تریلر خلاصه: شما در حال دعوت به شرمن ویترین! BYOB و ‘B’ مخفف خون و آب


Sherman’s Showcase “Black History Month Spectacular” (2020), left ; Blood & Water (2020)

شرمن نمایش “ماه تاریخ سیاه دیدنی” (2020) left ; خون و آب (2020)
تصویر: YouTube

می خواهید بدانید که چگونه من در هفته است ؟ من تو را دیدم یک صدای جیر جیر که طنین انداز بسیار با این پدیده است که خود انزوا مه (یک اصطلاح من به معنای واقعی کلمه فقط ساخته شده تا به عنوان من با تایپ این) من تقریبا تضعیف کردن بستر من. در اینجا صدای جیر جیر ارسال شده این گذشته شنبه شب:

تبلیغات

درست است؟! راست.

به هر حال شما می دانید که در آن نه فقط به این دلیل که تقویم به شما گفته اما چون آن زمان برای یکی دیگر از فیلم و تلویزیون, تریلر, دستگیری! اجازه دهید به…

تبلیغات

John Lewis: خوب مشکل (در تقاضا; تاریخ انتشار: جولای 3)

John Lewis: خوب مشکل: تریلر رسمی / Magnolia Pictures & آهنربا آزاد (یوتیوب)

برداشت اول: این مستند به نظر می رسد به صمیمی تر نگاه شدید زندگی و میراث Congressman John Lewis. به علاوه ما تفسیر از اعضای “تیم ملی” ستاره اعضای دانشجوی سال اول کنگره کلاس مانند مظنونان حمله به دانشگاه Ayanna Pressley و الکساندرا Ocasio-کورتز که توجه داشته باشید فقط چگونه Lewis هموار راه را برای آنها. به علاوه من خوشحالم که می گویند یک زن سیاه, سپیده دم, پورتر, گروگان این توضیحات.

آمریکا محاکمه: به اریک گارنر داستان (Gathr جریان پلت فرم; تاریخ انتشار: May 21 در 7 p. m. ET)

آمریکا محاکمه: به اریک گارنر داستان تریلر رسمی / Roee Messinger (یوتیوب)

برداشت اول: هر چند من هرگز صدای اریک گارنر نفس نفس زدن برای هوا و انعکاس “من نمی توانم نفس بکشم” از سر من نوعی re-تماشای این فیلم در این تریلر احساس تازگی enraging. شاید به این دلیل است که امروز مطلقا هیچ چیز تغییر کرده است در این راستا. در این فیلم مخاطب را گرفته و در یک محاکمه ساختگی چون خوب افسر NYPD دانیل Pantaleo هرگز متهم به قتل گارنر. گارنر همسر Esaw گارنر است که به طور مستقیم درگیر و مخاطب را وادار به عمل به عنوان داوران و بازیگران دیجیتال رای پس از livestream از این فیلم و “حکم” اعلام خواهد شد توسط خانم گارنر و مدیر Roee Messinger. این یک فیلم تعاملی مفهوم برای یک زندگی واقعی خشونت پلیس مورد مربوط به املاک وکیل و همسر قربانی و…چیزی که من هرگز قبل از دیده می شود.

تبلیغات

St. Louis سوپرمن (MTV, MTV2, VH1; تاریخ انتشار: May 18 در 9 p. m. ET)

ام تی وی فیلم مستند: “سنت لوئیس سوپرمن” / MTV (یوتیوب)

برداشت اول: این فیلم کارگردان تهیه کننده می گوید داستان از Rep. بروس فرانک جونیور, فرگوسن, Mo. فعال و نبرد رپ ساخته شده است که کاملا تاثیر زمانی که او موفق به کسب یک کرسی در میسوری مجلس نمایندگان است که به طور معمول سفید فوق العاده و فوق العاده خواه. هر چند فرانکها اعلام کرد استعفای خود را در مارس 2019 یک نگاه به عقب در زمان تصدی خود لازم است از جمله این واقعیت است که او قادر به “تصویب قطعنامه اعلام کرد که خشونت جوانان یک بیماری همه گیر بهداشت عمومی.”

تبلیغات

خون و آب (Netflix; تاریخ انتشار: May 20, 2020)

خون و آب از فصل 1 تریلر رسمی / Netflix (یوتیوب)

برداشت اول: اگر شما بوده ام به دنبال کار من به تازگی شما می دانید دقیقا همان چیزی است من بلافاصله فکر—بله گوکچه و پیک! در روح که فیلم Dear White People, به نظر می رسد ما در حال ورود به یک روند که ما در حال دیدن مطالب بیشتر در مورد سیاه و سفید نخبگان در مدارس خصوصی. و من را با آرایه ای از تیره آگهی (Ama Qamata برای یکی از خیره کننده است) در این. به علاوه وجود دارد draaaaaama. من شیفته.

تبلیغات

شرمن, ویترین, “ماه تاریخ سیاه دیدنی” (AMC IFC; تاریخ انتشار: ژوئن 19 ساعت 10 شب و 11 p. m. ET در کانال های مربوطه)

ماه تاریخ سیاه دیدنی تریلر شرمن ویترین / IFC (یوتیوب)

برداشت اول: این بازی سرگرم کننده نشان می دهد از بشیر صلاح الدین و دیللو معما برای یک ماه تاریخ سیاه ویژه به طور طبیعی در Juneteenth. John Legend به نظر می رسد به عنوان دوک الینگتون و بشیر است شرمن تیم mcdaniels اذعان می کند آنها نمی تواند استطاعت دریک. منظورم IFC می کند پایه برای فیلم مستقل کانال. به هر حال من به درخواست… می توانید بگویید جسی ویلیامز و Michael Ealy از هم جدا ؟

تبلیغات

Blac Chyna تنها Cam: لا (زئوس شبکه; تاریخ انتشار: May 17)

Blac Chyna تنها CAM: لا تریلر رسمی / زئوس شبکه (یوتیوب)

برداشت اول: در این زمان, Blac Chyna می خواهد به قطع در دوربین…deadass. OnlyFans شد و در حال حاضر در حال افزایش است اما به لطف یک کمی خود انزوا و یک مگ/Bey شعرپلت فرم محبوبیت در کل nother سطح. پس Chyna زمان زیادی است که در اینجا به صداقت. در این مستند ما به دنبال OnlyFans سازندگان محتوا Chyna, چاد Johnson, دالاس “Flashman” وید ویکتور دانیل و بیشتر برای پشت صحنه نگاه کنید که چگونه آنها باعث می شود کسانی که خام محتوای سکه.

تبلیغات

محور (Quibi; تاریخ انتشار: در حال حاضر در دسترس)

محور تریلر رسمی / Quibi (یوتیوب)

برداشت اول: خوب اول از همه این است که بهترین و جذاب ترین مجموعه طراحی هر گونه بحث نشان می دهد من تا کنون دیده ام در زندگی من است. من می توانم بگویم که در حال حاضر. به علاوه گل هنرمند و میزبان موریس هریس به نظر می رسد مانند یک لعنتی لذت. من اینجا هستم برای این است. نشان می دهد شامل ستاره مانند Melina Matsoukas, رشیدا جونز, Maya Rudolph, Kerby Jean-ریموند و جرمی O. هریس.

تبلیغات

که همه ، به یاد داشته باشید, امروز جمعه است, شستن دست های خود را, امروز جمعه است, عشق روی خود, امروز جمعه است, تماس شما عزیزان, امروز جمعه است, یک میان وعده و امروز جمعه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر