ناشناخته عفونت منابع کلیدی به COVID-19 آینده در مینه سوتا

Category: کیمیا | No comments

پس از پنج روز در بتسدا بیمارستان رونالد Buhrt بازگشت به آپارتمان خود و همسر در کاتیج گرو — به طور کامل بهبود از خود COVID-19 بیماری تنفسی, اما با یک سوال آزار دهنده.

چگونه هک او آلوده می شود ؟

“من هیچ نظری ندارم” گفت: Buhrt, 79. “من تا به حال خرید برخی از مواد غذایی و من تا به حال شده است در داروخانه چند بار اما در واقع من نبود از همه که زیاد است.”

حل چنین رمز و راز عفونت می تواند یک کلید به مینه سوتا در نبرد با COVID-19 همه گیر به خصوص که رژیم صهیونیستی. تیم Walz و رهبران دولت شماره گیری اجتماعی فاصله حکم و تکیه بیشتر بر روی تماس با ردیابی تحقیقات برای شناسایی شیوع بیماری در خانواده ها و جوامع و کسب و کار قبل از آنها گسترش یافته است.

دولت جدید “شماره گیری بازگشت” داشبورد در روز جمعه نشان داد که 36 درصد از COVID-19 موارد درگیر با مردم ناشناخته عفونت منابع در جوامع خود. که بالاتر از دولت هدف از 30 درصد و مقامات بهداشت گفت: در ادامه رای بالا است که می تواند زمینه ای برای محدودیت های جدید برای کاهش انتشار از کروناویروس که باعث COVID-19.

آیا 30 درصد است که مناسب و آستانه دولت باید با انجام یک کار بهتر در شناسایی منابع COVID-19 عفونت به طوری که آن را می توانید نقطه در حال توسعه شیوع بیماری و محافظت از دیگران در معرض خطر گفت: دکتر اموزش Lynfield اپیدمیولوژی دولت.

“هنگامی که ما در سراسر موارد که لازم نیست که یک مخاطب آن را به ما می گوید که این ویروس در گردش است و این به این معنی شاید وجود یک سطح بالاتر” از موارد کمتر شناخته شده است, او گفت:.

دولت نیز با ارسال بهداشت هشدار به پزشکان جمعه شروع به پیگیری موارد بیماری در میان کودکان است که ممکن است مربوط به COVID-19. پس از گزارش از موارد در اروپا — و به عنوان بسیاری از 100 مورد و سه مورد مرگ در کودکان در نیویورک — مینه سوتا وزارت بهداشت خواسته پزشکان برای گزارش هر گونه موارد ممکن است بیماری نامیده می شوند multisystem التهابی سندرم در کودکان است.

“ما فقط در تلاش برای کشف کردن آنچه در جریان است در حال حاضر اینجا است که مردم با رعایت این” Lynfield گفت.

برخی از این کودکان موارد رخ داده است هفته پس از کودکان دچار عفونت با COVID-19 ویروس. اکثر کودکان بهبود می یابند اما برخی از موارد تقلید سندرم شوک سمی شود و می تواند باعث خارش و هضم مسائل و مشکلات متعدد اندام Lynfield گفت.

آیا وجود یک لینک به COVID-19 نامشخص است. تا کنون همه گیر شده است شدیدتر در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات اساسی — که در حدود 98 درصد از 683 مرگ و میر مربوط به COVID-19 در مینه سوتا است.

دولت در روز جمعه نیز گزارش داد تنها در روز رکورد 808 آزمایشگاه-تایید COVID-19 موارد آوردن شناخته شده مورد مجموع به 14,240. تنها 939 آزمایشگاه تایید موارد درگیر Minnesotans 19 یا جوان. جوانترین مرگ تا کنون شده است در کسی که 30 بود.

در موارد که در آن در معرض خطر قرار گرفتن مشخص شده است, زندگی در مراقبت طولانی مدت باقی می ماند به احتمال زیاد علت عفونت است. که قرار گرفتن در معرض منبع برای 2,659 موارد است.

در حالی که 2,299 موارد درگیر منابع شناخته شده در جوامع مانند همسران یا همکاران دیگر 2,151 جامعه موارد تا به حال شناخته شده عفونت منابع.

“وقتی ما در مورد کسی که می گوید:” من نمی دانم, من فقط به مغازه بقالی رفت و من هیچ نمی دانم دیگر قرار گرفتن در معرض ” این مهم گفت:” کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی مدیر.

مدل سازی توسط دولت بهداشت و درمان و دانشگاه مینه سوتا محققان فرض به عنوان بسیاری از 41 درصد از COVID-19 موارد بدون علامت هستند و ممکن است مردم به گسترش این ویروس بدون دانستن آن.

