ریشه را Clapback کیسه مراسلات پستی: درست یا غلط معادل

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled The Roots Clapback Mailbag: True or False Equivalency

تصویر: اسکار Bustamante (ریشه/رفتن)

“اگر یک فرد سفید گفت که…”

“آنچه در مورد…”

“کتاب مقدس می گوید…”

آن سه مقدماتی عبارات اساسی در زبان مورد استفاده توسط عضو شورای نظارت مدت. اما در حالی که برخی از مردم بلافاصله موتور را تنظیم کردن همه چیز است که به دنبال ما در ریشه باید یک تعهد برای پاسخ به این غلط equivalencies.

تبلیغات

ما حتی ساخته شده است یک سیستم برای آن است.

تمام طول هفته من دریافت و ارسال ایمیل, توییت, DMs از کارکنان ما. بسیاری از زمان من حتی نمی باید آنها را بخوانید. من فقط با قرار دادن آنها در یک پوشه با برچسب “Clapback کیسه مراسلات پستی” و باز کردن آنها را در روز جمعه.

تبلیغات

و من می دانم که شما تعجب کنید که چگونه من می دانم اگر آن را نفرت ایمیل و یا یک شرکتکارگر حمل و نقل اطلاعات با ارزش. که آسان است. فرستاده محتوا از کارکنان ما همیشه شروع کردن همان راه:

“این صبح…”


وجود دارد کاملا چند پاسخ به هفته گذشته Mailbag.

من را نجات داد این یکی قبل از من مسدود پسر:

Illustration for article titled The Roots Clapback Mailbag: True or False Equivalency

تبلیغات

عزیز باب:

من می دانم که من نوشته اند گسترده در مورد سیاه و سفید-درسیاه,جرم, بنابراین وجود دارد هیچ دلیلی برای آن تکرار مکررات و توضیح به این بابا چرا…

تبلیغات

شما می دانید چه ؟ I ain’t gonna lie. من تکرار مکررات و توضیح به این بubbaترول

تبلیغات

اما آنچه من می گویم این است:

من اهمیتی نمی دهند در مورد سیاه و سفید-درسیاه و جنایت.

ببینید من می دانم که بسیاری از جرم و جنایت خشونت آمیز است که یک محصول از فقر و شرایط اجتماعی و اقتصادی, آموزش و پرورش, کمبود فرصت خشونت خانگی یا کاملا بد.

تبلیغات

من سرزنش مردم سفید برای بسیاری از آن بیش از حد.

این نظر من است. هر کس آن را می داند که آیا آنها در انجام تحقیق یا نه. نه مثل هیچ کس نمی داند که بیشترین قتل رخ می دهد در فقیرترین کد پستی اما اگر شما نمی, در اینجا یک مقاله. اگر شما نمی دانید که نابرابر آموزش و پرورش منجر به جرم خواندن این. ما می دانیم که مردم سفید و سیاه و سفید از مردم استفاده از مواد مخدر در همان رای دادن اما مردم سیاه و سفید سه برابر بیشتر احتمال دارد دستگیر شد. اما ما هرگز ذکر است که چگونه گشت پلیس هستند احتمال بیشتری برای گشت سیاه محله برای فروش مواد مخدر.

تبلیغات

در حال حاضر من اعتراف خواهد کرد که وجود دارد برخی از افرادی که فقط بد است. وجود دارد همچنین با افرادی که فقط بد است. و اکثر مردمسیاه یا سفیددوست دارم بدانید که چگونه برای رفع این افراد است. دانستن همه این کار من یک سوال به درخواست مردم سفید:

شما چگونه سفید-درسفید جرم و جنایت خیلی پایین است ؟

با تمام از خود انتقاد می تواند به شما من طرح خود را? چرا که اگر شما فکر می کنم من و یا دیگر افراد سیاه و سفید می تواند رفع, سیاه, نرخ جرم و جنایت و یا هر گونه اختلاف نژادی, سپس شما باید کمک به بالا نرخ تعالی در میان نوع خود.

تبلیغات

من باید اعتراف که یک سوال لفظی. اگر من صادق بودن مردم سیاه و سفید در حال حاضر با تشکیل یک راز کمیته به منظور کاهش-سیاه و سفیددرسیاه و جنایت. در اینجا طرح ما:

  • جرم مردم سفید: شما بچه ها نمی خرس به اندازه کافی از مسئولیت گه مثل سفید تروریسم, ساخت پول بیشتر کردن تجارت مواد مخدر ، جرم مردم سیاه و سفید با استفاده از مواد مخدر غیر قانونی در یک نرخ بالاتر و یا پست مالون.
  • ستم شما: ما چیزهای زیادی برای یادگیری اما ما در حال رفتن به شروع به پرسیدن شما به کار به صورت رایگان برای چند نسل پس نمی دادن دسترسی به امریکا, سیاسی اجتماعی و یا اقتصادی مکانیسم.
  • سرقت گه: من صحبت کردن در مورد کار رایگان. من صحبت کردن در مورد پول مالیات مردم پرداخت می شود در حالی که محروم بودن از معامله G. I. لایحه K-12 مدرسه کالج های دولتی کار برنامه ها و پست مالون afterparties. ما همچنین قصد داریم به همکاریانتخاب خود را از هنر و موسیقی و مد, جنبش, زبان عامیانه و کلی هاله. اما ما میخوایم عمل به عنوان اگر ما آن را ایجاد.
  • اهریمن جلوه دادن شما: ما در حال رفتن به تبعیض علیه خود نام های کلیشه ای شما توسط foisting گناهان فردی مردم سفید بر کل مسابقه را ما ویژگی های فیزیکی استاندارد برای زیبایی, سفید کودکان و نوجوانان احساس زشت و همه را به فکر می کنم پست مالون متوسط است ،
  • ساخت یک سیستم است که تبعیض علیه شما: ما نمی خواهد در واقع آن را می گویند با صدای بلند ما فقط بازداشت شما بیشتر حکم شما دیگر underfund خود را در مدارس به شما پرداخت کمتر و پیشنهاد شما کمتر از اعتبار. ما حذف تمام امکانات بهداشتی و فروشگاه های مواد غذایی خود را از محلات و جایگزین کردن آنها با و “راحتی” فروشگاه ها و کم درآمد درمانگاه.
  • عمل احمقانه: اگر شما اعتراض هر یک از این بی عدالتی ما قصد داریم به شما بپرسید چرا شما فقط رفتن به قفقاز. ما قصد داریم به نقطه در خود فرو ریختن مدارس و بیکاری و به شما بگویم که جواب این کار سخت است و آموزش و پرورش. ما قصد داریم برای عمل مانند سیستم عدالت کیفری در حال انجام کار خود را. ما در حال رفتن به می گویند سلامت نابرابری وجود داشته باشد چرا که شما را از خوردن مواد غذایی ارزان.
  • با نفس بریده بریده: آرام ، آن را یک شوخی در داخل.

زمانی که همه از این انجام شده است, من شرط می بندم آن محروم سفید کودکان و نوجوانان خواهد بود تا عصبانی. تعداد سفید بچه ها که شلیک کردن مدارس در حالی که اشغال بالای پله در نردبان را به طور چشمگیری افزایش می دهد هنگامی که آنها اسلاید چند شکاف. و زمانی که آنها در خود angriest در مورد بی عدالتی و نابرابری اگر یکی از آنها تا کنون صحبت می کند شما می دانید آنچه که من میخوام گویند ؟

تبلیغات

هیچ چیز.

حتی اگر من همدست من هنوز هم نمی خواهد که دختران بد.


این بود که در مورد هر چیزی خاص.

از: Michael S.
به: Danielle بلتون

به عنوان یک میانسال, خوب, خاموش, سفید, مرد, من, چند رسانه از طریق آن به ابراز خشم با کشور ما و بسیاری از شهروندان خود را که در آن نگرانی های من نیست فقط اضافه شده به توده ای از ضد Trumpian نفرت. من از نا امید در ما رای دهندگان به مطلق خشم زمانی که مقامات منتخب آشکارا نشان دادن نفاق و distain برای شخص انسان است. و هنوز که نه به این دلیل من نوشتن.

من نوشتن این ایمیل به تنها “در درجه اول سیاه و سفید خروجی” که من مکرر در تلاش برای رسیدن به برخی از تطهیر در خود من ، هیچ انگیزه نهان در اینجا. من یک پسر سفید و پسر سیاه با سفید, خانواده, و من شرمنده از آنچه من از دیدن این خبر. در هر زمان دیگری در تاریخ این رفتار که شاهد خواهد بود که منجر داستان به صورت هفته اگر نه ماه و در عین حال Ahmaud Arbery, Dameon شپرد و خانواده اش در کارولینای شمالی و سایر اخیر وقایعی هستند به سختی blips در رادار.

