقی می ماند پس از آن بوده است قرار گرفته است. صحبت از ماندن در محل و موقعیت! (من فریاد به دلیل این است که بخش مهم و همچنین چون من فقط بسیار هیجان زده در مورد این اسباب بازی شما بچه ها!)

بزرگترین نقطه فروش با Dea است که آن را به یک پایه هایش به این معنی که پس از درج و موقعیت آن می توان با استفاده از دست آزاد. و آه عجب است دست گزینه تا کنون یکی از بزرگ! این اجازه می دهد تا برای بسیاری از موقعیت های از اسباب بازی هایی که نیاز به کنترل دستی — اگر شما می خواهید برای دریافت در تمام چهار دست و پا و پس از آن با Dea شما کاملا می توانید انجام دهید که (من! برای آزمایش شما ببینید …).

دست گزینه همچنین بدان معنی است که شما می توانید تمرکز خود را از دست بر روی قسمت های دیگر بدن مانند نوک زدن. حتی بدون اضافه تحریک Dea ارائه مجنون, ارگاسم, که بسیار قوی تر از من با تجربه با دیگر dual-تحریک روان شناسی. این احتمالا ایده آل, ابزار جنسی برای زن و شوهر-استفاده—تجربه استفاده از Dea بسیار خود شامل در راه است که ممکن است به یک شریک یا شرکای احساس را از تجربه خود را. اما راستش اگر شما Dea شما ممکن است هرگز نیاز به شریک دیگر دوباره. این که خوب است.

تبلیغات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>