به عنوان یک نتیجه, آخرین مدل سازی در این هفته پیش بینی شده 1,441 مرگ و میر در پایان ممکن است تحت یک سناریو که در آن ایالت اقامت در خانه سفارش به پایان رسید در روز دوشنبه. این مدل همچنین پیش بینی افزایش موارد توسط ژوئن 29 با توجه به کاهش محدودیت ها و افزایش در چهره به چهره انتقال بيماري است که می تواند با استفاده از تا دولت عرضه بیمارستان تخت های مراقبت ويژه و هواکش.

Walz گفت Minnesotans باید محتاط باقی می ماند در حال حاضر که او در پایان دادن به اقامت در خانه نظم و جایگزینی آن با یک جدید “ایمن ماندن MN” استراتژی است که اجازه می دهد تا اکثر فروشندگان برای بازگشایی دوشنبه اجتماعی فاصله برنامه در محل.

گروه تجمع بیش از 10 نفر مجاز خواهد بود و همچنین. میله, رستوران ها و سالن مو و سایر خدمات کسب و کار بسته باقی خواهد ماند حداقل تا ژوئن 1.

“من فکر نمی کنم ما باید ساده لوحانه به این باور است که ما از این چیز” Walz گفت:, و اضافه کرد که او نمی خواهد لحظه ای تردید به سر محدودیت اگر بيمارستان گزارش شده توسط افزایش موارد بیماری شدید.

Buhrt گفت که او می ترسم که او ازدحام و تنفس کردم خیلی بد است که او نیاز به مراقبت در بیمارستان. همسر خود را آزمایش مثبت و همچنین, اما او نمی باید چنین علائم شدید. نه تا به حال شده است در جامعه زیاد شده بود و تنها بازدید خود را در نزدیکی دختر و نوههایشان را از طریق یک پنجره ماشین.

Buhrt گرفته بود به قدم زدن به بالا و پایین سالن از آپارتمان خود پیچیده برای ورزش است. در حال حاضر پشت در خانه از بیمارستان و تحت انزوا و محدودیت های او را گرفته به قدم زدن از اتاق نشیمن خود را به درب جلو.

یک پارچ برای Gophers در 1960s Buhrt گفت: تناسب اندام خود را احتمالا به او کمک کرد تا آب و بیماری خود را. او استعفا داد و هرگز به دانستن چگونه او آلوده کردم.

“این یک راز,” او گفت:.

مقامات بهداشتی دولت امیدوار به حل چنین اسرار با تزریق اضافی تماس محققان به سرعت در حال رسیدن به افرادی که تست مثبت برای COVID-19.

آنها امیدوار به افزایش کارکنان از محققان به 460 تا پایان این هفته و حتی رسیدن به برخی از افراد قبل از آزمون نتایج در حال بازگشت به شناسایی مخاطبین خود را که ممکن است در معرض خطر.

“ما نمی خواهیم به ارمغان می آورد که اندازه گیری کردن” زیر 30 درصد موارد نامعلوم انتقال Lynfield گفت. “ما می خواهیم که قادر به کنترل انتقال درون جامعه است.”

بودجه اضافی برای حتی بیشتر مصاحبه — که ممکن است لازم باشد اگر مورد اعداد موج — نامشخص است. خانه قانونگذاران پیشرفته میلیارد و 300 میلیون استخدام برنامه اما قابل مقایسه با دولت لایحه در مجلس سنا تنها شامل 5 میلیون دلار.

Walz روز جمعه گفت که او “یک کمی عصبی” است که قانونی برای حمایت از این بودجه و نیاز به تماس با ردیابی شد تضعیف هر چند او اضافه کرد که او در نهایت قدرت به اختصاص بودجه برای این منظور در حالی که او هنوز زمان صلح و اورژانس قدرت.

محققان همچنان به استفاده از فدرال آستانه که از افراد در معرض خطر متوسط برای عفونت اگر آنها صرف 15 دقیقه در ظرف شش پا از کسی که حامل ویروس Ehresmann گفت. اما دولت مصاحبه می خواست به استفاده از قضاوت.

“اگر کسی با COVID سرفه در صورت خود را و سپس 15 دقیقه مهم نیست,” او گفت:.

محققان در اصل خواسته تنها در مورد اطلاعات تماس افراد آلوده پس از آنها تجربه اول خود را COVID-19 علائم تنفسی. در حال حاضر آنها بخواهید در مورد مخابرات 48 ساعت قبل از شروع علائم به دلیل شواهدی که مردم عفونی قبل از آنها می دانند که آنها بیمار هستند.

 

نویسنده کارکنان Briana Bierschbach کمک به این گزارش.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>