قبل از سال 2016 من پیشنهاد کرده اند که نژادپرستی شد کاهش در ایالات متحده و گروه های نفرت بودند در حمایت از زندگی. جیب نفرت هنوز هم وجود داشته باشد اما در طول زمان برابری اجتناب ناپذیر بود. بدیهی است که من آگاه بود که این رنگ سرخ تفسیر ما شهروندان ممکن است کمی ساده لوحانه اما من هرگز انتظار می رود آنچه که به نظر می رسد بیش از 4 سال گذشته. آن است که در حال حاضر آشکار است که من مانند بسیاری از دیگران بود و بی اعتنا به آنچه که در حال حاضر وجود دارد و رفتار رئیس جمهور و دیگر محافظه کاران به آنها اجازه گفتن آنچه که آنها می خواهم همیشه فکر شده است.

من آن را احساس نمی کند لازم برای افراد سفید به “مدافعان” برای مسابقه اما من احساس دارد که مسئولیت شهروندان جهان و به رسمیت شناختن اختلاف در شرایط و محیطی که در آن نفوذ افراد از فرهنگ های دیگر. من احتمالا نمی تواند درک چگونه آن را احساس می شود وحشت زده که بیش از توسط پلیس کشیده و یا به تعقیب و تجاوز به خاطر من “در حال اجرا در حالی که سیاه و سفید” و یا به اراذل و اوباش طوفان خانه من به خاطر من “محلی سیاه و سفید” در یک محله. و در عین حال من پیدا کردن آن مهم است به رسمیت شناختن است که ترس وجود دارد و برای همدردی با افراد در آن شرایط.

من نمی تواند درک است که این وجود دارد در امریکا…و در عین حال آن را مانند این است که واقعا اخبار. سیاه و سفید مدیران و هنرمندان مشهور و دیگران شده اند گفت: این برای سال, اما آن را به راحتی رد کرد به عنوان یک “استثنا برای این قانون است”. من و همسرم به آسانی اذعان کرد که ما عمدا گمراه را به فکر که همه چیز بهتر بود برای سیاه پوستان و سایر اقلیت ها در امریکا…اما گه مقدس…

من لازم نیست که یک جواب یا درمان و یا یک راه حل است. من نمی توانم خودم را “بیدار” و یا مستراح به برخی از سطح بالاتری از درک. من یک مرد سفید پوست است که برای تحقق بخشیدن به که کشور ما به هیچ وجه نزدیک به خط پایان برسد و ما تا به حال به سادگی بدست واقعا خوب در آن را تقلید می کنی. کسی مثل تهمت است انتخاب و تعداد باور نکردنی از شهروندان ما احساس قدرت به طور ناگهانی می گویند آنچه آنها می خواهم همیشه فکر شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن از آن ساخته شده است قابل قبول برای مردم به احساس مظلوم.

من و همسرم شد و بحث در مورد مفهوم امتیاز سفید. در آن وجود دارد. من از سود آن است. و در عین حال تنها به تازگی من واقعا درک آنچه در آن است. سفید امتیاز به این معنا نیست که یک فرد نمی تواند مبارزه در زندگی; به این معنی است که ما نمی مبارزه به صراحت به دلیل رنگ پوست ما. هیچ گرفتن کارت است که شما می توانید ضربه تند وشدید زدن در فروشگاه. آن را به نفع شک که من دریافت خواهید کرد در این مصاحبه که به طور یکنواخت اعمال شده به متقاضیان دیگر.

تنها امید من این است که دامنه این نمایش از عدم تحمل ملاقات کرده است به همان اندازه با پاسخ قاطع از اکثریت خاموش در کشور ما اکثریت رای به حذف بسیاری از این افراد از دفتر. مغلوب ساختن پیشی جستن از دست دادن کافی نیست…ما نیاز به یک دستور از شهروندان ما حتی فکر می کنم در مورد چگونه ما ممکن است شروع به زخم التیام یابد. حتی پس از آن, ما دهه پیش رو کار.

