تا کامیون تصادف برجسته فاجعه انسانی در پشت Covid-19 مستند

کمی بیش از دو هفته پس از Infosys بنیانگذار Narayana Murthy پیش بینی کرد که بیشتر مردم می میرند از coronavirus مستند از coronavirus خود فاجعه انسانی است که در حال حاضر اتفاق می افتند تقریبا به صورت روزانه.

حداقل 25 مهاجر کارگران کشته شدند پس از این کامیون آنها در سفر بودند در آماج به یک ون در اوریا منطقه اوتار پرادش است. تراژدی آمد فقط یک روز پس از اتحادیه دبیر خانه آجی Bhalla نوشت: به تمام رئیس وزرای امور متحده به اطمینان حاصل شود که هیچ مهاجر پیاده روی به زادگاه خود و یا سفر در شلوغ کامیون.

“این جنبش از کارگران مهاجر راه رفتن بر روی جاده ها و خطوط راه آهن و رفت و آمد در کامیون است که هنوز هم متوجه شدن در نقاط مختلف کشور” دبیر خانه نامه خوانده و افزود که آنها نیاز به ارسال به امداد اردوگاه و حمل و نقل بازگشت به خانه از طریق اتوبوس و Shramik قطار.

اوریا بزرگترین تراژدی تا کنون

این اوتار پرادش حادثه بزرگترین از نظر تعداد تلفات تا کنون. حادثه در ماهاراشترا, Aurangabad, که در آن 16 مهاجران کشته شدند پس از یک قطار فرار گذشته آنها دوم می آید. با وجود بزرگ و بیداد بیش از 9 مه فاجعه سیل از تراژدی همچنان ادامه دارد تا در حال حاضر.

در روز پنج شنبه شش کارگران مهاجر کشته شدند در سه رویداد جداگانه در اوتار پرادش. غم آنها تنها چند ساعت دور از رسیدن به مقصد خود را.

در حالی که سه نفر کشته شدند در بربنکی دو درگذشت, در جلون و یک مهاجر خود را از دست داد زندگی در بہرائچ که کامیون او در سفر لغو شد.

در چهارشنبه, 14 مهاجران کشته شدند در سه رویداد جداگانه در سراسر اوتار پرادش و, Madhya Pradesh. هشت کارگران مهاجر کشته شدند برخورد اتوبوس با یک کامیون در نزدیکی گنا در Madhya Pradesh.

شش نفر از جمله یک نوزاد دختر کشته شدند در چهار رویداد جداگانه در روز سه شنبه. در یک حادثه یک کامیون حامل 54 کارگران مهاجر و خانواده های آنها از احمدآباد به بلرمپور در اوتار پرادش آماج به ثابت کامیون در کنپور-جانسی بزرگراه. حادثه کشته شدن سه مهاجر از جمله یک دو سال.

شنبه گذشته شش مهاجر کارگران کشته شدند در Nasinghpur منطقه در Madhya Pradesh, زمانی که کامیون که در آن آنها در سفر بودند لغو حدود 40 کیلومتر از منطقه مرکزی.

نه برای فراموش کردن به چندین افرادی که تصمیم به پیاده روی به مقصد خود را از دست داد اما زندگی خود را به دلیل خستگی و کم آبی است.

کامیون کشنده اما ارائه تسهیلات

یک عامل مشترک در مرگ و میر از چند مهاجر شده است به سر می برند کامیون که در حال حمل و نقل مهاجران غیرقانونی به مقصد خود را برای یک مقدار.

مهاجران پیدا کردن کامیون مناسب به عنوان آنها رها کردن آنها را به خانه خود را بر خلاف اتوبوس که حمل آنها را تنها تا مرز دولت است. از سوی دیگر قطار و کشتی آنها را به دولت خانه خود را, اما آنها به ترتیب برای وسایل نقلیه خود را برای رسیدن به زادگاه.

اما سفر خود را مملو از خطر است. عاری از اجتماعی فاصله هنجارهای محکم بسته بندی کامیون ها حاکی از بالاتر خطر ابتلا Covid-19.

با توجه به PTI گزارش كانون در بمبئی و مناطق مجاور شارژ در هر نقطه در محدوده تومان 1500 تا 4,500 تومان هر نفر برای سفر به, Madhya Pradesh, Uttar Pradesh, بیهار و Jharkhand بسته به فاصله تا مکان های مادری خود.

مرکز قرار می دهد تعهد در متحده

چندین مهاجر شده اند مجبور به راه رفتن و یا سفر توسط کامیون ها عمدتا به دلیل شکست خود را به کتاب یک صندلی در Shramik قطار. اما گرفتاری های آنان همچنان در سیاسی crossfire بین دولت و مرکز.

مدرس دادگاه عالی روز جمعه در زمان cognisance از مهاجر و کارگردانی این مرکز و تامیل نادو دولت به ارائه گزارش در تمام اقدامات صورت گرفته برای کمک به مهاجران.

یک کبود دو عضو نیمکت بود به نقل از LiveLaw به عنوان مشاهده: “قلب داستان شکستن گزارش در چاپ و همچنین رسانه های تصویری که میلیون ها نفر از کارگران مجبور به شروع به راه رفتن به خود را بومی متحده با فرزندان کوچک حمل تمام وسایل خود را بیش از سر خود را باقی مانده در مواد غذایی ارائه شده توسط خوب سامریان که هیچ گام های گرفته شده توسط دولت برای کمک به کسانی که کارگران مهاجر.”

در ضمن این مرکز ظاهرا تصمیم به سرزنش افزایش تعداد تصادفات بر محدود مستند سیاست های دولت. در روز شنبه در حالی که condoling مرگ مهاجران در اوتار پرادش هواپیمایی وزیر Hardeep پوری در توئیتر خود نوشت:

“عمیقا دردناک برای شنیدن در مورد ناگوار مرگ کارگران مهاجر در اوریا تصادف. این تاکید ضرورت برای ذینفعان از جمله دریافت متحده به سهولت محدودیت برای همه افراد مبتلا به خصوص مهاجران & اجازه می دهد محدود و هوا و جاده و راه آهن اتصالات (sic).”

پوری بیانیه در حالی که نه جدید در “tu-tu, mein-mein” فرهنگ از سیاست به وضوح نشان می دهد که تعاونی فدرالیسم نیاز به افزایش به مناسبت در طول یک فاجعه ملی مانند Covid-19 و مرکز و ایالات متحده نیاز به هماهنگی تلاش های خود را برای کاهش مهاجران رنج است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de