چرا لویی پلیس که به ضرب گلوله Breonna تیلور نمی پوشیدن بدن دوربین ؟

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Why Were the Louisville Police Who Fatally Shot Breonna Taylor Not Wearing Body Cameras?

عکس: بوریس HORVAT (خبرگزاری گتی ایماژ)

سه لویی مترو افسران پلیس که در حمله به خانه 26 ساله EMT Breonna تیلور پوشیده نیست بدن دوربین در زمان عکسبرداری بالا بردن سوال در مورد بخش سیاست های محلی و مقامات دولتی به نام برای اف بی آی برای بررسی پرونده قتل است.

تبلیغات

سه افسران مسئول در خدمت یک حکم تیلور در خانه در مارس 13: گروهبان جان Mattingly بود که به ضرب گلوله کشته و مجروح در این حادثه; کارآگاه Myles Cosgrove و کارآگاه برت Hankison به گزارش موج 3 اخبار. با توجه به LMPD هر سه پلیس بخشی از قانون ممنوعیت بخش نسبتا جدید تیم متشکل از چند واحد از افسران که کار به طور عمده در مبارزه با مواد مخدر و جرم و جنایت خشونت آمیز موارد است.

LMPD عمده پل هامفری گفت: ایستگاه خبری محلی که این افسران به طور کلی صادر دوربین بدن “با توجه به میل به محافظت از برخی از مردم که آنها در تعامل با و برای محافظت از خود را بررسی است.”

تبلیغات

اما به عنوان وکیل لیلاند Hulbert گفت موج 3 از افسران نیست جمع آوری اطلاعات در این شب آنها وارد تیلور خانه آنها را در خدمت یک حکم و عدم وجود دوربین های بدن باعث می شود آن را تقریبا غیر ممکن می دانم آنچه در واقع اتفاق افتاده است که شب.

“ما می شناخته ام که داستان درست بود چرا که در این بارج در نوع موارد پلیس همیشه می گویند که آنها همه چیز را راست” Hulbert گفت. “قربانیان می گویند که آنها نمی هر چیزی در سمت راست. پلیس همه اشتباه است. بدن کم خواهد مراقبت از حدود 75-80 درصد از آن و روشن کردن بسیاری از چیزها است.”

رودخانه شهر برادرانه منظور از پلیس رایان نیکولز گفت: ایستگاه های تلویزیونی مورد ممکن است منجر LMPD به نقد و بررسی آن بدن دوربین پروتکل بنابراین مبارزه با مواد مخدر ماموران پوشیدن دوربین بیشتر.

“هنگامی که آنها در حال قرار دادن در حمله جلیقه است که می گوید: پلیس خود را تاکتیکی جلیقه هر آنچه که آنها در حال انجام برای آماده شدن برای که حکم قبل از اعدام” نیکولز گفت. “آنها احتمالا می تواند پوشیدن بدن دوربین در طول اجرای آن حکم است.”

تبلیغات

در حالی که بدن دوربین فیلم نیست یک نوش دارو برای خشونت پلیس موارد—به دور از آن رادر واقعیت چنین تصویری می تواند حل و فصل یکی از کلیدی اختلاف بین تیلور خانواده و LMPD: آیا ماموران اعلام کرد حضور خود را قبل از آنها در زمان ضرب و جرح ram از طریق تیلور درب آپارتمان.

تبلیغات

سه پولیس به دست آمده یک “تق” حکم شده است که آیا از نظر قانونی نیاز به آنها را به اعلام حضور خود را زمانی که در خدمت این سند است. اما ماموران گفت: آنها را به عنوان به خوبی به عنوان ضربه زدن “چندین بار” در تیلور ،

تیلور همسایگان و همچنین به عنوان دوست پسر خود کنت واکر بود که در خانه با تیلور در زمان اختلاف این ادعا است. واکر که به ضرب گلوله و مجروح شدن یکی از افسران پلیس گفت که او فکر مزاحمان بودند شکستن به تیلور آپارتمان و اخراج آنها را در دفاع از خود.

تبلیغات

به عنوان واکر وکیل گفت: لویی پیک مجلهجلو درب “ناگهان منفجر[d],” با صدای شلیک گلوله زیر است. واکر مجوز تفنگ صاحب شات پشت در افسران به عنوان آنها را از ورود به آپارتمان تیلور وکیل خانواده بن Crump گفت.

“نمی آفریقایی آمریکایی ها حق دارند به متمم دوم?” Crump به تازگی پرسید. “او در تلاش بود برای محافظت از Breonna. او در تلاش برای محافظت از خود.”

تبلیغات

تا به حال افسران پوشیده شده است دوربین های بدن, محققان می دانم بیشتر در مورد پلیس’ انجام است که شب و آیا دفاع از استدلال قابل قبول است.

تنها footage و عکس های موجود گرفته شد پس از حمله و آسیب به تیلور را به عنوان به خوبی به عنوان دلخراش لحظات زمانی که ماموران به نام واکر به گام از آپارتمان.

تبلیغات

واکر شده است به اتهام اقدام به قتل است. وکلای مدافع برای هر دو واکر و تیلور خانواده همراه با طرفداران و فعالان نامیده اند پلیس به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه. چند روز گذشته را دیده اند یک موج در یک GoFundMe در نظر گرفته شده برای پرداخت واکر هزینه های قانونی به گزارش مجله پیک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>