شاید بهترین چیزی که برای بیرون آمدن از این فاجعه خواهد بود reinvigoration از تلاش های متمرکز در درک فرهنگی که ممکن است در غیر این صورت تلقی شده است “منسوخ”. شاید این همه لازم بود به لرزش برخی از ما را از توهم. به عنوان عجیب و غریب آن را به عنوان ممکن است, من احساس می کنم نزدیک به اقلیت های همسایه چون از همه از این. من در lookout برای روشن قرمز کلاه. من باید به ریسمان هنگام صحبت با دوستان و آشنایان در تلاش برای جلوگیری از اذیت نمودن رابطه ما با بحث در مورد سیاست. به عنوان همسر من می گویند بسیاری از مردم که به نظر می رسد به نوع و سخاوتمندانه در سطح, تا به حال چیزی زشت پنهان در زیر. این آورده است که “زشت”.

من می توانم برای همیشه, اما من نمی خواهد. من نیاز به نوشتن نا امیدی من و به اشتراک گذاری آن با کسی که در واقع ممکن است مراقبت. من یک مرد شرمنده از رفتار من از دیدن در تلویزیون و empathizing با مردمی از فرهنگ های دیگر که در حال منفی نهفته با این اراجیف. این افراد نمی نشان دهنده اکثریت شهروندان ایالات متحده و یا اکثریت شهروندان سفید اما به مراتب بیشتر وجود دارد که می گویند و انجام می دهند به مراتب بیشتر از من می توانست تا کنون تصور است.

لطفا به اشتراک گذاری این ایمیل به مردمی در theroot.com که ممکن است به نفع از شنیدن تصادفی سفید در حال توسعه کوچکترین درک از نحوه lurks در زیر سطح در کشور ما است. من یک تکنولوژیست که بازدیدکننده داشته است Gizmodo به طور منظم اما من پیدا کردم بسیار عالی مقالات در ریشه. شاید نوشتن من به شما به خاطر اخیر داستان در مورد سفید آقایی که رنگ پوست خود را سیاه و سرگردان تفکیک جنوب به صحبت می کنند به تجربه دست اول…نمی دونم…اما لطفا نگه دارید تا کار خوب.

صمیمانه

Michael S. a white guy تلاش برای کشف کردن چه جهنم اتفاق افتاده است به کشور او را دوست دارد.

P. S. من صحبت کردن در طول تاریخ “سفید آمریکا”. اجداد من آمد در Mayflower, تاسیس, Hartford, کانکتیکات, من و همسرم هر دو مستقیم اجداد که مبارزه در جنگ انقلابی و ثبت نام در/SAR از طرف من از خانواده پر است از تفنگداران دریایی و همسر من بازنشسته نیروی هوایی.

تبلیغات

عزیز مایک

شما در حال موعظه برای گروه کر.

جدی من در گروه کر کلیسا در حال رشد و پسر می تواند به ما ضربه. نه هر کسی می تواند در گروه کر. وجود ندارد خلوص آزمون و یا مذهبی مورد نیاز, اما آنها می تواند به شما لگد کردن به صورت آشکارا گناه. به علاوه اگر شما یک زن شما را مجبور به پوشیدن جوراب و کلاه هنگامی که شما تبدیل به 13 است و همچنین زمانی که شما می خواهید از آفتاب کارگران (کودکان گروه کر) به Juniorettes (نوجوان گروه کر). و هیچ زن می تواند موعظه بشارت دادن و یا حتی وزیر. که مردانه کار می کنند.

تبلیغات

اگر هر دختر و یا زن مجرد باردار بود, او به طور خودکار خاموش گروه کر. آنها ممکن است اجازه دهید او را به عقب پس از او عذرخواهی کرد در مقابل کل کلیسا. همچنین اگر شما به نمایش گذاشته هر همجنسگرایی شما می تواند در نهایت لگد کردن گروه کر (پس از آنها دست گذاشته نماز را بر شما چند بار برای درمان شما از گی)

من کلیسا بسیار اساسی است و ما به کلیسا رفت و چهار شب در هفته. من خانواده کلیسا بود که اساسا خانواده من. بسیاری از دوستان دوران کودکی من به کلیسا من رفت. همه از دوستان انجام داد. پسرعموهای من آیا بیش از حد.

تبلیغات

در حال حاضر تقریبا هر دختر در آن کلیسا بود که از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته. برخی از آن توسط مردان در کلیسا. برخی گفته اند من در مورد آن. دیگران اشاره کرده اند در آن است. دو تا از نزدیک ترین عموزاده باید رندانه اما باید گفت: هرگز کسی که مقصر بود چرا که کلیسای ما بود ،

همه ما—هر سنت از لوازم ایمانبه اعتقاد ما یکی از معدود مکان هایی در جهان است که واقعا می دانستم که حقیقت است. و کتاب مقدس به وضوح می گوید که “حقیقت شما را آزاد.”

تبلیغات

ما فکر کردیم که ما رایگان است.

یک روز یک دختر حدود 20 سال بود لگد کردن گروه کر. او ایستاده بود در مقابل کلیسا و عذرخواهی کرد برای باردار شدن. قانون کلیسا ما خواستار آن است. حقیقت شما را آزاد.

تبلیغات

در این زمان رهبر ما گذشته بود. به من ایستاده بود من متوجه شدم سر شماس همسر شده بود لگد کردن گروه کر هنگامی که او باردار شدم قبل از ازدواج. من متوجه شدم دستیار سر شماس همسر شده بود لگد کردن گروه کر هنگامی که او تا به حال یک کودک از “زناشویی.” من متوجه شدم که کشیش همسر شده بود لگد کردن گروه کر یک بار زمانی که او ازدواج نکرده و زنان باردار با قدیمی ترین کودک است. من متوجه شدم که دختر خود را به من گفته بود که او تا به حال مورد تعرض قرار شده توسط یک عضو کلیسا. من متوجه شدم که او گفته بود او را.

و من ایستاده بود و گوش دادن به آن دختر گریه برای انسان و ساخت یک انسان اشتباه است.

تبلیغات

که آخرین روز من در آن کلیسا است.

در حال حاضر بسیاری از خانواده من هنوز هم حضور که همان کلیسای اما تنها یکی از خواهران یا عموزاده در نسل من حضور که کلیسا. من هنوز هم دوست دارم هر کس که در جماعت. مادر بزرگ من بود عضو موسس و به من گفت داستان در مورد زمانی که آنها در یک چادر. مردان که در کلیسا بودند من مدل نقش.

تبلیغات

اما من هرگز بازگشت.

که کلیسا برای من این است که چگونه امریکا است برای شما. شما باید این دقیق شاعرانه مشاهده یک کشور است که هرگز وجود نداشته است. گاهی اوقات سخن من به مادر من و او من را پر می کند در همه چیز است که اتفاق می افتد در کلیسای بی اعتقاد در مورد چگونگی این اتفاق می تواند به معشوق خود کلیسا ، او برای تلفن های موبایل مانند شما چگونه صدای صحبت کردن در مورد این کشور است. اما من هرگز به او بگویید که او را به معشوق کلیسا نمی گه.

تبلیغات

مایک امریکا نمی گه.

این است که هرگز گه. این است که همیشه خواهی بود گه. و این نه به خاطر من محکم نظر از این کشور و یا فکر می کنم برخی از کشور های دیگر بهتر است. آنها در حال تمام کردن چون همه گروه های زیادی از مردم مجبور کردن افراد است. و بسیاری از fucked up افراد مانند قدرت. خوشبختانه من یکی که حال صید در جماعت. اما اگر شما مثل من هستند حداقل شما می توانید ببینید که شما همواره احاطه شده توسط شکارچیان و شکارچیان در حال بهتر مجهز در پیدا کردن شکار.

تبلیغات

من هرگز رفتن به کلیسا. من هنوز هم خاطرات خوشی از بودن در گروه کر کلیسا و من از دست خانواده کلیسا. اما بعد از آن دوباره من یکی که صید. مانند شما, من در نهایت فقط دیدم حقیقت این است که قرار بود به set me free.

من طعمه برای مدت زمان طولانی مایک.

اما من نمی هرگز رایگان.


تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, کسی در مورد نوشت: این مقاله در انگلستان Patriot پیش نویس انتخاب کنید:

از: لایحه T
به: مایکل هریوت

روز خوب. من لذت بردم از خواندن مقاله شما در میهن پرستان’ اخیر بحث برانگیز پیش نویس انتخاب جاستین Rohrwasser و من به طور کلی مانند ریشه به طور کلی. اما من تو را دیدم در مفهوم ضمنی است که شما توصیف خود را به عنوان یک “wypipologist.” من مجبور به درخواست شما انجام تحقیق Rohrwasser و پس از آن نوشتن در مورد او به شما کمک کند درک سفید مردم—به عنوان یک کل—با وضوح بیشتری به خصوص در یک سطح علمی که شایستگی استفاده از پسوند, “-ologist?”

من امیدوارم که شما می توانید روشن من با یک پاسخ است که به عنوان دقیق که ممکن است (زمان اجازه البته) چون من یک لیبرال و مترقی که مطرح شد به نفرت و نژادپرستی در همه اشکال آن; بنابراين دروغ گفتن افراد متعصبی مثل Rohrwasser من معده roil و من مصاحبه حتی بیشتر مشکوک چشم نسبت کرافت Belichick و کل انگلستان مقابل دفتر برای آنچه که در بهترین ناخالص نظارت و در بدترین حالت یک مسابقه بر اساس به حداقل رساندن نرخ واقعی داخلی را انتخاب کنید.

با این وجود من تبدیل عمیقا دلسرد زمانی که من دیدن موثر و قانع کننده نویسنده و رنگ هر نوع از مردم با قلم پهن مانند wypipology. با تشکر از شما در پیشبرد برای وقت و توجه خود را به نگرانی من.

صمیمانه بیل T

عزیز لایحه

صادقانه به wypipologist آغاز شده به عنوان یک شوخی است.

سپس متوجه شدم که این درست است.

ببینید من مطرح شد در یک مذهبی. من homeschooled. و من به تازگی متوجه شدم که مادر من عمدا نگه داشته من و خواهران دور از مردم به دلیل, به عنوان او به تازگی به من گفت که او نمی’ فکر می کنم “سیاه و انسانیت فرد می تواند به طور کامل متوجه شدم در حضور سفیدی است.”

تبلیغات

به عنوان خشن به نظر می رسد که من متوجه شدم آنچه که او به معنای. هنگامی که من شروع به رفتن به مدرسه متوجه شدم من تا به حال به عمد یاد چه بیشتر مردم سیاه یادگیری ناخودآگاه. یک فرد نمی تواند درک چگونه آنها را به این جهان تا زمانی که آنها تشخیص دهند که چگونه آنها در حال بازدید و درمان توسط مردم است.

آن را به من نیست.

این مردم سفید.

من هرگز غارت هر کسی. اما من نمی تواند درک چگونه به حمل خودم در یک آسانسور و یا تیره پارکینگ تا زمانی که من متوجه شدم این واقعیت است که مردم سفید دیدن مردان سیاه و سفید به عنوان قوی تر, بزرگتر, بزرگتر, کمتر گناه و بیشتر تهدید. ساده با حضور مردان سیاه و سفید باعث می شود white مردم این باور وجود دارد به احتمال زیاد به یک جرم و جنایت است.

تبلیغات

Extrapolating از FBI آمار و U.S. سرشماریدر هر سال داده شده 97 درصد از مردم آمریکا نمی ارتکاب جرم است. سفید درک افراد از من به عنوان یک جنایتکار است که بر اساس چیزی جز تصورات خود را. و تنها یک راه وجود دارد برای پیدا کردن که چرا مردم سفید معتقدند این.

من را به مطالعه مردم سفید.

دوباره, من پیدا کرده اند که اکثر مردم سیاه شاغل هستند. سیاه ترین مردم مطرح شده توسط هر دو پدر و مادر. سیاه ترین مردم ارزش تحصیل و کار سخت است. سیاه می خواهید به سالم و مناسب است. هنوز هم این ideations باقی می ماند.

تبلیغات

از آن ما نیست.

این مردم سفید.

من نمی ایجاد سفید برتری. من نمی تداوم آن است. من نمی پشتیبانی آموزش و پرورش شکاف های عدالت کیفری نابرابری اشتغال تقسیم مسکن بحران آشکار نژادپرستی پنهان نژادپرستی و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات.

تبلیغات

از آن ما نیست.

این مردم سفید.

و تا زمانی که افرادی در نهایت مایل به تماس با یک چیز یک چیز…

یک فرد بشریت هرگز نمی تواند به طور کامل متوجه شدم در حضور سفیدی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>